Sizi Arayalım

Emtone

Emtone ile Pratik Selülit Tedavisi!
İçindekiler

Emtone, selülit tedavisinde kullanılan en yenilikçi cihazdır. Bu alanda olay yaratacak bir tedavi özleliğine sahiptir. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilerek sağlık sektörüne sürülmüştür. Mucizevi selülit tedavisi emtone tarafından en profesyonel biçimde gerçekleştiriliyor.

Seans Sayısı :
4-6 Seans
Operasyon Süresi :
45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Kişiye Göre Değişir

Emtone Nedir?

FDA tarafından onaylanmış ve sağlık sektörüne kazandırılmış ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisi ile ciltteki portakal kabuğu görünümünü ortadan kaldıran özel bir tedavi cihazıdır.

İlk seanstan itibaren büyük ölçüde selülitleri giderme becerisine sahip bir üründür.

Geçmişten bugüne uzun süren araştırmalar ile üzerinde çalışılmakta olan bu akıllı cihaz, selülit oluşumunu tetikleyen etkenlere de çözüm sunar.

Emtone sayesinde genişlemiş durumda bulunan yağ odacıkları, hasar görmüş alanlar, kolajen lifleri ve cilt yapısında oluşan elastikiyet kaybına karşın etki sağlar. Bölgedeki kan dolaşımını hızlandırarak metabolik atıklardan kaynaklı selülit problemini ortadan kaldırmaktadır.

Yeni teknolojiler ışığında kullanıma hazır hale getirilen Emtone, odaklı basınç enerjisi sayesinde kan dolaşımı hızlandırır. Sağladığı radyo frekans enerjisi sayesinde ise işlevini yitirmiş kolajen liflerini geri verir. Sorunlu cilt bölgesinde elastikiyet sağlarken kaliteli bir cilt dokusunu ortaya çıkarır.

Selülit Nedir?

Çeşitli hormonal sebeplere bağlı olarak cildin bazı noktalarında portakal kabuğu görünümünde selülitler ortaya çıkar. Cilt durusu estetik yapısından uzaklaşarak bölgesel bozuk görüntü ortaya çıkar.

Selülit, deri altı yağ dokusunda gelişen ve o bölgede metabolik bozukluk şeklinde yer alır.

Tıbbi yönden selülit nedir açıklamak gerekirse; yağ hücreleri bazı noktalarda genişler ve ufak yapılı tümseklere, dönüşür. Akabinde septalar ve bunların bantlaşması ile de istenmeyen çukurluklara dönüşür.

Selülit oluşumları vücudun karın, bacak, uyluk ve kalça noktalarında sıklıkla yer tutmaktadır.

Yağlı cilt bölgelerinin her birinde oluşması muhtemel bir durumdur. Çok sık olmamakla birlikte kollarda da Selülit oluşabilmektedir.

Ne Dediler?
sandra echeverry
05/01/2020

Merhabalar 18 Kasım'da Dr. YÜCEL SARIALTIN ​​bana büyütme ile burun estetiği ve mastopeksi yaptı.Memnunum.Doktor çok profesyonel ve çalışma arkadaşları gibi.Hepinize çok teşekkür ederim, sonuçlarımdan memnunum.

Devamını Oku
Merve Aykan
25/01/2022

Yaklaşık 6 ay önce doktorum Yücel beye ameliyat oldum. İki operasyon gecirdim. Ve sonucundan çooook memnumun. Çok güzel ağırlandık. Ameliyat öncesi ve sonrasında çok yardımcı oldular. Kendisi gibi ekibide çok mükemmel! Dünyanın en İYİ en PROFESYONEL doktoru tarafından ameliyat olduğum için çok mutluyum! Doktorum Yücel beye, ekibine ve özellikle Assistanına çok teşekkür ederim!

Devamını Oku
Patrícia Trindade
20/01/2021

Karın germe, lipo ve meme büyütme için Portekiz'den seyahat etti! Prosedürle ilgili her şey mükemmel! Sonucu seviyorum. Tüm ekip benimle ilgilenirken harikaydı! Kansızlığımı buldular ve benimle ilgilendiler ve bana tüm tedavileri sağladılar! Portekiz'e geri döndüm ve ne zaman yardıma ihtiyacım olsa veya soru sorsam bana yardım ediyorlar ve hala beni takip ediyorlar :)

Devamını Oku
Elifsena Kelleci
15/04/2022

Kendisi çok tecrübeli, harika ve sevecen bir doktor. Tavsiye vermek için zaman ayırır ve dikkatle dinler. Dr. Yücel Sarıaltın, tedaviden sonra herhangi bir sorunuz veya kararsızlığınız olduğunda her zaman yanınızdadır. Çok iyi bakıldığımı hissettim. Ameliyatımdan fazlasıyla memnunum. Karın germe ve liposuction yaptırdım. Dr. Yücel Sarıaltin ve ekibi her zaman yanımdaydı! Tüm ekibe teşekkürler. Klinik ve doktor tarafından yönetim çok yetkin ve kesindir. Dr. Yücel Sarıaltın, iyi bir doktorun ihtiyacı olan her şeye sahiptir ve ayrıca olağanüstü üstün bir kişiliğe sahiptir. Bu kliniği bulduğum için çok mutluyum. En yüksek formda övgü! Nazik, yetkin ve son derece profesyonel. Daha fazla beklenecek bir şey yok. Herkese tavsiye edebilirim!!

Devamını Oku
Pink Elo
31/01/2023

1.5 sene önce Bbl oldum .gerçekten zerre sonrasında sorun yaşamadım.aradan bu kadar zaman geçtiği halde yazmak istedim.istediğim kıvrımı harika verdi hocam.belimi inceliği çok iyi oldu .benim çok ağrılı geçti çünkü cilt yapım çok hassas ve ince.diğer odadaki aynı ameliyatı olanlar benim kadar ağrılı değillerdi.onlar çok iyi görünüyorlardı.ama çektiğim acılara değdi.kiloda almadım dengeyi korudum.bu ameliyatı olmak kendime yaptığım en büyük güzellik oldu

Devamını Oku
Mirhan MİROĞLU
09/01/2022

Rhinoplasti ( burun ameliyatı ) oldum. Operasyondan önce ve sonra her açıdan ilgilendiler. Tabi burası yorum kısmı size ameliyatı ve olanları anlatayım. Hastaneye tetkiklerden sonra yatırıyorlar. Ameliyat için doktorumuz gelip kontrollerini yapıyor. Ameliyat öncesi keşif yapıyor diyebilirim. Ameliyata alıyorlar sonra. Bir şey koklatıyorlar. 5 e kadar say diyorlar. Ben 500 e kadar sayarım dedim ama 3 ten sonrasını hatırlamıyorum. Ameliyat bitiyor. Narkozlu hallerimi pek hatırlamıyorum. Sevgilimin adını bağırmışım. Bence siz de pek hatırlamak istemeyeceksiniz . Bu arada hastane ve şartlarından bahsetmek bile istemiyorum. Efsaneydi çünkü. Her şey çok güzeldi. Bir gün misafir ediyorlar hastanede. Doktorumuz son kontrolünü yaptıktan sonra taburcu ediyor. Burnumun içindeki tampon çıkarılırken kesinlikle acıtmadı. Endişesi olan varsa kesinlikle bir endişesi olmasın. Ağrım iki gün sürdü. Bütün tamponların çıkması bantların sökülmesi altı güne tekabül etti. Morluklar da sekizinci günün sonunda tamamen son buluyor. Ameliyattan sonra iki gün için şişler çok çok fazla oluyor. Gözleriniz az görecek kadar. Ama acısı falan kesinlikle yok. Bu büyük şişlikler de dördüncü günün sonunda bitiyor. Yani toplasanız en fazla on gün içerisinde muhteşem nefes alan ve muhteşem görünen burnunuza kavuşuyorsunuz. Doktorumuz ve ekibinden yana hiç bir sorun yaşamadım. Çok huysuzumdur iyi sabrettiklerini düşünüyorum hatta. Bana çok iyi davrandılar. Şuan ameliyattan tam 4 ay geçti. Masajlarımı düzenli yaptım ve çok memnunum. Not: Salya sümük ağladığım eski sevgilimi unutturacak derecede burnumu güzel yaptı doktor bey. Çünkü yenileri gerçekten de unutturdu. Kral adamsın Yücel abi seviyorum seni

Devamını Oku

Selülit Neden Olur?

Selülit oluşmasının altında yatan asıl etkenler, hormonlara bağlıdır. Fazla kilo alımı, menopoz, hamilelik, gibi etkenlere bağlı olarak her kadında görülebilmektedir.

Selülit Nasıl Geçer?

Selülitleri geçirmek için spor yapmak ya da diyet uygulamalarına baş vurmak etkili bir tedavi şekli olmamaktadır. Ortaya çıkmış olan Selüloitlerden bu şekilde kurtulmak pek mümkün olmamaktadır.

Kesin yöntem olarak; deri alt yağ tabakasındaki dokunun azaltılması sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde selülitlerin oluşumları ortadan kaldırılabilir. Selülit oluşumuna sebep olan tüm faktörler ile baş edilmesi asıl tedavi yöntemidir.

Emtone Uygulaması Kaç Seans Sürüyor?

Emtone ile Selülit tedavisi en gelişmiş tedavi şeklidir. Deri alt tabakasındaki yağ oluşumlarını azaltma konusunda adeta bir devrim niteliği taşımaktadır. Emtone yorumlar gerçek manada istenen etkinin kullanıcılar üzerinde ortaya çıktığını göstermektedir. Şu ana kadar bu cihaz için açılmış olan Emtone şikâyet durumu oluşmamıştır.

Aksine şimdilerde Emtone Kadınlar Kulübü konularında en popüler konu olarak yer almaya başlamış durumdadır.

Bu gelişmiş Emtone Selülit giderici cihaz ile 4 farklı sean ile tedavi tamamlanmaktadır. Selülit oluşan bölge eski sağlıklı cilt yapısına dönüşmektedir.

Daha ilk kullanımdan itibaren cilt dokusundaki değişime kolayca şahitlik edebilirsiniz. Cilt yapısında yer etmiş Selülit şiddetine bağlı olarak seans sayısı dermatoloji uzmanınca belirlenir. Her bir Selülit tedavi edici emtone seansı 15 ila 22 dakika arasında sürmektedir.

İlgili İçerikler
Kepçe Kulak Ameliyatı Kaç Yaşından İtibaren Yapılabilir?

Kepçe kulak ameliyatı; çocuklarda başa, 40 dereceden fazla açı...

Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular

Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular operasyon öncesi...

Göz Kapağı Düşüklüğü Neden Olur?

Göz Kapağı Düşüklüğü Neden Olur sorusunun yanıtları da son zamanlarda...

Vajina Daraltma Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Vajinoplasti yani vajina daraltma estetiği, vajinal açıklık ve destekleyici kasların özel cerrahi...

Selülit Nasıl Tedavi Edilir?

Selülit tedavisi için farklı yöntemler geçmişten bugüne uygulanıyor olsa da gerçek anlamda kökten bir çözüm oluşturmamıştır. Ancak şimdilerde piyasaya yeni sürülmüş olan Emtone cihazı sayesinde Selülitler tam anlamıyla ortadan kaldırılmaktadır. Hem de oldukça kıs abir sürenin sonunda.

Emtone Kimlere Uygulanamaz?

Emtone Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

Emtone vücut üzerinde selülit oluşmuş her alanda rahatlıkla uygulanabilir.

Emtone İle Uygulama Sırasında Ağrı/Acı Hissedilir mi?

Uygulama yapıldığı sırada vücudun herhangi bir bölgesinde hissedilen ağrı oluşumu gerçekleşmez. İlk seansın hemen ardından rutin yaşama devam edilebilir.

Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Emtone uygulamasının hemen ardından selülit değişimlerini kendinizde fark edebilirsiniz.

Emtone Seans Sayısı 4 ila 6 hafta arasında kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Operasyona ait süre en çok 45 dakikayı bulabilmektedir.

Emtone sonuçlarının kalıcılığı uygulama yapılan kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir.

Emtone ile selülit tedavisinde Hastanede Yatış gerekmemektedir. Birkaç dakikanın ardından rutin yaşamınza dönüş sağlayabilirsiniz.

Emtone uygulama esnasında herhangi bir anestezi gerektirmeden uygulanmaktadır. Oldukça sağlıklı ve risksiz bir selülit tedavisi diyebiliriz.

Yılın her mevsimi bu özle uygulamanın seanslarına dahil olabilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz her mevsim Emtone ile selülitlerinize kolayca veda edebilirsiniz.

Emtone Fiyat Aralığı Nedir?

Emtone fiyatları uygulama yapılacak olan kişiye göre değişebilmektedir. Selülit durumu baz alınarak kaç seans uygulanacağı ve kaç dakika uygulama yapılacağı ile ilgili olarak farklılaşan fiyatlar kişiye göre ortaya çıkabilmektedir.

Emtone Ankara, Emtone selülit tedavisi İzmir ve diğer illerin her birinde kişileri sağlıklı cilt yapısına kolayca ulaştırabilecek yenilikçi bir tedavi türüdür.

Son Düzenleme : 29.04.2023