Sizi Arayalım

Emtone

Emtone ile Pratik Selülit Tedavisi!
İçindekiler

Emtone, selülit tedavisinde kullanılan en yenilikçi cihazdır. Bu alanda olay yaratacak bir tedavi özleliğine sahiptir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilerek sağlık sektörüne sürülmüştür. Mucizevi selülit tedavisi emtone tarafından en profesyonel biçimde gerçekleştiriliyor.

Seans Sayısı :
4-6 Seans
Operasyon Süresi :
45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Kişiye Göre Değişir

Emtone Nedir?

FDA tarafından onaylanmış ve sağlık sektörüne kazandırılmış ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisi ile ciltteki portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldıran özel bir tedavi cihazıdır.

İlk seanstan itibaren büyük ölçüde selülitleri giderme becerisine sahip bir üründür.

Geçmişten bugüne uzun süren araştırmalar ile üzerinde çalışılmakta olan bu akıllı cihaz, selülit oluşumunu tetikleyen etkenlere de çözüm sunar.

Emtone sayesinde genişlemiş durumda bulunan yağ odacıkları, hasar görmüş alanlar, kolajen lifleri ve cilt yapısında oluşan elastikiyet kaybına karşın etki sağlar. Bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak metabolik atıklardan kaynaklı selülit problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yeni teknolojiler ışığında kullanıma hazır hale getirilen Emtone, odaklı basınç enerjisi sayesinde kan dolaşımı hızlandırır. Sağladığı radyo frekans enerjisi sayesinde ise işlevini yitirmiş kolajen liflerini geri verir. Sorunlu cilt bölgesinde elastikiyet sağlarken kaliteli bir cilt dokusunu ortaya çıkarır.

Selülit Nedir?

Çeşitli hormonal sebeplere bağlı olarak cildin bazı noktalarında portakal kabuğu görünümünde selülitler ortaya çıkar. Cilt durusu estetik yapısından uzaklaşarak bölgesel bozuk görüntü ortaya çıkar.

Selülit, deri altı yağ dokusunda gelişen ve o bölgede metabolik bozukluk şeklinde yer alır.

Tıbbi yönden selülit nedir açıklamak gerekirse; yağ hücreleri bazı noktalarda genişler ve ufak yapılı tümseklere, dönüşür. Akabinde septalar ve bunların bantlaşması ile de istenmeyen çukurluklara dönüşür.

Selülit oluşumları vücudun karın, bacak, uyluk ve kalça noktalarında sıklıkla yer tutmaktadır.

Yağlı cilt bölgelerinin her birinde oluşması muhtemel bir durumdur. Çok sık olmamakla birlikte kollarda da Selülit oluşabilmektedir.

Ne Dediler?
testimonial icon
es...ş
03/11/2014

GERÇEKTEN MÜKKEMMEL ÖTESİ DİYEBİLECEĞİM TEK İNSAN VE TEK HEKİM. EMEĞİNİZİ NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM. EMEĞİNİZE ELİNİZE SAĞLIK. İYİKİ SİZİ TANIMIŞIM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER, EŞİNİZ VE ÇOCUĞUNUZLA BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR DİLERİM. HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ÖNEREBİLECEĞİM TEK HEKİM.

Devamını Oku
testimonial icon
Lo***
25/03/2020

6 ay önce burun estetiği ameliyat oldum. Şu an için sonuçtan çok memnunum.

testimonial icon
Betül Akyürek
25/01/2023

Gülümseyerek yazdığım yorumumda yanağımda oluşan çukurumu doktorum Yücel Sarıaltın’a borçluyum. İlk başta iletişime geçtiğim doktor yardımcısı Tubanur Demirli motive ve ikna etti beni, iyi ki sebebim olmuş. Üniversite yıllarımda böyle bir uygulamadan haberim olsaydı, yanağıma boşuna kurşun kalem koyup arkadaşlarıma benim gamzem var demez, anında bu uygulamayı yaptırırdım. En güzeli; ömür boyu benimle kalacaksın. Gülmesem bile sempatik duruyorum. Ayrıca, yuvarlak yüzümü ince gösterip, hoş ince bir hava kattı. Klinik çok hijyenik ve çalışanlar çok anaç ve her konuda tedbirli disiplinli kişiler. Kliniğe gidip, benim öncesi ve sonrası halimi görmenizi çok isterim.

Devamını Oku
testimonial icon
Tülay Erden
05/07/2022

Göğüs küçültme operasyonu geçirdim çok mutluyum Yücel hocam tecrübesi ile birlikte Güler yüzlü samimiyeti insana ayrı bir güven veriyor . Teşekkür ediyorum. Mutlu olmA hayalim kabusa dönüşmedi.

testimonial icon
Mer*** Ö***
16/04/2017

Sevgili hocam, saç ekimi işlemi yaptınız çok güzel oldu teşekkürler elinize sağlık

testimonial icon
şe...a
20/09/2018

O sadece burun , meme operasyonu yapmaz . O üç ay boyunca kimsenin pansuman yapmak istemediği yaralarıma hiç üşenmez her gün başka serviste olmama ragmen gelir pansuman yapardı.Bir kez olsun yüzünü ekşitmez , tiksinmezdi . Onun da benim gibi içi kalkardı ama çabuk bitsin diye değil canım az yansın diye uğraşırdı.Kabuk bağlayan greftlerimi cımbız gibi birşeyle dakikalarca temizlerdi.O sıkıntılarımın içinde bana umut , moral verirdi ." Bak işte iyileşiyorlar ."derdi . İyileştim , üstünden çok zamanlar geçti . Belki de o acıları bile unuttum . Ama doktorumun doktorluğunu da insanlığını da unutmadım .O zarif , acıtmamaya çalışan elleri öpülesi doktorum . Aklı , gönlü , kalbi temiz doktorum .Her zaman dualarımdasın . Isparta' dan sevgilerimle , saygılarımla .

Devamını Oku

Selülit Neden Olur?

Selülit oluşmasının altında yatan asıl etkenler, hormonlara bağlıdır. Fazla kilo alımı, menopoz, hamilelik, gibi etkenlere bağlı olarak her kadında görülebilmektedir.

Selülit Nasıl Geçer?

Selülitleri geçirmek için spor yapmak ya da diyet uygulamalarına baş vurmak etkili bir tedavi şekli olmamaktadır. Ortaya çıkmış olan Selüloitlerden bu şekilde kurtulmak pek mümkün olmamaktadır.

Kesin yöntem olarak; deri alt yağ tabakasındaki dokunun azaltılması sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde selülitlerin oluşumları ortadan kaldırılabilir. Selülit oluşumuna sebep olan tüm faktörler ile baş edilmesi asıl tedavi yöntemidir.

Emtone Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Emtone ile Selülit tedavisi en gelişmiş tedavi şeklidir. Deri alt tabakasındaki yağ oluşumlarını azaltma konusunda adeta bir devrim niteliği taşımaktadır. Emtone yorumlar gerçek manada istenen etkinin kullanıcılar üzerinde ortaya çıktığını göstermektedir. Şu ana kadar bu cihaz için açılmış olan Emtone şikâyet durumu oluşmamıştır.

Aksine şimdilerde Emtone Kadınlar Kulübü konularında en popüler konu olarak yer almaya başlamış durumdadır.

Bu gelişmiş Emtone Selülit giderici cihaz ile 4 farklı sean ile tedavi tamamlanmaktadır. Selülit oluşan bölge eski sağlıklı cilt yapısına dönüşmektedir.

Daha ilk kullanımdan itibaren cilt dokusundaki değişime kolayca şahitlik edebilirsiniz. Cilt yapısında yer etmiş Selülit şiddetine bağlı olarak seans sayısı dermatoloji uzmanınca belirlenir. Her bir Selülit tedavi edici emtone seansı 15 ila 22 dakika arasında sürmektedir.

İlgili İçerikler
Annelik Estetiğinden Beklenti Ne Olmalıdır?
Annelik Estetiğinden Beklenti Ne Olmalıdır?

Annelik estetiği, oldukça ilgi görmeye başlayan yeni plastik cerrahi kavramlarından biri...

Kol Germe Ameliyatı Kimler için Uygundur?
Kol Germe Ameliyatı Kimler için Uygundur?

Kollar vücudun diğer tüm bölgeleri gibi yer çekimi, kilo verme, yaşlanma...

Kulak Estetiği Kaç Yaşında Yapılır?
Kulak Estetiği Kaç Yaşında Yapılır?

Kepçe kulak ameliyatı olarak da bilinen kulak estetiği pek çok kişi tarafından...

Ameliyatsız Meme Büyütme
Ameliyatsız Meme Büyütme

Dolgun ve dik göğüslere sahip olmak hemen her kadının hayalidir. Estetik açıdan çok küçük göğüslere...

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülit tedavisi için farklı yöntemler geçmişten bugüne uygulanıyor olsa da gerçek anlamda kökten bir çözüm oluşturmamıştır. Ancak şimdilerde piyasaya yeni sürülmüş olan Emtone cihazı sayesinde Selülitler tam anlamıyla ortadan kaldırılmaktadır. Hem de oldukça kıs abir sürenin sonunda.

Emtone Kimlere Uygulanamaz?

Emtone Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Emtone vücut üzerinde selülit oluşmuş her alanda rahatlıkla uygulanabilir.

Emtone İle Uygulama Sırasında Ağrı/Acı Hissedilir mi?

Uygulama yapıldığı sırada vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrı oluşumu gerçekleşmez. İlk seansın hemen ardından rutin yaşama devam edilebilir.

Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Emtone uygulamasının hemen ardından selülit değişimlerini kendinizde fark edebilirsiniz.

Emtone Seans Sayısı 4 ila 6 hafta arasında kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Operasyona ait süre en çok 45 dakikayı bulabilmektedir.

Emtone sonuçlarının kalıcılığı uygulama yapılan kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Emtone ile selülit tedavisinde Hastanede Yatış gerekmemektedir. Birkaç dakikanın ardından rutin yaşamınza dönüş sağlayabilirsiniz.

Emtone uygulama esnasında herhangi bir anestezi gerektirmeden uygulanmaktadır. Oldukça sağlıklı ve risksiz bir selülit tedavisi diyebiliriz.

Yılın her mevsimi bu özle uygulamanın seanslarına dahil olabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz her mevsim Emtone ile selülitlerinize kolayca veda edebilirsiniz.

Emtone Fiyat Aralığı Nedir?

Emtone fiyatları uygulama yapılacak olan kişiye göre değişebilmektedir. Selülit durumu baz alınarak kaç seans uygulanacağı ve kaç dakika uygulama yapılacağı ile ilgili olarak farklılaşan fiyatlar kişiye göre ortaya çıkabilmektedir.

Emtone Ankara, Emtone selülit tedavisi İzmir ve diğer illerin her birinde kişileri sağlıklı cilt yapısına kolayca ulaştırabilecek yenilikçi bir tedavi türüdür.

Son Düzenleme : 29.04.2023