Sizi Arayalım

Hydrafacial

İçindekiler

Hydrafacial ışıldayan, parlak cilt görünümü için uygulanan profesyonel bakım işlemidir. Cildin sağlıklı ve daha güzel görünmesi için etkili biçimde uygulama yapılır. Hydrafacial cilt bakımı, hücrelerle birlikte derinin doğru şekilde nemlendirilmesi adına gerekli olmaktadır.

Her şeyden önce cildin istenen düzeyde temizlenmesi çok önemlidir. Ölü hücrelerden kurtulmak için yapılan işlemlerin cilt tipine uyum sağlaması da oldukça kıymetlidir. Yanlış uygulamalar, ciltlere yarardan çok zarar verebilir. Zararlı etkileri yok etmek adına bu yöntem ise sıklıkla tercih edilir. Uygulamaya alınan diğer yöntemlerde elde edilecek verimi arttırır. Tıpkı yüz germe uygulaması gibi cilt temizliği de özenli şekilde yapılmalıdır.

Yüzdeki siyah noktaları sıkmak, cildin tahriş olmasına yol açtığı gibi kalıcı sonuçlar doğurabilir. Hatalı yapılan bir işlem yüzünden cildin üst tabakası ciddi oranda zarar görebilir. Aynı zamanda bilinçsiz şekilde gerçekleştirilen bakım uygulamaları da derinlemesine temizliği süreçlerinde kesinlikle yardımcı olmaz. Yanlış davranışlar sonucunda gözeneklerin tıkanıklığı geçmemekle birlikte siyah nokta, akne benzeri oluşumlar artış gösterir.

Bu noktada hydrafacial işlemi ile cildin genç ve sağlıklı görünmesi sağlanır. Ayrıca cildin nefes alması adına gözenekler rahatlıkla açılır. Yapılan uygulama ayrıcalığıyla tek seansta ihtiyaç duyulan bakım yaptırılabilmektedir. Böylece hydrafacial etkin tazeleme yöntemi sayesinde cildin nefes almasıyla nemlenmesi mümkün olur.

Seans Sayısı :
4-6 Seans
Operasyon Süresi :
30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
-
Sonuçların Kalıcılığı :
Kullanıma Bağlı

Hydrafacial Nedir?

“Hydrafacial nedir?” sorusu genel olarak yaşlanma karşıtı bir bakım yöntemi şeklinde cevaplanabilir. Uygulama sayesinde lekelerle birlikte aknelerde temizlenir. Aynı zamanda cilt yenilenmesi hem hissedilir hem de net biçimde görülür.

İşlem esnasında kullanılan vakumlu başlık sayesinde cilt, özel bir cihaz yardımıyla temizlenir. Enjeksiyon benzeri yöntemlere ihtiyaç duyulmaması hydrafacial seçeneğinin tamamen acısız ve ağrısız gerçekleşmesini sağlar. Özel geliştirilen uygulamayla birlikte hiçbir zarar vermeden cildin yenilenmesini sağlamak mümkün olur. Hydrafacial yöntemi sayesinde cilt şu şekillerde görülür:

  • Sağlıklı
  • Parlak
  • Genç
  • Gösterişli

Cildinin çok daha güzel görünmesini isteyenler için yapılan işlemler tam anlamıyla ideal olmaktadır. Ayrıca boyun germe uygulamalarında olduğu gibi temizleme ve arındırma süreçleri de dikkate değer aşamalardır.

Hydrafacial uygulamasıyla oldukça kısa sürede başarılı sonuçlara ulaşmak mümkün olur. Yapılan işlemlerle birlikte cildin yenilenmesiyle beraber nemlenmesi kolaylaşır. Aynı zamanda antioksidan koruma yöntemi de uygulanabilir.

Etkili bir bakım yöntemi olması, cildin mikroskobik seviyede soyulmasını ve bütün ölü hücrelerin yok edilmesini sağlar. Ayrıca yüz üzerinden gözeneklerin kapanmasına yol açan yağlar, akneler, siyah noktalar tamamen arındırılır. Hydrafacial sayesinde kırışıklıklarla beraber ince çiziklerde düzelir. Renk farklılıkları da giderilerek serumlar yardımıyla işlemler sürdürülür. Hyaluronik asit ve antioksidanla birlikte protein içerikli solüsyonlar cilt altına uygulanır. Son derece etkili olmasıyla beraber kısa sürede tamamlanması, hydrafacial yöntemine olan ilgiyi arttırmaktadır.

Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

“Hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır?” şeklinde merak edenler için öncelikle yöntemin acısız olmasıyla beraber ağrısız olduğu söylenmelidir. Hydrafacial hücre yenilenmesiyle birlikte metabolizmasının güçlenmesini hızlandırır. Oldukça basit şekilde yapılan uygulamaya başlamadan önce kişilerin cilt yapısı dikkatlice belirlenir. Böylelikle en uygun olan solüsyon kullanılır. Hydrafacial cilt bakımı aracılığıyla cilt gözenekleriyle beraber yüzeyi yumuşatılır. Ardından vakum uygulamasıyla temizleme işlemleri yapılır.

Yaşanan problemin derecesiyle birlikte cilt tipine uygun solüsyonla cildin beslenmesi hydrafacial cilt bakımı aşamaları arasında ikinci bölümdür. Titizlikle hazırlanan solüsyon, cilde özenle yedirilerek işlemlere devam edilir. Hydrafacial radyofrekans özellikli başlığı sayesinde kolajen yapı harekete geçirilir. Böylece ciltte oluşan sorunlar onarılarak, etkili yenilenme mümkün olur. Aynı zamanda soğutucu başlık, şok etkisi yaratarak solüsyonun ciltte kalmasını sağlar.

Cilt bakımı hydrafacial sayesinde son aşamada LED terapisi yapılır. Uygulama sayesinde gözenekler sıkılaşır. Ayrıca sağlanan uzun süreli koruma, kişilerin fazlasıyla memnun kalmasına yol açar. Hydrafacial yöntemi tüm cilt tipleri için uygulanabilir düzeydedir. İşlemlerin yapılması için yaş sınırıyla beraber mevsim şartları kısıtlaması bulunmamaktadır. Genel olarak ilk seansta uygulamalar, tamamlanır ve işlemin etkisi görülebilir

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

“Hydrafacial uygulaması ne işe yarar?” sorusu içinde fazlasıyla faydalı bilgiyi barındırır. Etkili çözümlere imza atmak için destek alınması son derece kritiktir. Hydrafacial çevre şartlarıyla beraber yanlış makyaj uygulamaları sonucu ortaya çıkan olumsuz etkileri giderir. Aynı zamanda cilt tipine uymayan ürünlerin kullanımının yanı sıra uzun süreli güneş ışınlarının zararlı etkileri ortadan kaldırılır. Cildi derinlemesine temizlemek için uygulamadan mutlaka yararlanılması gerekir. Yeterince nemle beraber hava alamayan cilt yüzeyinde, zamanla gözenekler kapanmaya başlar. Yanlış uygulamalar sonucunda ise cilt son derece sağlıksız seviyelere gelebilir.

Hydrafacial kesin çözüm sunan etkili yöntemlerin başında gelir. Cildin alt katmanlarında bulunan ölü deri hücrelerinin artması hatlı davranışlarla mümkün hale gelir. Bu duruma ek olarak daha yorgun görüntüler ortaya çıkar. Aynı zamanda yaşlı görünümle beraber kırışıklık oranı da yükselişe geçer. Yapılacak özel işlemlerle tüm olumsuzluklar giderilir. Hydrafacial işlemlerinden sonra özel bakım ihtiyacı bulunmaması da uygulamalara olan yönelimi arttırır.

Yaklaşık yarım saatlik süre içerisinde hydrafacial sayesinde sorunların tamamına müdahale edilmiş olur. Yalnızca temizlik işlemleri değil aynı zamanda problemlerinde giderilmesi de çok önemlidir. Hydrafacial cihazı uygulamaları son derece kolay hale getirir. Böylece cildin ışıldaması kaçınılmazdır. Bakım işlemi sırasında cilt, hiçbir şekilde zarar görmemektedir.

Ne Dediler?
•Denki_Simp•
05/12/2021

Doktor Yücel ile ameliyatımı yapmak için Birmingham'a (İngiltere) geldim. Çok büyük bir ameliyattı (karın germe, çene ile tüm vücut liposu, implantlı meme dikleştirme) Ayrıca tüm ekibe teşekkür edecek sözüm yok. Döndüğüm için çok mutluyum, göğsüm harika ve ayrıca her şey yolunda! Teşekkürler ve teşekkürler!

Devamını Oku
nü...e
24/11/2018

İlk muayenemi oldum ve ön görüşmeye geldim.Yücel Beyin değerli bilgilerinden ve enerjisinden çok memnun kaldım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ameliyat sonrası sonucunda iyi olucağını umuyorum.

Mehmet Erkan
03/02/2022

Bu ikinci estetik operasyonum yücel hocaya ve ekibine çok teşekkür ediyorum ilk operasyonum kepçe kulak sorunuyla alakalı bir düzeltme yapmıştık çok çok iyi oldu kulak ellerine sağlık hocam 31 ocak ta burun ameliyatım oldu çok güzel olmuş burnum ama süreç içinde aklıma ne takıldıysa istediğim saatte hemşireler olsun asistanlar olsun çok ilgilendiler çok iyibir ekip çalışması var hocam zaten kurduğunuz aile ortamı ayrı bir güven sağlıyor tekrar tekrar çok teşekkür ederim herbirinize ellerine sağlık hocam çok güzel bir kulağım ve burnum oldu sayende.

Devamını Oku
Enes Sarı
03/02/2022

En iyisi!

Gz***
02/08/2019

Merhaba:) İki tane oğlum var, onlara hamileliklerimden sonra insülin direnci ile birlikte bir kilo alma serüvenim başladı. Meme operasyonuna ve karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ile sevgili Yücel Hoca ile tanıştım. Sürecimi ve sonucunu sizinle paylaşıyorum.

Devamını Oku
Yüksel C
03/01/2023

Yücel Bey, mükemmel bir doktor olduğu kadar mükemmel bir insan. 2017'den itibaren hastası olarak, kendisinin tüm uygulamalarından çok memnun kaldım. Daha genç ve daha mutlu hissetmemi sağladı. Çok iyi bir plastik cerrahtan ötesi, çok iyi bir heykeltraş olarak şekil veriyor yüzünüze.

Devamını Oku

Hydrafacial Cilt Bakımı Faydaları Nelerdir?

Hydrafacial cilt bakımı faydaları arasında en dikkat çekici durumlardan biri, işlemin tüm cilt tiplerine uygulanabilir olmasıdır. Yöntemin aynı zamanda her yaştan kişi için uygulanabilmesi, pek çok kişi tarafından tercih edilen konuma gelmesini sağlamaktadır. Uygulama esnasında veya sonrasında sızı, acı, ağrı benzeri durumların yaşanmaması da işlemlerin fazlasıyla konforlu olması demektir.

“Hydrafacial cilt bakımı nedir?” sorusuna verilebilecek en güzel yanıtlardan olan cildin tahriş olmaması durumu ise memnuniyeti oldukça yükseltir. Ayrıca hydrafacial faydaları sayesinde işlem sonrasında ödem, kızarıklık, şişlik gibi etkilerin oluşmaması avantajların artmasına yardımcı olur.

Herhangi bir zarar vermeden cildin yenilenmesini sağlayan yöntemle uzun süreli etkiyi elde etmek mümkündür. Derinlemesine bakımla beraber yapılan cilt temizliği işlemleri, cildin nefes alma oranını ciddi oranda arttırır. Hydrafacial uygulamasıyla cilt, pürüzsüz olmaktadır. Ayrıca pamuk yumuşaklığıyla parlaklık, tam olarak istenen görünüme ulaşılmasını sağlar.

İşlemler ince çizgi oluşumlarını da giderir. Kırışıklıkları yok eden sistem, cilt tonundaki dengesizliklerin giderilmesi için verimli çözüm yöntemidir. Hydrafacial gözenekleri daraltarak zararlı oluşumların önüne geçer. Korunan dengeyle birlikte aşırı yağlanma durumu da oluşmaz. Cildin elastik yapısının artmasıyla sonuçlanan hydrafacial, ortalama 30 dakika sürmektedir.

Hydrafacial Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

“Hydrafacial sonrası nelere dikkat edilmeli?” diye düşünenleri fazlasıyla rahatlatan cevap; işlem sonrasında özel bakım gerekmemesidir. Uygulamadan sonra tek yapılması gereken, işlem günü yüzün yıkanmamasıdır. Hydrafacial işlemi sonrası yüzün yıkanmamasıyla beraber herhangi bir ürün de kullanılmamalıdır. Yöntemin kolaylığıyla birlikte etkisi sayesinde günlük rutin işlere hızlıca dönülebilir.

Hydrafacial cilt bakımı öncesi sonrası yaşanan rahatlık, kişilerin kararlarına da etki eder. Uzmanların açıklamaları ve süreç hakkında detayları paylaşmaları, kafalarda oluşan soru işaretlerini kolayca giderir. Aynı zamanda hydrafacial cilt bakımı yorumları, işlemin özelliklerine ışık tutar.

Bakım işlemlerinden bir gün sonra istenirse makyaj yapılabilir. Ancak hydrafacial etkisiyle ciltte oluşan canlılıkla birlikte sorunsuz görünüm, makyaj uygulamalarına gerek bırakmaz. Cilt tipine uygun olarak belirlenen yöntemlerle birlikte enjeksiyon benzeri ekipmanların kullanılmaması ekstra kolaylık sağlar.

Vakumlama sistemi, kişilerin sürecin sonunda çok rahat olmasına olanak tanır. Böylelikle hydrafacial yaptıranlar halinden son derece memnun kalır. Bakım sonrasında ağrıyla beraber acının olmaması kişilerin zorlanmamasını sağlar. Cildin yenilenmesi için hydrafacial gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

İlgili İçerikler
Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular

Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular operasyon öncesi...

Saç Ekimi Tedavisinde FUE Yönteminin Avantajları

Saç dökülmesinin en büyük nedenlerinden biri genetik yatkınlıktır...

Tam Yüz Gençleştirme

Tam yüz gençleştirme uygulaması, yıllara karşı savaşan cildimizin bir süre sonra yorgun düşmesi...

Karın Germe Ameliyatı Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok kadın çocuk sahibi olduktan veya aşırı kilo verdikten sonra...

Hydrafacial Fiyatları

Hydrafacial cilt bakımı fiyat araştırması yaparken hassasiyet gösterilmesi önemlidir. İşlemin kalitesi uzmanların deneyimleriyle oldukça artar. Hydrafacial uygulama yoğunluğu ise fiyatlar üzerinde etki etmektedir. Kullanılacak malzemelerin miktarı da önemlidir.

Genel olarak tek seans uygulanan bakım işlemleri ulaşılabilir seviyelerde bulunur. Ayrıca tedavi için yapılan uygulamalarda birer haftalık aralıklarla 4 ile 6 seanslık işlem yapılması gerekebilir. Böylelikle fiyatlarda farklılık olabilmesi doğaldır. Standart uygulamaların yanında kişilerin cilt tiplerine uygun solüsyonlar kullanılması, ücret noktasında kişiden kişiye değişim gösterebilir. Diğer cilt bakımı yöntemlerinde olduğu gibi tüm uygulamalar harika sonuçlar verir.

Hydrafacial zararları benzeri durumlar söz konusu olmadığından işlemler başarılı sonuçları hızlıca verir. Böylece herkes uygulamanın avantajlarından yararlanabilir. “Hydrafacial kimlere uygulanamaz?” tarzında merak oluşmasına gerek yoktur. İşlemler en hassas ciltlerde bile kolaylıkla uygulanabilir. Aynı zamanda uzmanlar tarafından detaylı muayene yapılarak en ufak risk alınmamaktadır.

Hydrafacial fiyat performans uygulamaları arasında bulunur. Uygun seviyelerdeki kaliteli hizmet, kişilerin ekstra mutlu olmasını sağlar. Hydrafacial İstanbul özelinde etkili çözüm yöntemleri, tüm talep edenlere sunulmaktadır. Hydrafacial uygulamasından yararlanarak son derece parlak ve sağlıklı ciltlere kavuşmak fazlasıyla kolaydır.

Hydrafacial Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hydrafacial İşe Yarıyor mu?

Hydrafacial tüm cilt tipleri için uygulanabilir. Kullanılan cihazın özellikleri sayesinde gayet etkili bir bakım işlemi yapılır. Yüzdeki akne, leke ve siyah nokta gibi oluşumlar yok edilir.

Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalı?

Yüz tiplerine göre seans sayıları uzmanlar tarafından belirlenebilir. Genel olarak belirli periyotlarda tek seans yeterli olur. Elde edilen sonuçların sürekliliği için ortalama 2-3 ay aralıklarla tek seans uygulama yapılması idealdir.

Hydrafacial Tehlikeli mi?

Yöntemin herhangi bir tehlikesi veya zararı bulunmamaktadır. Cilt bakım işlemi hydrafacial, konusunda uzmanlar tarafından yapılır. Böylece en ufak tehlike bile oluşmaz. Bu yüzden rahatça uygulama tercih edilebilir.

Son Düzenleme : 13.04.2023