Sizi Arayalım

Emsculpt Neo

İçindekiler

Emsculpt ya da daha gelişmiş versiyonu olan Emsculpt NEO, vücut şekillendirme konusunda fark yaratan bir teknolojidir. FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı medikal cihaz olan Emsculpt, yağ hücrelerini yakarken kasların kasılmasını sağlar.

Emsculpt Nedir?

Bölgesel incelme ile ilgili arayışa girenler için “Emsculpt nedir?” sorusunun cevabı oldukça merak edilmektedir. Emsculpt, en yaygın tanımıyla yağ yakarken kas yapmayı sağlayan medikal estetik cihazıdır. Emsculpt, vücudun inceltmek istenen bölgelerine elektromanyetik enerji uygulanarak yağ yakımı sağlar, diğer bölgesel incelme yöntemlerinden farklı olarak da yağ yakarken kas yapmaya yardımcı olur.

Emsculpt NEO sayesinde kalkık popoya, ince bele, kaslı ve düz karına, sıkı kollara veya şekilli bacaklara sahip olmanız mümkündür. Acısız ve ağrısız bir işlem olan Emsculpt uygulamasından kadın erkek fark etmeksizin herkes faydalanabilir. Emsculpt İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde uygulanabilen, günümüzde fazlasıyla tercih edilen basit bir işlemdir.

Seans Sayısı :
4 Seans
Operasyon Süresi :
30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
0 - 1 Yıl

Emsculpt Nasıl Uygulanır?

Emsculpt NEO uygulaması oldukça kolay yapılan, kısa süreli bir işlemdir. Emsculpt öncesi uzman hekimle birlikte hangi bölgelere yapılacağı belirlenir. Emsculpt öncesi sonrası herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Emsculpt yaptıranlar işlem sonrası günlük hayatlarına kaldığı yerden devam edebilirler. Emsculpt NEO bölgesel zayıflama uygulanacak yere, yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik dalga verilerek kas büyümesi sağlanır. Emsculpt NEO radyo frekans enerjisiyle işlem uygulanan bölgede hem kan dolaşımını hızlandırır hem de yağ yakar.

Emsculpt vücudun kol, bacak, göbek, kalça ya da karın hangi bölgesine işlem yapılacaksa o bölgedeki kasların kasılmasını sağlar. Emsculpt NEO yağ hücrelerinden aldığı enerjiyle kasları çalıştırır.

Emsculpt kişinin bireysel olarak yapabileceği, düşük oranlı kas çalıştırma kapasitesini neredeyse yüzde yüze çıkarır. Emsculpt ile karın kaslarını belirginleştirmek, ameliyatsız olarak popo kaldırmak ya da kol ve bacaklarda sıkı ve ince görünümü sağlamak sadece otuz dakikanızı alır.

Emsculpt Fiyatları Nedir?

Emsculpt NEO bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme konusunda çığır açmış bir uygulamadır. Bu nedenle son zamanlarda Emsculpt fiyat politikası oldukça merak edilen konulardandır. Ameliyatsız, ağrı veya acı yaşatmayan bölgesel incelme yöntemlerinden olan Emsculpt fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Emsculpt NEO bölgesel zayıflama işlemi olduğu için, Emsculpt yapılacak bölge ya da bölgeler, kaç seans olacağı, işlemin nerede yapılacağı ya da hangi uzmanın yapacağı konusu Emsculpt işleminin fiyatını belirleyen etkenlerdendir.

Emsculpt NEO yaptırmadan önce işlemi yapacak uzmanla görüşüp kişisel program hazırlatarak sizin için en uygun planı belirleyebilir, Emsculpt seans ücreti konusunda bütçenize uygun alternatifler oluşturabilirsiniz.

Ne Dediler?
testimonial icon
lesly velasquez
02/08/2020

Doktor mükemmel bir profesyonel, çok iyi dikkat!, Mükemmel tedavi, klinikte mükemmel bakım! Tüm beklentilerimi aştı! Kişisel ve profesyonel düzeyde, ameliyatın sonuçları rakipsizdir! % 100 tavsiye ederim.

Devamını Oku
testimonial icon
Gz***
02/08/2019

Merhaba:) İki tane oğlum var, onlara hamileliklerimden sonra insülin direnci ile birlikte bir kilo alma serüvenim başladı. Meme operasyonuna ve karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ile sevgili Yücel Hoca ile tanıştım. Sürecimi ve sonucunu sizinle paylaşıyorum.

Devamını Oku
testimonial icon
Ezgi Özçelik Kuzucu
09/09/2019

İlgili, dikkatli ve mütevazi :)

testimonial icon
Shirin Naaz
04/01/2020

Tüm anne makyajımı op dr Yücel Sarıaltin ile yaptım.. sonuçlarım harika. Asistan cahlaa ve tüm ekip sayesinde..

testimonial icon
nazlı kızıltepe
09/01/2022

2 yıl önce kötü bir liposuction ameliyatı geçirdim izlerim yanık gibi kaldı ve karnım ödem topladı , daha sonra YÜCEL beyi buldum. Tam 8 gün önce lipo bbl ameliyatı oldum kendisine güvensemde içimde yinede bir kuşku vardı daha önceki talihsiz ameliyatımdan dolayı , Fakat şimdi yeniden doğmuş gibi okadar mutluyum kiiiii keşke daha önceden tanısaymışım dedim. Türkiye de liposuction ameliyatını bukadar iyi yapan yok bence tabi Yücel bey hariç . Hem kendisine hem asistanlarına hem hemşirelere telefonda görüştüğüm tatlışşşşşş kadına çok çok teşekkür ederimm ilgilerinden dolayı. Keşke 1 trilyonnn yıldız olsada yollasamm

Devamını Oku
testimonial icon
Lo***
25/03/2020

6 ay önce burun estetiği ameliyat oldum. Şu an için sonuçtan çok memnunum.

Emsculpt Hangi Bölgelere Uygulanır?

İnsan vücudu doğası gereği zamanla cilt elastikiyetini kaybeder, vücutta sarkmalar oluşur. Özellikle karın, bel ve kalça bölgesi vücudun en fazla yağ oluşturan, kolaylıkla da bu yağların yakılamadığı yerlerdir.

Medikal bölgesel incelme cihazları arasında fark yaratan Emsculpt NEO’nun en önemli özelliği kas yaparken aynı zamanda yağ yakma işlemini gerçekleştirmesidir. Emsculpt işlemiyle vücudun en çok yağ toplayan karın, bel, kalça, bacak ve kol bölgelerinde incelme sağlamak mümkündür.

İlgili İçerikler
Ameliyatsız Jinekomasti Geçer mi? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Ameliyatsız Jinekomasti Geçer mi? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Erkeklerde görülen ve meme büyüme sorunu olarak tanımlanan Jinekomasti...

Annelik Estetiğinde Yaş Faktörü
Annelik Estetiğinde Yaş Faktörü

Annelik estetiği, hamilelik sonrasında annenin vücudunda oluşan fiziksel değişiklikleri iyileştirmek...

Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Estetik cerrahinin amacı; kişiye özgüvenini yeniden kazandırmak ve kendini daha iyi...

Lazer Lipoliz Nedir?
Lazer Lipoliz Nedir?

Liposuction uygulamasının yani yağ aldırma işleminin cerrahi olmayan yöntemi lazer lipoliz olarak tanımlanır.

Sıkı ve Düz Karın Yapısı için Emsculpt NEO

Karın bölgesi için Emsculpt yaptıranlar yorumları incelendiğinde, en fazla karın bölgesindeki yağları eritmekte zorlandıklarını ifade etmektedir. Hem kadın hem de erkekler için kilo vermesi, yağ eritmesi en zor bölge karın ve bel bölgesidir. Bu bölgedeki yağları spor yaparak eritmek mümkün olsa da herkesin spor yapmaya vakti olmayabilir ya da spor yapmak için sağlık durumu elverişli olmayabilir. Bazen de spor yapılsa bile inatçı yağlar bir türlü gitmeyebilir. Böyle durumlar söz konusu olduğunda en etkili ve acısız yöntem Emsculpt tekniğidir.

Emsculpt NEO, Abdominal bölgedeki kasları çalıştırarak yağı yok eder. Kişinin aylarca spor yaparak oluşturabileceği kasları kısa sürede yapar. Emsculpt ile ilk seanstan itibaren belirginleşmeye başlayan karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

İnce Bir Bele Sahip Olmak için Emsculpt NEO

Emsculpt uygulaması yaptırma konusunda en çok tercih edilen bölgelerden olan bel kısmı, insanların kilo vermekte ve incelmekte en çok zorlandıkları bölümlerden biridir. İlerleyen yaşla gelen ya da hareketsiz hayat tarzına bağlı olarak alınan kilolar bel bölgesinde birikmektedir. Bu yağlardan kurtulmak için diyet ya da spor yapmak her zaman yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda Emsculpt uygulaması yaptırmak hem acısız hem de çabuk netice alabileceğiniz bir seçenektir.

Emsculpt NEO ile bel bölgesinde oluşan fazlalıklar aylarca spor yapmış gibi görünüme kısa sürede kavuşur, uzun süre bu durumun keyfini sürersiniz.

Kaslı Yapıldaki Sırt için Emsculpt NEO

Emsculpt ile bölgesel incelme sağlanan yerlerden diğeri de sırttır. Sırt bölgesi karın ya da bel kadar çok yağlanmasa bile yine de zamanla burada oluşan fazlalıklar kötü görüntüye sebep olmaktadır. Emsculpt NEO ile sırt bölgesindeki fazla yağları kasa çevirmek mümkündür. Böylece sırt bölgesi şekillendirmek için gereken zorlu spor antrenmanlarını yapmanıza gerek kalmadan kısa sürede etkili ve kaslı sırt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kalkık ve Sıkı Popo için Emsculpt NEO

Şekilli, kalkık popoya sahip olmak için spor, ameliyat, implant ya da dolgu gibi pek çok seçenek olsa da bu alternatifler herkese uymayabilir. Popo kaldırma ameliyatı iyileşme süreci açısından zaman alacak bir işlemdir, spor yaparak ise her zaman istenilen sonuç alınamayabilir. Fakat Emsculpt teknolojisi sayesinde çok kısa bir sürede kalkık ve şekilli kalçalara sahip olmak mümkündür. Emsculpt ile aylar alacak squat çalışmalarından elde edeceğiniz sonucu 4-6 seanslık çok kısa zamanda elde edebilirsiniz. Sporun ya da ameliyatın sonrasında gelen acı veya ağrılar Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra yaşanmaz. Tek ameliyatsız popo şekillendirme olması açısından da Emsculpt NEO oldukça tercih edilebilirdir.

Kollar ve Bacaklarda Emsculpt NEO

Zamanla ciltteki elastik yapısını kaybeden kollarda sarkmalar oluşur. Ön ve arka kollarda meydana gelen bu durum son birkaç yıldır Emsculpt uygulamasıyla giderilmektedir. Genellikle kadınların daha çok tercih ettiği kol bölgesi Emsculpt uygulamasıyla daha ince, sıkı ve diri kol görünümü kısa zamanda sağlanır. Emsculpt NEO ön ve arka kol bölgesine ayrı ayrı uygulanabildiği gibi aynı anda da işlem yapılabilir.

Emsculpt NEO uygulamasıyla bacağın iç,yan,arka, üst ve alt bölümlerine inceltme işlemi uygulanabilir. Emsculpt ile bacaklarda meydana gelen fazla yağlanma,sarkık görünüm; kaslı ve ince görünen bacak yapısına dönüştürülür.

Emsculpt Avantajları Nelerdir?

Bölgesel incelme konusundaki tüm teknolojileri geride bırakan Emsculpt NEO sağladığı avantajlar sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Emsculpt işleminin diğer bölgesel zayıflama uygulamalarına göre yarattığı en önemli fark yağ yakarken kas yapmasıdır. Emsculpt ile istenilen bölgede ameliyata gerek kalmadan kaslı yapı sağlanabilir.
 • Sporla ya da diyetle çok uzun süreçlere yayılacak bölgesel incelme, Emsculpt NEO ile 30 dakikalık kısa seanslarla sağlanabilir.
 • Emsculpt NEO öncesi ya da sonrasında  herhangi ekstra işleme gerek kalmaz.
 • Emsculpt ameliyatsız, anestezi gerektirmeyen bir işlemdir.
 • Emsculpt yaptırmak için belli bir mevsimi ya da dönemi beklemek gerekmez. Emsculpt işlemi için kişi kendi istediği dönemi tercih edebilir.
 • Bölgesel inatçı yağlardan Emsculpt NEO ile kurtulmak mümkündür.
 • Emsculpt yaptırdıktan sonra acı ya da ağrı hissetmek söz konusu değildir.
 • Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra düzenli beslenilir, gerekli egzersizleri düzenli yapılırsa işlem süresi o oranda uzar.

Emsculpt Zararları Nelerdir?

Emsculpt zararları var mıdır? Yaptırmak isteyen kişilerce oldukça merak edilen bir sorudur. Emsculpt işlemi bazı durumlara dikkat edildiği takdirde oldukça zararsız bir uygulamadır:

 • Hamilelik ve emzirme döneminde Emsculpt yaptırılması risk oluşturabilir. Bu nedenle hamilelik ve emzirme dönemi sonrasında Emsculpt NEO yaptırılmalıdır.
 • Emsculpt NEO sırasında cilde direkt temas eden materyale karşı vücut alerjik reaksiyon gösterebilir.
 • Emsculpt NEO yapılacak bölgede açık yara olmamasına dikkat edilmelidir.
 • Ameliyat sonrası Emsculpt işlemi yaptırılmamalıdır.
 • Kalp pili kullananlar, kanser tedavisi görenler için Emsculpt NEO işlemi risk oluşturabilir.
 • Kronik rahatsızlığı bulunanlar Emsculpt yaptırmadan önce doktoruyla görüşmelidir.

Emsculpt NEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son dönemde sağladığı avantajlar açısından oldukça tercih edilen bir yöntem olan Emsculpt NEO hakkında sonucu ne zaman ortaya çıkar, kaç gün arayla yapılmalıdır vb. şeklindeki çok sorulan sorular şu şekildedir:

Olumlu Etkilerini Görmek için Kaç Seans Yapılması Gerekiyor?

Emsculpt uygulaması daha ilk seanstan sonuçları hissedilen bir işlemdir. Emsculpt seans süresi kişinin bünyesine veya yağ oranına göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak 4-6 seans arasında değişir.

Emsculpt İşleminin Sonucu Ne Zaman Meydana Çıkar?

Emsculpt yaptırmaya başlandığı günden itibaren belirgin bir etki oluşsa da asıl sonuç 2 ay sonrasında ortaya çıkar.

Emsculpt NEO Güvenli Bir İşlem mi?

Emsculpt cihazı FDA onaylı medikal bir cihazdır ve oldukça güvenlidir. Emsculpt yaptırmadan önce ve sonra uzmanın belirttiği noktalara uyulduğu takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Emsculpt NEO Acılı/Ağrılı Bir Tedavi mi?

Emsculpt NEO acısız ve ağrısız bir işlemdir. Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Emsculpt NEO Sonrası İyileşme Sürecine Gerek Duyulur mu?

Emsculpt ameliyatsız ve anestezi gerektirmeyen çok kısa süreli bir işlem olduğu için herhangi bir iyileşme sürecine gerek yoktur.

Alınan Sonuçların Kalıcılığı Ne Kadardır?

Emsculpt NEO işlemi yaklaşık bir yıla kadar etkisini sürdürür. Fakat bu süreçte dengeli beslenme ve düzenli egzersiz yapmak süreci uzatmakta etkili olur.

Emsculpt Sonucunun Ömrü Ne Kadardır? İşlemi Tekrar Yaptırmalı mıyım?

Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra bir yıl boyunca etkisini görebilirsiniz. Bu süreç sonunda tekrar Emsculpt yaptırmanız gerekir.

Kimler Emsculpt Uygulaması Yaptırabilir?

Bölgesel olarak incelmek isteyen, spor yapmaya vakti olmayan ya da sporla, diyetle sonuç alamayan herkes Emsculpt NEO yaptırabilir.

Emsculpt NEO İşlemini Diğer İşlemlerden Ayıran Nedir?

Emsculpt diğer bölgesel zayıflama uygulamalarından farklı olarak yağ yakımı sırasında kas yapar. Ayrıca acısız, ağrısız ve ameliyatsız bir işlemdir.

Emsculpt NEO Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Karın, kalça, bel, sırt, kol ve bacaklarda istenmeyen yağlardan kurtulmak için Emsculpt NEO yaptırabilirsiniz.

Emsculpt NEO Kimlere Uygulanamaz?

Hamile ya da emziren annelere, kalp pili olanlara, kronik rahatsızlığı olanlara, yeni ameliyat olanlara, uygulama yapılacak bölgede açık yarası olanlara Emsculpt NEO yapılamaz.

Emsculpt NEO Yağ Yakıyor mu?

Emsculpt NEO bölgesel olarak yağ yakımını sağlayan bir uygulamadır.

Uygulama Seans Aralıkları Nasıl Olmalıdır?

Emsculpt NEO uygulamasında seans aralıkları 2-3 gün arayla olacak şekilde belirlenir.

Son Düzenleme : 29.04.2023