Sizi Arayalım

Jalupro Yüz ve Boyun

İçindekiler

Jalupro yüz & boyun serumu ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı etkili olan, cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olmak için geliştirilmiş bir üründür. İçerisinde amino asitler bulunur. Jalupro yüz & boyun serumunun asıl amacı ise cildin daha genç görünmesini sağlamaktır. Aynı zamanda cilt elastikiyetinin artması için de kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Jalupro serumunu kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri ürünü kullanmadan önce alerjiniz olup olmadığına dair bir test yapmanızdır. Bunu anlamak için ise doktorunuz serumu kolunuza uygulayıp birkaç saat bekler. Eğer herhangi bir reaksiyon oluşmazsa, Jalupro tedavi yöntemine alerjiniz yok demektir. Yani uygulamayı yaptırmanızın bir sakıncası yoktur.

Jalupro tedavisi, güvenli bir işlemdir. Ancak, her tıbbi müdahale gibi Jalupro tedavisinin de yan etkileri olabilir. Jalupro tedavisinin en yaygın yan etkileri arasında kızarıklık, şişlik, ağrı, hassasiyet, kaşıntı ve morarma bulunur. Buna benzer yan etkiler genellikle tedavinin hemen ardından ortaya çıkar ama birkaç gün içinde kendiliğinden geçer.  Ancak, yan etkilerinin süresi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Eğer Jalupro yüz & boyun tedavisinin yan etkileri şiddetliyse veya birkaç gün içinde geçmiyorsa, mutlaka doktorunuza başvurmanız gerekir.

Ne Dediler?
testimonial icon
es...ş
03/11/2014

GERÇEKTEN MÜKKEMMEL ÖTESİ DİYEBİLECEĞİM TEK İNSAN VE TEK HEKİM. EMEĞİNİZİ NASIL ÖDERİM BİLMİYORUM. EMEĞİNİZE ELİNİZE SAĞLIK. İYİKİ SİZİ TANIMIŞIM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER, EŞİNİZ VE ÇOCUĞUNUZLA BİR ÖMÜR MUTLULUKLAR DİLERİM. HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE ÖNEREBİLECEĞİM TEK HEKİM.

Devamını Oku
testimonial icon
naji abu swelm
13/01/2023

Selamun Aleykum Eşimin seçkin diş kurulumu için Dr. Surqia Mustafa'ya binlerce teşekkürler. Çok teşekkürler

testimonial icon
Patrícia Trindade
20/01/2021

Karın germe, lipo ve meme büyütme için Portekiz'den seyahat etti! Prosedürle ilgili her şey mükemmel! Sonucu seviyorum. Tüm ekip benimle ilgilenirken harikaydı! Kansızlığımı buldular ve benimle ilgilendiler ve bana tüm tedavileri sağladılar! Portekiz'e geri döndüm ve ne zaman yardıma ihtiyacım olsa veya soru sorsam bana yardım ediyorlar ve hala beni takip ediyorlar :)

Devamını Oku
testimonial icon
Wesay Murray
18/03/2020

Yaklaşık 4 ay oldu ve şimdiden burnumu seviyorum

testimonial icon
Figen Ünver
12/04/2022

Dr Yucel Sarialtin enerjisi ve motivasyonu cok yuksek, durust, samimi bir insan. Gecen hafta ameliyat oldum. Ameliyat oncesi ve sonrasinda, kendi ve ekibi gercekten cok ilgililerdi. Beni hic yalniz birakmadilar. Cok tesekkurler Yucel bey ve muhteşem ekibi

Devamını Oku
testimonial icon
SAQQULL SHAWL SCARF
05/01/2023

Dudak operasyonu geçirdim. Tuba hanım ve Ceren hanımın muhteşem güler yüzü ve ilgisi beni oraya bağlayıcı etken diyebilirim. Aynı zamanda doktorumuz Yücel beyin naif kişiliği sıcakkanlılığı asilliği der başka bişe demeyeceğim :) çok memnunum iyiki Yücel bey

Devamını Oku

Jalupro Yüz & Boyun Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Jalupro yüz & boyun tedavisi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri “Jalupro gençlik serumu nasıl uygulanır?’' sorusudur. Jalupro, uzman bir estetik doktor tarafından uygulanması gereken bir tedavi yöntemidir. Uygulama öncesinde ve sonrasında doktorunuzun önerilerini dikkate almanız tedavinin etkili olması bakımından oldukça önemlidir. Jalupro yüz & boyun serumunun uygulama süresi kısadır. Jalupro cilt tedavisi aşağıdaki şekilde uygulanır:

  • Cilt temizlenir, ardından antiseptik solüsyonla sterilize edilir.
  • Jalupro solüsyonu ince bir iğne ile cildin üst tabakasına enjekte edilir.
  • Tedavi bölgesinde şişlik ve kızarıklık oluşabilir, ancak bu birkaç saat içinde kaybolur.

Acısız ve hızlı bir cilt bakım tedavisi olduğu için pek çok kişinin tercih edebileceği Jalupro serumu, kısa süre içerisinde ciltte gözle görülür bir fark yaratan, yüz & boyun gibi bölgelerde oldukça etkili olan bir tedavi yöntemidir.

İlgili İçerikler
Lazer Lipoliz Nedir?
Lazer Lipoliz Nedir?

Liposuction uygulamasının yani yağ aldırma işleminin cerrahi olmayan yöntemi lazer lipoliz olarak tanımlanır.

Meme Ucu Çöküklüğü Tedavisi
Meme Ucu Çöküklüğü Tedavisi

Meme ucu çökmesi, meme başının olması gerektiği gibi memeden dışarı çıkmaması durumudur...

Liposuction Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci
Liposuction Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci

Liposuction Ameliyatı Sonrası İyileşme Süreci kişiye göre farklılık gösterebilmektedir.

Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Estetik cerrahinin amacı; kişiye özgüvenini yeniden kazandırmak ve kendini daha iyi...

Jalupro Yüz & Boyun V Lift

Jalupro V Lift, yüz ve boyun bölgesindeki sarkmalara karşı kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntem hem cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur hem de cildin beslenmesi amacıyla kullanılır. Jalupro yüz & boyun tedavisi, özellikle yüz & boyun ve dekolte bölgesi gibi alanlarda oluşan sarkmaları önlemede etkilidir.

Jalupro V lift tedavisinin bazı olumlu ve olumsuz yanları vardır. Olumlu yanları arasında ciltteki kolajen üretimin artırması bulunur. Ayrıca cildin elastikiyetini de artırır. Son olarak cilt yüzeyindeki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır.  Böylece cilt daha sağlıklı bir görünüme kavuşur. Jalopro V lift tedavisinin olumsuz yanları arasında ise bazı kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilmesi, tedavinin uygulandığı bölgede hafif bir ağrı veya yanma hissi yaşanabilmesi ve etkileri kalıcı olmayan bir tedavi yöntemi olması bulunur.

Jalupro yüz & boyun tedavisi ve Jalupro V Lift arasındaki en büyük fark serumların içeriğidir. Jalupro V Lift hyaluronik asit içerir. Hyaluronik asit, cildin nem seviyesini artıran bir asit türüdür. İçeriği sayesinde, Jalupro V Lift tedavisi cildin daha hızlı bir şekilde canlı görünmesini sağlar. Jalupro yüz & boyun serumu ise daha çok cildin genel görünümünü iyileştirmek için kullanılır.

Sonuç olarak Jalupro V lift tedavisi, cilt gençleştirme amacıyla kullanılan etkili bir yöntemdir. Ancak bu tedavinin olumlu ve olumsuz yanları vardır. Kişinin kendi cilt tipi ve ihtiyaçlarına göre Jalupro V lift tedavisinin uygun olup olmadığına karar vermek önemlidir.

Jalupro Yüz & Boyun Fiyat

Jalupro yüz ve boyun uygulamasında fiyatlar, 200 - 300 € aralığındadır. Fiyatta, uygulama detaylarıyla alakalı olarak değişim yaşanır. Jalupro yüz & boyun tedavisi fiyatı farklı unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterir. Jalupro tedavisinin fiyatını belirleyen unsurlar aşağıdaki gibidir:

  • Tedavi yapılacak bölge: Tedavi, yüz & boyun veya vücudun diğer alanlarına uygulanabilir. Tedavinin yapılacağı bölgeye ve bölgenin büyüklüğüne göre fiyat değişkenlik gösterir.
  • Tedavinin kapsamı: Jalupro yüz & boyun tedavisi, tek seans ya da birden fazla seans halinde uygulanabilir. Tedavinin süresi de fiyatı etkileyen unsurlardan biridir.
  • Uygulama merkezi: Tedavi, uzman kişiler tarafından yapılır. Dolayısıyla, tedaviyi yaptırmak istediğiniz merkezin uzmanlığı da fiyatı etkileyen en önemli unsurlardan biridir.
  • Tedavinin gerekliliği: Jalupro tedavisi; kişinin yaşına, cildin ihtiyacına ya da cilt tipine göre farklılık gösterir. Tedavinin gerekliliği, tedavinin fiyatını etkileyen faktörlerden biridir.

Bu unsurların yanı sıra, Jalupro tedavisinin fiyatı şehre göre de değişkenlik gösterir. Bundan dolayı da hem fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak için hem de en uygun fiyatı öğrenmek için uzman biriyle görüşmeniz gerekir.

Jalupro Yüz & Boyun Yaptıranlar Yorumları

Jalupro yüz & boyun tedavisi yaptıran kişiler genellikle sonuçlardan memnun kalmaktadır. Yüz & boyun gibi bölgelerin daha dinç ve canlı görünmesine yardımcı olduğu için tercih edilen bu bakım yöntemi hakkında pek çok olumlu yorum bulunur. Diğer cilt gençleştirme tedavilerinden daha az yan etkiye sahip olduğu için genellikle Jalupro tedavisi yaptıran kişilerin tedavi sonuçlarından memnun kaldığını görürüz.

Eğer “Jalupro serumunun içeriğinde ne var? Jalupro serumunun yan etkisi var mıdır?’’ sorularına cevap arıyorsanız ve bunu yaptırmış olan kişilerin tecrübelerini öğrenmek istiyorsanız, jalupro yaptıranların yorumları sizlere yardımcı olacaktır.

Jalupro Yüz & Boyun Öncesi Sonrası

Jalupro öncesi sonrası dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu nedenle uygulama öncesi ve sonrası doktorunuzun önerilerini dikkate almanız önemlidir. Jalupro yüz & boyun tedavisi öncesi yapılması gereken en önemli şeylerden biri cilt bakımı rutininizdeki ürünlerin içeriklerini doktorunuzla paylaşmanızdır. Buna bağlı olarak doktorunuz, cildinizin ihtiyacına göre size ürün önerir ve uygun olmayan ürünlerin kullanımından kaçınmanızı sağlar.

Ayrıca Jalupro yüz & boyun serumu tedavisi öncesinde alkol tüketiminden kaçınmanız da gerekir. Çünkü alkol cildinizi kurutup tedavi sonuçlarını olumsuz etkiler. Tüm cilt tedavi yöntemlerinde olduğu gibi cildinizi güneşten korumayı da unutmamanız gerekir. Güneş yanığı, cildin hasar görmesine neden olabileceği gibi tedavi sonuçlarını da olumsuz etkileyebilir.

Jalupro yüz & boyun tedavisi sonrasında, cildinizi ovuşturmayın veya çekiştirmeyin. Bu da hem cildinize zarar verebilir hem de tedavi sonuçlarını olumsuz etkileyebilir. Ayrıca cildinize sıcak su ile temas etmekten kaçınmalı ve cildinizi mutlaka güneşten korumalısınız. Çünkü buna benzer cilt bakım tedavileri sonrasında cilt daha hassas olabileceği için güneş kremi kullanmak oldukça önemlidir. Son olarak cildinizde kızarıklık, şişlik veya ağrı gibi yan etkiler oluşabilir. Bu durum sizi rahatsız edecek seviyeye gelirse doktorunuzla iletişime geçin.

Jalupro Yüz & Boyun Serum

Jalupro yüz & boyun serumu, ciltteki yaşlanma belirtilerine karşı kullanılır. İçerisinde amino asitler bulunmaktadır. Yüz & boyun bölgesine uygulanan bu cilt bakım tedavisi hem cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmaya yardımcı olur hem de cildinizde doğal olarak bulunan asitleri cildinize geri kazandırır.

 Jalupro gençlik serumunun kullanımı oldukça basittir. İlk olarak, cildinizi temizleyip kurulamanız gerekir. Daha sonra, Jalupro serumu, cildinizde istediğiniz bölgeye doktorunuz tarafından uygulanır. Bu işlem cildin ihtiyacına bağlı olarak ayda birkaç kere yaptırılabilir.

Jalupro serum fiyatları, kullanılacak olan serumun miktarına göre değişebilir. Bundan dolayı hem fiyatlar konusunda daha detaylı bilgi almak hem de size en uygun fiyatı öğrenmek için uzman biriyle görüşmeniz tavsiye edilir.

Jalupro Serum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Jalupro Tedavisi Acı Verici mi?

Jalupro tedavisi genellikle rahat bir işlemdir. İşlem sırasında hafif bir batma hissi olabilir ancak bu his geçicidir.

Jalupro Tedavisi Sonrası İyileşme Süreci nasıldır?

Jalupro tedavisi sonrası iyileşme süresi oldukça kısadır. Genellikle işlem sonrası hasta günlük yaşamına geri dönebilir.

Jalupro Tedavisi Kimlere Uygulanabilir?

Jalupro tedavisi genellikle tüm cilt tipleri için uygundur. Ancak hamileler ve emziren kadınlar bu tedaviyi yaptırmamalıdır.

Son Düzenleme : 18.05.2024