Sizi Arayalım

Emsculpt Neo

İçindekiler

Emsculpt ya da daha gelişmiş versiyonu olan Emsculpt NEO, vücut şekillendirme konusunda fark yaratan bir teknolojidir. FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı medikal cihaz olan Emsculpt, yağ hücrelerini yakarken kasların kasılmasını sağlar.

Emsculpt Nedir?

Bölgesel incelme ile ilgili arayışa girenler için “Emsculpt nedir?” sorusunun cevabı oldukça merak edilmektedir. Emsculpt, en yaygın tanımıyla yağ yakarken kas yapmayı sağlayan medikal estetik cihazıdır. Emsculpt, vücudun inceltmek istenen bölgelerine elektromanyetik enerji uygulanarak yağ yakımı sağlar, diğer bölgesel incelme yöntemlerinden farklı olarak da yağ yakarken kas yapmaya yardımcı olur.

Emsculpt NEO sayesinde kalkık popoya, ince bele, kaslı ve düz karına, sıkı kollara veya şekilli bacaklara sahip olmanız mümkündür. Acısız ve ağrısız bir işlem olan Emsculpt uygulamasından kadın erkek fark etmeksizin herkes faydalanabilir. Emsculpt İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde uygulanabilen, günümüzde fazlasıyla tercih edilen basit bir işlemdir.

Seans Sayısı :
4 Seans
Operasyon Süresi :
30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
0 - 1 Yıl

Emsculpt Nasıl Uygulanır?

Emsculpt NEO uygulaması oldukça kolay yapılan, kısa süreli bir işlemdir. Emsculpt öncesi uzman hekimle birlikte hangi bölgelere yapılacağı belirlenir. Emsculpt öncesi sonrası herhangi bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Emsculpt yaptıranlar işlem sonrası günlük hayatlarına kaldığı yerden devam edebilirler. Emsculpt NEO bölgesel zayıflama uygulanacak yere, yüksek yoğunluklu odaklı elektromanyetik dalga verilerek kas büyümesi sağlanır. Emsculpt NEO radyo frekans enerjisiyle işlem uygulanan bölgede hem kan dolaşımını hızlandırır hem de yağ yakar.

Emsculpt vücudun kol, bacak, göbek, kalça ya da karın hangi bölgesine işlem yapılacaksa o bölgedeki kasların kasılmasını sağlar. Emsculpt NEO yağ hücrelerinden aldığı enerjiyle kasları çalıştırır.

Emsculpt kişinin bireysel olarak yapabileceği, düşük oranlı kas çalıştırma kapasitesini neredeyse yüzde yüze çıkarır. Emsculpt ile karın kaslarını belirginleştirmek, ameliyatsız olarak popo kaldırmak ya da kol ve bacaklarda sıkı ve ince görünümü sağlamak sadece otuz dakikanızı alır.

Emsculpt Fiyatları Nedir?

Emsculpt NEO bölgesel zayıflama, vücut şekillendirme konusunda çığır açmış bir uygulamadır. Bu nedenle son zamanlarda Emsculpt fiyat politikası oldukça merak edilen konulardandır. Emsculpt neo minimum 980 € seviyesindedir. Bir vücut şekillendirme uygulaması olan emsculpt neo için seans sayısı hastadan hastaya değişiklik gösterir. Bu nedenle detaylı fiyat için hekiminizle görüşmelisiniz. Ameliyatsız, ağrı veya acı yaşatmayan bölgesel incelme yöntemlerinden olan Emsculpt fiyatlarını belirleyen bazı faktörler vardır. Emsculpt NEO bölgesel zayıflama işlemi olduğu için, Emsculpt yapılacak bölge ya da bölgeler, kaç seans olacağı, işlemin nerede yapılacağı ya da hangi uzmanın yapacağı konusu Emsculpt işleminin fiyatını belirleyen etkenlerdendir.

Emsculpt NEO yaptırmadan önce işlemi yapacak uzmanla görüşüp kişisel program hazırlatarak sizin için en uygun planı belirleyebilir, Emsculpt seans ücreti konusunda bütçenize uygun alternatifler oluşturabilirsiniz.

Ne Dediler?
testimonial icon
s....b
04/03/2022

2017’den beri tanıdığım keşke çok daha önce tanısaydım dediğim muhteşem doktor. Doğal olamayacak işlemi siz isteseniz dahi asla yapmaz, aşırı kibar, güler yüzlü, samimi, ilgili ve işinde çok başarılı bir doktordur. Meme büyütme de dahil olmak üzere bir çok işlem yaptırdım kendisine ve hepsinden çok memnun kaldım, ben söylemesem kimse herhangi bir işlem yaptırdığımı anlamıyor. Hangi işlem olursa olsun hiç farketmez tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Devamını Oku
testimonial icon
Cem Barış Canbay
03/11/2022

Eli çok hafif ve işini çok iyi bilen bir hoca. Kendisi gibi güler yüzlü bir ekiple beraber çalışıyor. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında sürekli benimle iletişim halindeydi. Çok memnun kaldım.

testimonial icon
Ali Ö***
01/02/2019

Doktorumuzdan çok memnunuz hersey için çok teşekkürler plastik cerrahi konusunda mükemmelsiniz hocam

testimonial icon
Tuncay Hotaman
06/12/2022

Degerli ve Güzel Hocam , size ne kadar Teşekkür etsem bilemiyorum, ellerinize sağlik harika ötesi bir sonucla karşilaşmak kadar güzel birşey olamaz. sizlerin önünde saygiyla eğiliyorum. cok memnun kaldim o güler yüzünüz ve sicakkanligniz bizlere okadar güven veriyorki anlatilamaz sadece yaşanilir bir duygu. Sixpack ve Liposuction operasyonumdan cok memnunum ve mutluyum, ayrica ekipteki arkadaslar, Hastanede: Hemşire Ayşegül Hanim Sosyal Medya uzm Ali Mert Bey ve Bayram Bey Klinikte: Yağmur Hanim, Hemşire Irem Hanim, Masajda Anissa Hanim, Muhasebe Ceyda Hanim ve Vedat Beye Saygilarimi ve Sevgilerimi iletiyorum Hepiniz Kalbimdesiniz

Devamını Oku
testimonial icon
ayten eran
10/01/2022

Yucel beyi tek kelime ile anlatmak gerekirse mükemmel. hem harika bir cerrah hem de inanılmaz hastasını düşünen anlayan bir doktor. Başka bir doktora kendimi emanet ettiğimi düşünemiyorum. Yücel beyin yardımcılarınin da hepsi islerini çok cok iyi yapiyorlar. Bayram bey, Tuba hanım ve özellikle Yağmur hanım. Yağmur hanim bilgisi,deneyimi, yardımseverligi ve güler yüzü ile size her konuda inanılmaz destek oluyor. Mükemmel bir cerrah ve mükemmel bir ekip başka söze gerek yok aslında.

Devamını Oku
testimonial icon
naji abu swelm
13/01/2023

Selamun Aleykum Eşimin seçkin diş kurulumu için Dr. Surqia Mustafa'ya binlerce teşekkürler. Çok teşekkürler

Emsculpt Hangi Bölgelere Uygulanır?

İnsan vücudu doğası gereği zamanla cilt elastikiyetini kaybeder, vücutta sarkmalar oluşur. Özellikle karın, bel ve kalça bölgesi vücudun en fazla yağ oluşturan, kolaylıkla da bu yağların yakılamadığı yerlerdir.

Medikal bölgesel incelme cihazları arasında fark yaratan Emsculpt NEO’nun en önemli özelliği kas yaparken aynı zamanda yağ yakma işlemini gerçekleştirmesidir. Emsculpt işlemiyle vücudun en çok yağ toplayan karın, bel, kalça, bacak ve kol bölgelerinde incelme sağlamak mümkündür.

İlgili İçerikler
Yüz ve Boyun Mezoterapisi Nedir?
Yüz ve Boyun Mezoterapisi Nedir?

Yaşlanma insan vücudundaki diğer organlarda olduğu gibi, ciltte de zamanla morfolojik...

Annelik Estetiği Nedir?
Annelik Estetiği Nedir?

Annelik estetiği yapılırken meme, bel ve karın bölgesine yapılan müdahaleler aynı anda yapıl...

Meme Büyüklüğü Sorunu Kabusunuz Olmasın
Meme Büyüklüğü Sorunu Kabusunuz Olmasın

Büyük göğüs şikayeti, estetik ve sağlık bakımından ciddi bir problemdir. Kadınlar bir çok farklı sebepten...

Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Nasıl Yapılır?
Yağ Enjeksiyonu ile Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Meme büyütme işlemi meme boyutundan memnun olmayan, daha dolgun bir meme...

Sıkı ve Düz Karın Yapısı için Emsculpt NEO

Karın bölgesi için Emsculpt yaptıranlar yorumları incelendiğinde, en fazla karın bölgesindeki yağları eritmekte zorlandıklarını ifade etmektedir. Hem kadın hem de erkekler için kilo vermesi, yağ eritmesi en zor bölge karın ve bel bölgesidir. Bu bölgedeki yağları spor yaparak eritmek mümkün olsa da herkesin spor yapmaya vakti olmayabilir ya da spor yapmak için sağlık durumu elverişli olmayabilir. Bazen de spor yapılsa bile inatçı yağlar bir türlü gitmeyebilir. Böyle durumlar söz konusu olduğunda en etkili ve acısız yöntem Emsculpt tekniğidir.

Emsculpt NEO, Abdominal bölgedeki kasları çalıştırarak yağı yok eder. Kişinin aylarca spor yaparak oluşturabileceği kasları kısa sürede yapar. Emsculpt ile ilk seanstan itibaren belirginleşmeye başlayan karın kaslarına sahip olabilirsiniz.

İnce Bir Bele Sahip Olmak için Emsculpt NEO

Emsculpt uygulaması yaptırma konusunda en çok tercih edilen bölgelerden olan bel kısmı, insanların kilo vermekte ve incelmekte en çok zorlandıkları bölümlerden biridir. İlerleyen yaşla gelen ya da hareketsiz hayat tarzına bağlı olarak alınan kilolar bel bölgesinde birikmektedir. Bu yağlardan kurtulmak için diyet ya da spor yapmak her zaman yeterli olmayabilir. Böyle durumlarda Emsculpt uygulaması yaptırmak hem acısız hem de çabuk netice alabileceğiniz bir seçenektir.

Emsculpt NEO ile bel bölgesinde oluşan fazlalıklar aylarca spor yapmış gibi görünüme kısa sürede kavuşur, uzun süre bu durumun keyfini sürersiniz.

Kaslı Yapıldaki Sırt için Emsculpt NEO

Emsculpt ile bölgesel incelme sağlanan yerlerden diğeri de sırttır. Sırt bölgesi karın ya da bel kadar çok yağlanmasa bile yine de zamanla burada oluşan fazlalıklar kötü görüntüye sebep olmaktadır. Emsculpt NEO ile sırt bölgesindeki fazla yağları kasa çevirmek mümkündür. Böylece sırt bölgesi şekillendirmek için gereken zorlu spor antrenmanlarını yapmanıza gerek kalmadan kısa sürede etkili ve kaslı sırt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kalkık ve Sıkı Popo için Emsculpt NEO

Şekilli, kalkık popoya sahip olmak için spor, ameliyat, implant ya da dolgu gibi pek çok seçenek olsa da bu alternatifler herkese uymayabilir. Popo kaldırma ameliyatı iyileşme süreci açısından zaman alacak bir işlemdir, spor yaparak ise her zaman istenilen sonuç alınamayabilir. Fakat Emsculpt teknolojisi sayesinde çok kısa bir sürede kalkık ve şekilli kalçalara sahip olmak mümkündür. Emsculpt ile aylar alacak squat çalışmalarından elde edeceğiniz sonucu 4-6 seanslık çok kısa zamanda elde edebilirsiniz. Sporun ya da ameliyatın sonrasında gelen acı veya ağrılar Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra yaşanmaz. Tek ameliyatsız popo şekillendirme olması açısından da Emsculpt NEO oldukça tercih edilebilirdir.

Kollar ve Bacaklarda Emsculpt NEO

Zamanla ciltteki elastik yapısını kaybeden kollarda sarkmalar oluşur. Ön ve arka kollarda meydana gelen bu durum son birkaç yıldır Emsculpt uygulamasıyla giderilmektedir. Genellikle kadınların daha çok tercih ettiği kol bölgesi Emsculpt uygulamasıyla daha ince, sıkı ve diri kol görünümü kısa zamanda sağlanır. Emsculpt NEO ön ve arka kol bölgesine ayrı ayrı uygulanabildiği gibi aynı anda da işlem yapılabilir.

Emsculpt NEO uygulamasıyla bacağın iç,yan,arka, üst ve alt bölümlerine inceltme işlemi uygulanabilir. Emsculpt ile bacaklarda meydana gelen fazla yağlanma,sarkık görünüm; kaslı ve ince görünen bacak yapısına dönüştürülür.

Emsculpt Avantajları Nelerdir?

Bölgesel incelme konusundaki tüm teknolojileri geride bırakan Emsculpt NEO sağladığı avantajlar sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Emsculpt işleminin diğer bölgesel zayıflama uygulamalarına göre yarattığı en önemli fark yağ yakarken kas yapmasıdır. Emsculpt ile istenilen bölgede ameliyata gerek kalmadan kaslı yapı sağlanabilir.
 • Sporla ya da diyetle çok uzun süreçlere yayılacak bölgesel incelme, Emsculpt NEO ile 30 dakikalık kısa seanslarla sağlanabilir.
 • Emsculpt NEO öncesi ya da sonrasında  herhangi ekstra işleme gerek kalmaz.
 • Emsculpt ameliyatsız, anestezi gerektirmeyen bir işlemdir.
 • Emsculpt yaptırmak için belli bir mevsimi ya da dönemi beklemek gerekmez. Emsculpt işlemi için kişi kendi istediği dönemi tercih edebilir.
 • Bölgesel inatçı yağlardan Emsculpt NEO ile kurtulmak mümkündür.
 • Emsculpt yaptırdıktan sonra acı ya da ağrı hissetmek söz konusu değildir.
 • Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra düzenli beslenilir, gerekli egzersizleri düzenli yapılırsa işlem süresi o oranda uzar.

Emsculpt Zararları Nelerdir?

Emsculpt zararları var mıdır? Yaptırmak isteyen kişilerce oldukça merak edilen bir sorudur. Emsculpt işlemi bazı durumlara dikkat edildiği takdirde oldukça zararsız bir uygulamadır:

 • Hamilelik ve emzirme döneminde Emsculpt yaptırılması risk oluşturabilir. Bu nedenle hamilelik ve emzirme dönemi sonrasında Emsculpt NEO yaptırılmalıdır.
 • Emsculpt NEO sırasında cilde direkt temas eden materyale karşı vücut alerjik reaksiyon gösterebilir.
 • Emsculpt NEO yapılacak bölgede açık yara olmamasına dikkat edilmelidir.
 • Ameliyat sonrası Emsculpt işlemi yaptırılmamalıdır.
 • Kalp pili kullananlar, kanser tedavisi görenler için Emsculpt NEO işlemi risk oluşturabilir.
 • Kronik rahatsızlığı bulunanlar Emsculpt yaptırmadan önce doktoruyla görüşmelidir.

Emsculpt NEO Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son dönemde sağladığı avantajlar açısından oldukça tercih edilen bir yöntem olan Emsculpt NEO hakkında sonucu ne zaman ortaya çıkar, kaç gün arayla yapılmalıdır vb. şeklindeki çok sorulan sorular şu şekildedir:

Olumlu Etkilerini Görmek için Kaç Seans Yapılması Gerekiyor?

Emsculpt uygulaması daha ilk seanstan sonuçları hissedilen bir işlemdir. Emsculpt seans süresi kişinin bünyesine veya yağ oranına göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak 4-6 seans arasında değişir.

Emsculpt İşleminin Sonucu Ne Zaman Meydana Çıkar?

Emsculpt yaptırmaya başlandığı günden itibaren belirgin bir etki oluşsa da asıl sonuç 2 ay sonrasında ortaya çıkar.

Emsculpt NEO Güvenli Bir İşlem mi?

Emsculpt cihazı FDA onaylı medikal bir cihazdır ve oldukça güvenlidir. Emsculpt yaptırmadan önce ve sonra uzmanın belirttiği noktalara uyulduğu takdirde herhangi bir sorun teşkil etmemektedir.

Emsculpt NEO Acılı/Ağrılı Bir Tedavi mi?

Emsculpt NEO acısız ve ağrısız bir işlemdir. Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Emsculpt NEO Sonrası İyileşme Sürecine Gerek Duyulur mu?

Emsculpt ameliyatsız ve anestezi gerektirmeyen çok kısa süreli bir işlem olduğu için herhangi bir iyileşme sürecine gerek yoktur.

Alınan Sonuçların Kalıcılığı Ne Kadardır?

Emsculpt NEO işlemi yaklaşık bir yıla kadar etkisini sürdürür. Fakat bu süreçte dengeli beslenme ve düzenli egzersiz yapmak süreci uzatmakta etkili olur.

Emsculpt Sonucunun Ömrü Ne Kadardır? İşlemi Tekrar Yaptırmalı mıyım?

Emsculpt NEO yaptırdıktan sonra bir yıl boyunca etkisini görebilirsiniz. Bu süreç sonunda tekrar Emsculpt yaptırmanız gerekir.

Kimler Emsculpt Uygulaması Yaptırabilir?

Bölgesel olarak incelmek isteyen, spor yapmaya vakti olmayan ya da sporla, diyetle sonuç alamayan herkes Emsculpt NEO yaptırabilir.

Emsculpt NEO İşlemini Diğer İşlemlerden Ayıran Nedir?

Emsculpt diğer bölgesel zayıflama uygulamalarından farklı olarak yağ yakımı sırasında kas yapar. Ayrıca acısız, ağrısız ve ameliyatsız bir işlemdir.

Emsculpt NEO Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Karın, kalça, bel, sırt, kol ve bacaklarda istenmeyen yağlardan kurtulmak için Emsculpt NEO yaptırabilirsiniz.

Emsculpt NEO Kimlere Uygulanamaz?

Hamile ya da emziren annelere, kalp pili olanlara, kronik rahatsızlığı olanlara, yeni ameliyat olanlara, uygulama yapılacak bölgede açık yarası olanlara Emsculpt NEO yapılamaz.

Emsculpt NEO Yağ Yakıyor mu?

Emsculpt NEO bölgesel olarak yağ yakımını sağlayan bir uygulamadır.

Uygulama Seans Aralıkları Nasıl Olmalıdır?

Emsculpt NEO uygulamasında seans aralıkları 2-3 gün arayla olacak şekilde belirlenir.

Son Düzenleme : 18.05.2024