Sizi Arayalım

Örümcek Ağı Uygulaması

İçindekiler

Güneş, cilt bozuklukları, yaşlanma ve hatta kalıtım, yüzdeki ve vücudun herhangi bir yerindeki cildin yaşlanmasına katkıda bulunur. Bunlar arasında kırışıklıklar ve sivilce izleri gibi dokusal düzensizlikler, çiller, güneş lekesi veya görünür kılcal damarlar gibi pigment değişikliği yer alır. Buna ek olarak, cilt elastikiyetini kaybedebilir, daha az sıkı hissedebilir ve genç deride belirgin olan sağlıklı parlaklığı kaybedebilir. Bu gibi bir durumda örümcek ağı estetiği ameliyatsız cilt gençleştirme olarak da bilindiği için oldukça popüler ve etkilidir.

Seans Sayısı :
1 Seans
Operasyon Süresi :
15 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Lokal Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
1 - 3 YIl

Cilt yaşlandıkça kırışıklıklar ve ince çizgilerle beraber cilt sarkması da meydana gelmektedir. Bu cildin kollajen ve elastikiyetini kaybetmesi nedeniyle ortaya çıkar. Örümcek ağı estetiği tedavisinde polidiaksanon ipler cilt altına özel iğnelerle yerleştirilmekte ve cilt altında tıpkı örümcek ağı gibi işlenmektedir. Örümcek ağı estetiğinde yerleştirilen ipler aynı zamanda kollajen üretimini de arttırdığı için cilt kendini yenilemeye başlamaktadır.

Ne Dediler?
testimonial icon
Sarah Feroz
05/05/2022

Harika bir doktor, gerçekten doktormuş gibi davranan bir sürü kasap var ama tüm beklentilerimi karşıladı, onunla çok mutluyum sonuç ve cateyes operasyonunu ve facelift'i tekrar tekrar gerçekleştirecekti, 5 yıldız tamamen hak edildi

Devamını Oku
testimonial icon
Zin*** B***
05/07/2016

Yücel hoca ve Estetik international şikayet ettiğim tüm yüz kusurlarımı örümcek ağı estetiği ile giderdi, yardımcısı yağmur hanımında ilgisi ile güzel bir deneyim yaşadım kendilerine çok müteşekkirim.

testimonial icon
Berçin Erge Ünver
24/01/2023

Yücel hoca ve klinik çalışanlarından çok memnun kaldım. Herkes içi rahat bir şekilde gidebilir :)

testimonial icon
Fig*** E***
04/08/2019

İşinde çok başarılı, hastalarına karşı son derece ilgili Yücel Bey.Kendisi sadece benim değil ailemizin ve çevremizinde doktoru oldu.Teşekkürler.

testimonial icon
Gz***
02/08/2019

Merhaba:) İki tane oğlum var, onlara hamileliklerimden sonra insülin direnci ile birlikte bir kilo alma serüvenim başladı. Meme operasyonuna ve karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ile sevgili Yücel Hoca ile tanıştım. Sürecimi ve sonucunu sizinle paylaşıyorum.

Devamını Oku
testimonial icon
Isabella Gomez jaramillo
10/01/2020

Size deneyimlerimden bahsedeceğim. 9 yıl önce Kolombiya'da burun estetiği oldum ve memnun kalmadım burnum değişti ama istediğim sonuçları alamadım mutlu değildim ve yaklaşık 1 yıl önce yaptırmaya karar verdim. başka bir operasyon Avrupa'nın en iyi burun estetiği cerrahlarını aramaya başladım ve hiçbiri beni ikna edemedi bir gün doktor Yücel Sarıaltin'e Instagram'da baktım ve Instagram'da kendisine yazmaya karar verdiğim hastaların fotoğraflarını beğendim ve asistanı beni ikna etti ameliyatla ilgili tüm bilgileri bana verdi burun estetiğini kendim yapmak istedim sonunda doktor yücel sarıaltin ile bişetomi ve burun estetiği yaptım tavsiye ederim %100 burnum sonunda hep istediğim gibi oldu var çok mutluyum. doktorun tedavisi çok nazik sekreteri ve tüm doktor personeli bana çok iyi davrandı İspanya'ya mutlu gidiyorum

Devamını Oku

Örümcek ağı estetiği ameliyatsız cilt gençleştirme etkisi sağladığı için hastanın günlük yaşamdan feragat etmesi gerekmez ve bu nedenle de popüler olmaya devam etmektedir. Aynı zamanda vücut hemen reaksiyon verdiği için cilt anında gençleşir ve çok güzel bir etki sağlanır. Örümcek ağı estetiğinin hemen ardından canlanmaya başlayan cilt zaman geçtikçe etkisini daha fazla gösterir ve 3 seneye kadar etkisini sürdürebilir. Bu kişiden kişiye göre değişse de uzun süreli etkisi cazip gelmektedir.

İlgili İçerikler
Saç Ekimi Hangi Yaşta Yapılmalıdır?
Saç Ekimi Hangi Yaşta Yapılmalıdır?

Gür ve ışıldayan saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bu tarz...

Karın Germe Ameliyatında Sizi Neler Bekliyor?
Karın Germe Ameliyatında Sizi Neler Bekliyor?

İlerleyen yaş, doğum yapma ve kilo alıp verme gibi birçok faktör karın derisinde...

Annelik Estetiği Nedir?
Annelik Estetiği Nedir?

Annelik estetiği yapılırken meme, bel ve karın bölgesine yapılan müdahaleler aynı anda yapıl...

Meme Başı Çöküklüğü Nedir? Kimlerde Görülür?
Meme Başı Çöküklüğü Nedir? Kimlerde Görülür?

Meme ucunun dışarıya doğru çıkmak yerine içeriye ters olarak girmesine...

Son Düzenleme : 26.03.2023