Sizi Arayalım

Emtone

Emtone ile Pratik Selülit Tedavisi!
İçindekiler

Emtone, selülit tedavisinde kullanılan en yenilikçi cihazdır. Bu alanda olay yaratacak bir tedavi özleliğine sahiptir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilerek sağlık sektörüne sürülmüştür. Mucizevi selülit tedavisi emtone tarafından en profesyonel biçimde gerçekleştiriliyor.

Seans Sayısı :
4-6 Seans
Operasyon Süresi :
45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Kişiye Göre Değişir

Emtone Nedir?

FDA tarafından onaylanmış ve sağlık sektörüne kazandırılmış ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisi ile ciltteki portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldıran özel bir tedavi cihazıdır.

İlk seanstan itibaren büyük ölçüde selülitleri giderme becerisine sahip bir üründür.

Geçmişten bugüne uzun süren araştırmalar ile üzerinde çalışılmakta olan bu akıllı cihaz, selülit oluşumunu tetikleyen etkenlere de çözüm sunar.

Emtone sayesinde genişlemiş durumda bulunan yağ odacıkları, hasar görmüş alanlar, kolajen lifleri ve cilt yapısında oluşan elastikiyet kaybına karşın etki sağlar. Bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak metabolik atıklardan kaynaklı selülit problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yeni teknolojiler ışığında kullanıma hazır hale getirilen Emtone, odaklı basınç enerjisi sayesinde kan dolaşımı hızlandırır. Sağladığı radyo frekans enerjisi sayesinde ise işlevini yitirmiş kolajen liflerini geri verir. Sorunlu cilt bölgesinde elastikiyet sağlarken kaliteli bir cilt dokusunu ortaya çıkarır.

Selülit Nedir?

Çeşitli hormonal sebeplere bağlı olarak cildin bazı noktalarında portakal kabuğu görünümünde selülitler ortaya çıkar. Cilt durusu estetik yapısından uzaklaşarak bölgesel bozuk görüntü ortaya çıkar.

Selülit, deri altı yağ dokusunda gelişen ve o bölgede metabolik bozukluk şeklinde yer alır.

Tıbbi yönden selülit nedir açıklamak gerekirse; yağ hücreleri bazı noktalarda genişler ve ufak yapılı tümseklere, dönüşür. Akabinde septalar ve bunların bantlaşması ile de istenmeyen çukurluklara dönüşür.

Selülit oluşumları vücudun karın, bacak, uyluk ve kalça noktalarında sıklıkla yer tutmaktadır.

Yağlı cilt bölgelerinin her birinde oluşması muhtemel bir durumdur. Çok sık olmamakla birlikte kollarda da Selülit oluşabilmektedir.

Ne Dediler?
g.....
30/03/2020

Geçtiğimiz temmuz ayında kendisinden randevu aldım. Memelerim arzu ettiğim boyuttan küçüktü. Aynı zamanda oldukça belirgin bir asimetri problemim vardı. Görüşmemiz oldukça samimi bir havada geçti, kafamda oluşan sorular yanıtsız kalmadı ve hemen ameliyat için randevulaştık. Ameliyattan sonra doktorum minör boyutta ağrılarım olacağından bahsetmişti ki dediği gibi de oldu. Ağrılarımdan 5 gün sonra tamamen kurtuldum. Son bir güncelleme yapmam gerekirse, ameliyatımın üstünden bir ay geçti. Memelerimin şeklinden ve boyutundan çok memnunum, doktoruma zaten bu konuda güveniyordum. Bence bu süreçte doktorla karşılıklı güven çok büyük önem teşkil ediyor. Doktorumun samimiyetine, ilgisine ve profesyonelliğine teşekkür ederim, kendisine ameliyat olmak aldığım en iyi kararlardan biriydi

Devamını Oku
nü...e
24/11/2018

İlk muayenemi oldum ve ön görüşmeye geldim.Yücel Beyin değerli bilgilerinden ve enerjisinden çok memnun kaldım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ameliyat sonrası sonucunda iyi olucağını umuyorum.

ga...m
04/08/2014

burun estetigim için size minnattarım hocam ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN tam istetigim gibi olmuş.size 4ay içinde 2kez ameliyat oldum ve 2sindede istedigim burnu yaptınız. estetik konusunda hiç kimse sizin elinize su dökemez şunuda söylemeden edemiyecem bu memleketede sizin gibi bir cerrah artık zor gelir.bence erzurumdan bir YILDIZ geçti ve o YILDIZ da SİZDİNİZ hocam.RABBİM SİZE EŞİNİZE VE BEBEĞİNİZLE BİRLİKTE MUTLU UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN.YENİ İŞİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

Devamını Oku
Nouf Ali
10/01/2020

Sadece rinoplasti ameliyatı için doktor yücel'e teşekkür etmek istiyorum, sonuçlar için iyi ve mutluydu ve son sonuçları bekliyordum.

Ezgi Özçelik Kuzucu
09/09/2019

İlgili, dikkatli ve mütevazi :)

Tuba AVCI
13/01/2020

Merhaba , Yücel Bey kesinlikle tavsiye edeceğim bir Doktor , önce naifligi sonra başarısı ile memnun kalacağınız , eli hafif ve hızlı olması , yapılan işlem takibi ile taktirinizi kazanacaktır. Güler yüzlü personeli , başarılı ekibi ile gönül rahatlığıyla tedaviniz için seçeceğiniz bir adres

Devamını Oku

Selülit Neden Olur?

Selülit oluşmasının altında yatan asıl etkenler, hormonlara bağlıdır. Fazla kilo alımı, menopoz, hamilelik, gibi etkenlere bağlı olarak her kadında görülebilmektedir.

Selülit Nasıl Geçer?

Selülitleri geçirmek için spor yapmak ya da diyet uygulamalarına baş vurmak etkili bir tedavi şekli olmamaktadır. Ortaya çıkmış olan Selüloitlerden bu şekilde kurtulmak pek mümkün olmamaktadır.

Kesin yöntem olarak; deri alt yağ tabakasındaki dokunun azaltılması sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde selülitlerin oluşumları ortadan kaldırılabilir. Selülit oluşumuna sebep olan tüm faktörler ile baş edilmesi asıl tedavi yöntemidir.

Emtone Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Emtone ile Selülit tedavisi en gelişmiş tedavi şeklidir. Deri alt tabakasındaki yağ oluşumlarını azaltma konusunda adeta bir devrim niteliği taşımaktadır. Emtone yorumlar gerçek manada istenen etkinin kullanıcılar üzerinde ortaya çıktığını göstermektedir. Şu ana kadar bu cihaz için açılmış olan Emtone şikâyet durumu oluşmamıştır.

Aksine şimdilerde Emtone Kadınlar Kulübü konularında en popüler konu olarak yer almaya başlamış durumdadır.

Bu gelişmiş Emtone Selülit giderici cihaz ile 4 farklı sean ile tedavi tamamlanmaktadır. Selülit oluşan bölge eski sağlıklı cilt yapısına dönüşmektedir.

Daha ilk kullanımdan itibaren cilt dokusundaki değişime kolayca şahitlik edebilirsiniz. Cilt yapısında yer etmiş Selülit şiddetine bağlı olarak seans sayısı dermatoloji uzmanınca belirlenir. Her bir Selülit tedavi edici emtone seansı 15 ila 22 dakika arasında sürmektedir.

İlgili İçerikler
Kulak Estetiği Kaç Yaşında Yapılır?

Kepçe kulak ameliyatı olarak da bilinen kulak estetiği pek çok kişi tarafından...

Meme Ucu Ameliyatı Emzirmeyi Etkiler mi?

Birçok kadın meme uçlarının şekli ve görünüşü konusunda estetik kaygılar...

Kimler Brazilian Butt Lift İçin Uygun Adaydır?

Brazilian Butt Lift estetiği ile vücuda uygun teknikler kullanılarak, istenen görünüme ulaşmak mümkündür.

Ameliyatsız Jinekomasti Geçer mi? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Erkeklerde görülen ve meme büyüme sorunu olarak tanımlanan Jinekomasti...

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülit tedavisi için farklı yöntemler geçmişten bugüne uygulanıyor olsa da gerçek anlamda kökten bir çözüm oluşturmamıştır. Ancak şimdilerde piyasaya yeni sürülmüş olan Emtone cihazı sayesinde Selülitler tam anlamıyla ortadan kaldırılmaktadır. Hem de oldukça kıs abir sürenin sonunda.

Emtone Kimlere Uygulanamaz?

Emtone Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Emtone vücut üzerinde selülit oluşmuş her alanda rahatlıkla uygulanabilir.

Emtone İle Uygulama Sırasında Ağrı/Acı Hissedilir mi?

Uygulama yapıldığı sırada vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrı oluşumu gerçekleşmez. İlk seansın hemen ardından rutin yaşama devam edilebilir.

Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Emtone uygulamasının hemen ardından selülit değişimlerini kendinizde fark edebilirsiniz.

Emtone Seans Sayısı 4 ila 6 hafta arasında kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Operasyona ait süre en çok 45 dakikayı bulabilmektedir.

Emtone sonuçlarının kalıcılığı uygulama yapılan kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Emtone ile selülit tedavisinde Hastanede Yatış gerekmemektedir. Birkaç dakikanın ardından rutin yaşamınza dönüş sağlayabilirsiniz.

Emtone uygulama esnasında herhangi bir anestezi gerektirmeden uygulanmaktadır. Oldukça sağlıklı ve risksiz bir selülit tedavisi diyebiliriz.

Yılın her mevsimi bu özle uygulamanın seanslarına dahil olabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz her mevsim Emtone ile selülitlerinize kolayca veda edebilirsiniz.

Emtone Fiyat Aralığı Nedir?

Emtone fiyatları uygulama yapılacak olan kişiye göre değişebilmektedir. Selülit durumu baz alınarak kaç seans uygulanacağı ve kaç dakika uygulama yapılacağı ile ilgili olarak farklılaşan fiyatlar kişiye göre ortaya çıkabilmektedir.

Emtone Ankara, Emtone selülit tedavisi İzmir ve diğer illerin her birinde kişileri sağlıklı cilt yapısına kolayca ulaştırabilecek yenilikçi bir tedavi türüdür.

Son Düzenleme : 29.04.2023