Sizi Arayalım

Dudak Dolgusu

İçindekiler

Dudak büyütme, dudaklarınızı daha dolgun ve daha düzgün hale getirebilir. Dudak büyütmede hastalar cerrahi ya da cerrahi olmayan yöntemler arasından seçeneğe sahiptir. Dudak dolgusu cerrahi olmayan bir işlemdir ve ideal olarak, ağzınızın etrafındaki kırışıklıkları da azaltarak, gençleştirme avantajı sağlar.

Seans Sayısı :
1 Seans
Operasyon Süresi :
15 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Lokal Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
8 - 12 Ay

Cerrahi olmayan dudak büyütme yöntemleri, dudakları daha dolgun ve pürüzsüz yapmak için dolgu maddeleri kullanır. Günümüzde dudak dolgusu için kullanılan en popüler dermal dolgu maddeleri, Juvederm veya Restylane gibi hiyalüronik asit dolgu maddeleridir. Juvederm veya Restylane gibi dolgu maddelerinin yanı sıra dudak büyütme için diğer seçenekler arasında kollajen, yağ transferi veya sıvı silikon bulunur. Acil sonuçlarla ve kesinti olmadan dudak büyütme işlemi yaptırmak istiyorsanız, cerrahi dışı dudak büyütme sizin için doğru olabilir. dermal dolgular istediğiniz dudak görünümüne ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. Dudakla yaşla birlikte daha da incelir ve hacmini kaybeder. Bu gibi bir durumda dudak dolgusu en popüler yöntemdir.

Dudak dolgusu tedavisi sırasında uzman uygulayıcı dolgu maddesini dudakların belirli alanlarına enjekte eder. Dudakların doğal çizgilerini ve sınırlarını korumak için ekstra özen gösterilmelidir. Dudaklarınızın doğal sınırlarını korumak, doğal görünüşlü dolgun dudaklara sahip olmanızı sağlar. Enjeksiyonları yapmadan önce uyuşturucu bir krem kullanılabilir. Hiyaluronik asit enjeksiyonlarının sonuçları 8-12 ay sürer. Cerrahi olmayan bir dudak büyütmesinden sonra, bazı hastalar birkaç gün içinde hafif morarma ve şişlik bildirir.

Ne Dediler?
Elifsena Kelleci
15/04/2022

Kendisi çok tecrübeli, harika ve sevecen bir doktor. Tavsiye vermek için zaman ayırır ve dikkatle dinler. Dr. Yücel Sarıaltın, tedaviden sonra herhangi bir sorunuz veya kararsızlığınız olduğunda her zaman yanınızdadır. Çok iyi bakıldığımı hissettim. Ameliyatımdan fazlasıyla memnunum. Karın germe ve liposuction yaptırdım. Dr. Yücel Sarıaltin ve ekibi her zaman yanımdaydı! Tüm ekibe teşekkürler. Klinik ve doktor tarafından yönetim çok yetkin ve kesindir. Dr. Yücel Sarıaltın, iyi bir doktorun ihtiyacı olan her şeye sahiptir ve ayrıca olağanüstü üstün bir kişiliğe sahiptir. Bu kliniği bulduğum için çok mutluyum. En yüksek formda övgü! Nazik, yetkin ve son derece profesyonel. Daha fazla beklenecek bir şey yok. Herkese tavsiye edebilirim!!

Devamını Oku
SAQQULL SHAWL SCARF
05/01/2023

Dudak operasyonu geçirdim. Tuba hanım ve Ceren hanımın muhteşem güler yüzü ve ilgisi beni oraya bağlayıcı etken diyebilirim. Aynı zamanda doktorumuz Yücel beyin naif kişiliği sıcakkanlılığı asilliği der başka bişe demeyeceğim :) çok memnunum iyiki Yücel bey

Devamını Oku
Leyla Ciftci
22/12/2021

dr yapabilirim Yücel Sarıaltın'ı şiddetle tavsiye ederim!!! Çok cana yakın, özenli ve çok profesyonel. Fazlasıyla mutluyum, sonunda her zaman olmasını istediğim gibi ve bunun için çok minnettarım !!! Asistanı Yağmur Hanım ilk görüşmeden itibaren bana çok iyi bir his verdi ve bu profesyonel destek Türkiye'de kaldığım süre boyunca ve sonrasında da devam etti! Kaldığım kadar benim için çok önemli olan şey Hastane birinci sınıftı!!! Ayrıca tüm ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. TEŞEKKÜRLER

Devamını Oku
Kiara Taylor
10/12/2021

İyi bakıldım ve tüm sorularıma cevap verildi ve gerektiğinde bir Tercüman sağlandı, Dr Yücel'i şiddetle tavsiye ederim. Ameliyattan 11 gün sonrayım ve sonuçlarım güzel bir şekilde ilerliyor.

jihane zaroual
03/01/2023

Dr.sarialtin ve ekibini sadece tavsiye edebilirim, işi ve bakımı da çok iyi. Asistanı Nagham, her adımda benim için oradaydı.

Lo***
25/03/2020

6 ay önce burun estetiği ameliyat oldum. Şu an için sonuçtan çok memnunum.

İlgili İçerikler
Karın Germe (Tummy Tuck) Estetiği Nedir ve Kimler İçin Uygundur?

Karın germe estetiği (tummy tuck), diyet ve egzersizlere rağmen inatçı yağ dokuları...

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan örümcek ağı yani iple yüz germe tedavisi...

Gamze Estetiği ile Daha Sıcak Gülümsemeler

Gamzeli güzel diye bir gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir insanın...

Çarpık Bacak Ameliyatı

Çarpık Bacak Ameliyatı, alt bacak kısmında başımıza gelen bir...

Son Düzenleme : 07.03.2023