Sizi Arayalım

Emtone

Emtone ile Pratik Selülit Tedavisi!
İçindekiler

Emtone, selülit tedavisinde kullanılan en yenilikçi cihazdır. Bu alanda olay yaratacak bir tedavi özleliğine sahiptir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilerek sağlık sektörüne sürülmüştür. Mucizevi selülit tedavisi emtone tarafından en profesyonel biçimde gerçekleştiriliyor.

Seans Sayısı :
4-6 Seans
Operasyon Süresi :
45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Kişiye Göre Değişir

Emtone Nedir?

FDA tarafından onaylanmış ve sağlık sektörüne kazandırılmış ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisi ile ciltteki portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldıran özel bir tedavi cihazıdır.

İlk seanstan itibaren büyük ölçüde selülitleri giderme becerisine sahip bir üründür.

Geçmişten bugüne uzun süren araştırmalar ile üzerinde çalışılmakta olan bu akıllı cihaz, selülit oluşumunu tetikleyen etkenlere de çözüm sunar.

Emtone sayesinde genişlemiş durumda bulunan yağ odacıkları, hasar görmüş alanlar, kolajen lifleri ve cilt yapısında oluşan elastikiyet kaybına karşın etki sağlar. Bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak metabolik atıklardan kaynaklı selülit problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yeni teknolojiler ışığında kullanıma hazır hale getirilen Emtone, odaklı basınç enerjisi sayesinde kan dolaşımı hızlandırır. Sağladığı radyo frekans enerjisi sayesinde ise işlevini yitirmiş kolajen liflerini geri verir. Sorunlu cilt bölgesinde elastikiyet sağlarken kaliteli bir cilt dokusunu ortaya çıkarır.

Selülit Nedir?

Çeşitli hormonal sebeplere bağlı olarak cildin bazı noktalarında portakal kabuğu görünümünde selülitler ortaya çıkar. Cilt durusu estetik yapısından uzaklaşarak bölgesel bozuk görüntü ortaya çıkar.

Selülit, deri altı yağ dokusunda gelişen ve o bölgede metabolik bozukluk şeklinde yer alır.

Tıbbi yönden selülit nedir açıklamak gerekirse; yağ hücreleri bazı noktalarda genişler ve ufak yapılı tümseklere, dönüşür. Akabinde septalar ve bunların bantlaşması ile de istenmeyen çukurluklara dönüşür.

Selülit oluşumları vücudun karın, bacak, uyluk ve kalça noktalarında sıklıkla yer tutmaktadır.

Yağlı cilt bölgelerinin her birinde oluşması muhtemel bir durumdur. Çok sık olmamakla birlikte kollarda da Selülit oluşabilmektedir.

Ne Dediler?
testimonial icon
Patrícia Trindade
20/01/2021

Karın germe, lipo ve meme büyütme için Portekiz'den seyahat etti! Prosedürle ilgili her şey mükemmel! Sonucu seviyorum. Tüm ekip benimle ilgilenirken harikaydı! Kansızlığımı buldular ve benimle ilgilendiler ve bana tüm tedavileri sağladılar! Portekiz'e geri döndüm ve ne zaman yardıma ihtiyacım olsa veya soru sorsam bana yardım ediyorlar ve hala beni takip ediyorlar :)

Devamını Oku
testimonial icon
SAQQULL SHAWL SCARF
05/01/2023

Dudak operasyonu geçirdim. Tuba hanım ve Ceren hanımın muhteşem güler yüzü ve ilgisi beni oraya bağlayıcı etken diyebilirim. Aynı zamanda doktorumuz Yücel beyin naif kişiliği sıcakkanlılığı asilliği der başka bişe demeyeceğim :) çok memnunum iyiki Yücel bey

Devamını Oku
testimonial icon
ayten eran
10/01/2022

Yucel beyi tek kelime ile anlatmak gerekirse mükemmel. hem harika bir cerrah hem de inanılmaz hastasını düşünen anlayan bir doktor. Başka bir doktora kendimi emanet ettiğimi düşünemiyorum. Yücel beyin yardımcılarınin da hepsi islerini çok cok iyi yapiyorlar. Bayram bey, Tuba hanım ve özellikle Yağmur hanım. Yağmur hanim bilgisi,deneyimi, yardımseverligi ve güler yüzü ile size her konuda inanılmaz destek oluyor. Mükemmel bir cerrah ve mükemmel bir ekip başka söze gerek yok aslında.

Devamını Oku
testimonial icon
Gz***
04/08/2019

İki yıl önce mide küçültme ameliyatı oldum o kadar kilo verince haliyle cildimde ve sırtımda sarkmalar meydana geldi. Karın bölgemdeki fazla deriyi aldırmak ve mememi büyütmek istiyordum. Ayrıca iki oğlum var ve onlara hamileliklerimden sonra insülin direncimle birlikte kilo alma sürecim başladı ve bir meme-karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle sevgili Yücel hocayla tanıştım. Sayesinde tüm fazlalıklarımdan kurtuldum. Yücel hocama çok teşekkür ederim.

Devamını Oku
testimonial icon
Isabella Gomez jaramillo
10/01/2020

Size deneyimlerimden bahsedeceğim. 9 yıl önce Kolombiya'da burun estetiği oldum ve memnun kalmadım burnum değişti ama istediğim sonuçları alamadım mutlu değildim ve yaklaşık 1 yıl önce yaptırmaya karar verdim. başka bir operasyon Avrupa'nın en iyi burun estetiği cerrahlarını aramaya başladım ve hiçbiri beni ikna edemedi bir gün doktor Yücel Sarıaltin'e Instagram'da baktım ve Instagram'da kendisine yazmaya karar verdiğim hastaların fotoğraflarını beğendim ve asistanı beni ikna etti ameliyatla ilgili tüm bilgileri bana verdi burun estetiğini kendim yapmak istedim sonunda doktor yücel sarıaltin ile bişetomi ve burun estetiği yaptım tavsiye ederim %100 burnum sonunda hep istediğim gibi oldu var çok mutluyum. doktorun tedavisi çok nazik sekreteri ve tüm doktor personeli bana çok iyi davrandı İspanya'ya mutlu gidiyorum

Devamını Oku
testimonial icon
Wesay Murray
18/03/2020

Yaklaşık 4 ay oldu ve şimdiden burnumu seviyorum

Selülit Neden Olur?

Selülit oluşmasının altında yatan asıl etkenler, hormonlara bağlıdır. Fazla kilo alımı, menopoz, hamilelik, gibi etkenlere bağlı olarak her kadında görülebilmektedir.

Selülit Nasıl Geçer?

Selülitleri geçirmek için spor yapmak ya da diyet uygulamalarına baş vurmak etkili bir tedavi şekli olmamaktadır. Ortaya çıkmış olan Selüloitlerden bu şekilde kurtulmak pek mümkün olmamaktadır.

Kesin yöntem olarak; deri alt yağ tabakasındaki dokunun azaltılması sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde selülitlerin oluşumları ortadan kaldırılabilir. Selülit oluşumuna sebep olan tüm faktörler ile baş edilmesi asıl tedavi yöntemidir.

Emtone Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Emtone ile Selülit tedavisi en gelişmiş tedavi şeklidir. Deri alt tabakasındaki yağ oluşumlarını azaltma konusunda adeta bir devrim niteliği taşımaktadır. Emtone yorumlar gerçek manada istenen etkinin kullanıcılar üzerinde ortaya çıktığını göstermektedir. Şu ana kadar bu cihaz için açılmış olan Emtone şikâyet durumu oluşmamıştır.

Aksine şimdilerde Emtone Kadınlar Kulübü konularında en popüler konu olarak yer almaya başlamış durumdadır.

Bu gelişmiş Emtone Selülit giderici cihaz ile 4 farklı sean ile tedavi tamamlanmaktadır. Selülit oluşan bölge eski sağlıklı cilt yapısına dönüşmektedir.

Daha ilk kullanımdan itibaren cilt dokusundaki değişime kolayca şahitlik edebilirsiniz. Cilt yapısında yer etmiş Selülit şiddetine bağlı olarak seans sayısı dermatoloji uzmanınca belirlenir. Her bir Selülit tedavi edici emtone seansı 15 ila 22 dakika arasında sürmektedir.

İlgili İçerikler
Gamze Estetiği ile Daha Sıcak Gülümsemeler
Gamze Estetiği ile Daha Sıcak Gülümsemeler

Gamzeli güzel diye bir gerçek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir insanın...

Genital Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz
Genital Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz

Günümüzde kozmetik cerrahi alanındaki en motive edici işlemlerden biri genital estetiktir. Hamilelik, doğu...

En İyi Saç Ekim Merkezi
En İyi Saç Ekim Merkezi

En İyi Saç Ekim Merkezi olarak hizmet veren kliniğimiz aracılığı ile...

Selülit Nasıl Geçer?
Selülit Nasıl Geçer?

Selülit nasıl geçer? özellikle kadınların en çok merak ettiği konulardan biridir...

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülit tedavisi için farklı yöntemler geçmişten bugüne uygulanıyor olsa da gerçek anlamda kökten bir çözüm oluşturmamıştır. Ancak şimdilerde piyasaya yeni sürülmüş olan Emtone cihazı sayesinde Selülitler tam anlamıyla ortadan kaldırılmaktadır. Hem de oldukça kıs abir sürenin sonunda.

Emtone Kimlere Uygulanamaz?

Emtone Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Emtone vücut üzerinde selülit oluşmuş her alanda rahatlıkla uygulanabilir.

Emtone İle Uygulama Sırasında Ağrı/Acı Hissedilir mi?

Uygulama yapıldığı sırada vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrı oluşumu gerçekleşmez. İlk seansın hemen ardından rutin yaşama devam edilebilir.

Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Emtone uygulamasının hemen ardından selülit değişimlerini kendinizde fark edebilirsiniz.

Emtone Seans Sayısı 4 ila 6 hafta arasında kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Operasyona ait süre en çok 45 dakikayı bulabilmektedir.

Emtone sonuçlarının kalıcılığı uygulama yapılan kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Emtone ile selülit tedavisinde Hastanede Yatış gerekmemektedir. Birkaç dakikanın ardından rutin yaşamınza dönüş sağlayabilirsiniz.

Emtone uygulama esnasında herhangi bir anestezi gerektirmeden uygulanmaktadır. Oldukça sağlıklı ve risksiz bir selülit tedavisi diyebiliriz.

Yılın her mevsimi bu özle uygulamanın seanslarına dahil olabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz her mevsim Emtone ile selülitlerinize kolayca veda edebilirsiniz.

Emtone Fiyat Aralığı Nedir?

Emtone vücut şekillendirme için tercih edilen bir uygulamadır. Emtone fiyatı 860 €’dan başlar. Fiyatlar, hastanın vücut yapısı ve farklı detaylara göre değişiklik gösterir. Emtone fiyatları uygulama yapılacak olan kişiye göre değişebilmektedir. Selülit durumu baz alınarak kaç seans uygulanacağı ve kaç dakika uygulama yapılacağı ile ilgili olarak farklılaşan fiyatlar kişiye göre ortaya çıkabilmektedir.

Emtone Ankara, Emtone selülit tedavisi İzmir ve diğer illerin her birinde kişileri sağlıklı cilt yapısına kolayca ulaştırabilecek yenilikçi bir tedavi türüdür.

Son Düzenleme : 18.05.2024