Sizi Arayalım

PB Serum Uygulamaları

İçindekiler

PB serum uygulaması hakkında insanların kafasında birçok soru işareti yer almaktadır. İspanyol kökenli bir ilaç olan PB serumu içerisinde sabit miktarda enzimler bulunur. Bunlar; hyalüronik asit, liyaz, kolajenez ve lipaz enzim çeşitlerinden ibarettir.

Biotech laboratuvarında, uygun koşullarda geliştirilmektedir. Sağlıklı bir insanın biyolojik sistemi içerisindeki etkin bulunan enzimler, vücutta zarar gören bölgeleri gençleştirmek üzere onarır. Bu nedenle zarar gören, eskiyen bu bölgelerde iyileşme ve daha iyi hale getirme adına PB serum uygulaması kullanılır.

Son zamanlarda özellikle güzelliğini geri kazanmak isteyen kadınlarca tercih edilen PB serum uygulaması oldukça popüler hale gelmiştir. PB serum yaptıranlar bu popülerliğin tutulmasında da etkin olmuştur. Çünkü kısa sürede olumlu gelişmeler görülmekte ve söz konusu serumun daha fazla insana ulaşmasına yardımcı olmaktadırlar. “PB serum nedir?” sorusunu kısaca cevaplandırdıktan sonra daha detaylı incelemekte fayda vardır.

Seans Sayısı :
1 - 4 Seans
Operasyon Süresi :
15 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Yok
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Değişken

PB Serum Uygulaması Ne İşe Yarar?

Öncelikle “PB serum ne işe yarar?” sorusunu cevaplandırmak gerekir. PB serum uygulaması yararları ihtiyaca göre değişiklik göstermektedir. Kişinin isteğine ve ihtiyacına göre gençleştirebilir, yara ya da yanık izlerini tedavi edebilir veya kişinin vücudundaki bozulan, eskiyen bölgelerini yeniden forma sokabilir.

İçerisinde bulunan güvenilir ve etkin maddeler sayesinde kullanımı PB serum uygulaması, her geçen gün daha fazla insan tarafından talep edilmektedir. Bunun sebebi tedavi edici etkisidir. Bu nedenle söz konusu uygulama özellikle buna gerçekten ihtiyaç duyan insanlar tarafından tercih edilir.

PB serum uygulaması içerdiği zengin ve yararlı maddeler ile yağ azalması konusunda ilk tercih edilen üründür. Bu nedenle ihtiyaç olan bölgelerde kullanımı kısa sürede olumlu tepkiler gösterir. Yağ toplanmasının önüne geçmesi ile bilinen PB serum uygulaması, alanında en iyi ilaçtır. Yağ dokularının yakından tanınması sonucu yapılacak uygulama, ihtiyaç olan bölgeyi olması gereken sağlıklı forma ulaştırır.

Ne Dediler?
testimonial icon
Hd***
05/08/2019

Merhaba :) Ben Hedil Ürdün'den geliyorum. Daha önce 4 kez burun estetiği ameliyatı oldum ve hepsi de başarısız geçti. 5. ameliyatımı Op. Dr. Yücel Sarıaltın'a oldum ve ameliyatımın sonucu harika. Burun ile dudak arasında bir mesafe vardı o kısaldı. Bu kadar küçük bir iz kalacağını düşünmemiştim.

Devamını Oku
testimonial icon
nü...e
24/11/2018

İlk muayenemi oldum ve ön görüşmeye geldim.Yücel Beyin değerli bilgilerinden ve enerjisinden çok memnun kaldım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ameliyat sonrası sonucunda iyi olucağını umuyorum.

testimonial icon
de...a
22/10/2013

Çok iyi niyetli ve çok ilgilenen bir doktor. Ben hem burun ameliyatı oldum hemde silikon yaptırdım. Sonuçlardan çok memnunum. iyiki ona ameliyat olmuşum.

testimonial icon
rmonyk1
04/01/2020

Onu gerçekten tavsiye ederim! Şimdiye kadar en iyi doktor! Ve en iyi personel.Ben yeniden şekillendirilmiş vücut, BBL, liposuction, karın tuck ve vajinal gençleştirme yaptım.Sonuçtan çok memnun kaldım. Tüm personel çok cana yakın ve yardımsever.

Devamını Oku
testimonial icon
Burcu Cakmak
05/05/2020

Kendinizi rahat hissedeceğiniz çok ilgili bir doktor ve ekip. Size bir hasta gibi çok iyi, ciddi ve saygılı davranıyorlar. Türkiye'de emin ellerde yardım almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye edilir. Dr. Yücel Sarıaltın en iyisidir..

Devamını Oku
testimonial icon
Wesay Murray
18/03/2020

Yaklaşık 4 ay oldu ve şimdiden burnumu seviyorum

PB Serum Uygulaması Türleri Nelerdir?

PB serum türleri kullanım alanlarına ve uygulama şekline göre değişiklik göstermektedir. Toplamda 3 adet PB serum türü bulunmaktadır. PB serum uygulaması işlemine geçmeden önce bu üç türü yakından tanımakta fayda vardır. Böylece ihtiyacınıza ve PB serum uygulaması yapılacak bölge hakkında önemini fark edebilirsiniz. Çünkü söz konusu serum bölgeye göre değişiklik gösterebilir ve bu şekilde PB serum türünü doğru şekilde seçebilirsiniz.

  • Low
  • Medium
  • High

Low PB serum uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere hafif bölgeler için kullanılır. Buna bağlı olarak yüz kısmında kullanımı daha sık tercih edilir. Örneğin, göz altı torbalarını iyileştirmede son derece etkilidir. Bu bölgeleri tedavi etmek için akla gelen ilk serum olarak bilinir.

Low PB serum etkisini en kısa sürede göstermektedir. PB serum görevleri bellidir. Bu bölgede gözaltı torbası sıkılaştırır ve rejuvenasyonunu gerçekleştirir. PB serum gözaltı tedavi süreci ise oldukça kısadır. Bu bölge için tek seans yeterli olduğu gibi ihtiyaç durumunda ikinci bir seans da yapılabilir.

İlgili İçerikler
BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular
BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular

BBL olarak bilinen Brezilya Popo Estetiği, kalçaların görünümünü...

Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz
Estetik Operasyon Yaptırmaya Karar Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Estetik cerrahinin amacı; kişiye özgüvenini yeniden kazandırmak ve kendini daha iyi...

Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu
Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu

Yüze, karakteristik bir özellik katan en önemli unsurlarından biri de çenedir.

Kulak Estetiği Kaç Yaşında Yapılır?
Kulak Estetiği Kaç Yaşında Yapılır?

Kepçe kulak ameliyatı olarak da bilinen kulak estetiği pek çok kişi tarafından...

Medium PB serum uygulaması, yağ dolu dokuları inceltmek veya başka bir deyişle yağları yakmak için tercih edilir. Çene altında, baldırlarda, kollarda ve karın bölgelerindeki yağları yakarak, cildi sağlıklı hale getirmek için Medium PB serum doğru bir seçenek olacaktır. Tedavi süreci kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği gibi iyileşme sürecinde bu sorun tekrarlanabilir. Yine de tekrar tedavi edilmesi istenirse, Medium PB serum sayesinde sorun giderilir.

High PB serum uygulaması ise içerisinde kolajenaz enzimi içermektedir. Daha ağır problemler için High PB serum uygulaması uygun olacaktır. Buna ameliyat izleri, yara izleri, çatlaklar, sarkmalar, yanıklar ve yaşlılığın getirdiği derin kırışıklıklar olmak üzere birçok örnek verilebilir. Kolejanaz enzimi sayesinde söz konusu bölgelerdeki eski enzim yakılır ve yeni enzim takviyesi yapılır. Böylece bölgedeki doku iyileşir. Ortalama seans süresi 1 ila 4 arası değişiklik gösterebilir.

PB Serum Uygulaması Nasıl Gerçekleşir?

PB serum günlük hayatı negatif yönde etkilemeyecek, oldukça kolay bir şekilde uygulanır. PB serum uygulaması enjeksiyon yolu ile gerçekleşir ve hastada herhangi bir ağrı uyandırmaz. Uzun süreli etkisi de bulunmaz. Ayrıca kısa zamanda etkisini gösterdiği için PB serum uygulaması birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

PB serum uygulaması ciltte ihtiyaç görülen bütün bölgelerde kullanılabilir. Özellikle yüz, dekolte, el, boyun, bacak, kol gibi daha birçok bölge sayılabilir. Enjeksiyon ile gerçekleştirilen PB serum uygulaması, oldukça kısa sürede kişiyi genç ve yenilenmiş bir cilde kavuşturur.

PB Serumlarının Uygulama Alanları Nerelerdir?

PB serum uygulaması için insan vücudunda eskisi gibi sağlıklı olmayan, bozulmuş, yanık ya da yara izi bulunan bölgelerdir. Fakat genellikle yağ birikmesi yaşayan ve insanların günlük hayatlarını negatif yönde etkileyen bölgelerde kullanılması tercih edilir.

  • Gıdı, çene altı
  • Dizüstü kırışıklığı
  • Göz altı torbaları
  • Selülit
  • Kol arkası
  • Bacak içi

PB serumları genellikle yağ azaltması için etkindir. Buna bağlı olarak göbek sıkılaşması talebinde bulunan insanlar için PB serumları en çok tercih edilen ilaçtır. Örneğin; bacak, kol ve göbek bölgesinde sıkça görülen selülit birçok insanın bedeninde görmek istemediği bir rahatsızlıktır. Bu durumdan mustarip olan ve birçok insanın hayatını da negatif yönde etkileyen selülitin önüne geçmek için PB serumları en büyük yardımcı olacaktır.

Modern dünyanın vermiş olduğu yorgunluk, birçok insanın gözlerinden okunur hale gelmiştir. Ancak göz altı torbalarının büyümesi sadece yorgunluktan değil, yaşın ilerlemesi ile de gerçekleşmektedir. Bir noktada makyajın da gizleyemediği göz altı torbalarını iyileştirmek ise daha doğru bir seçenektir. Bu noktada PB serumları en etkili yöntem olarak öne çıkar. Üstelik yüzü daha güzel göstermek için çene altı yani gıdı giderici özellik de taşımaktadır.

PB Serum Uygulaması Yan Etkileri Nelerdir?

PB serumun bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. PB serum uygulaması yaptırdığınız günlerde saunaya, hamama ya da denize girmekten kaçınmalısınız. Ayrıca spor yapmak ya da sizi terletecek ağır faaliyetlerden uzak durmanız gerekir. PB serumun etkisini daha hızlı görmek ve iyileşmeyi deneyimlemek istiyorsanız, uygulama gününe özellikle dikkat etmeniz yeterlidir. Diğer gün dilediğiniz faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.

PB Serum Uygulaması Kimler İçin Uygundur?

PB serum en başta bir ilaçtır. Dolayısıyla ihtiyaç duyulmaması dışında kullanılması gereksiz olacaktır. PB serum uygulaması içerisindeki en büyük şart 18 yaşından büyük olmanın gerekliliğidir. Eğer kritik bir durum yaşanmıyorsa, PB serum kullanılamaz. 18 yaş altı kullanımında herhangi bir doku zarar görmez. Ancak genç bir dokuya uygulanması uzmanlar tarafından önerilmez.

Ameliyat izlerinden, yanık ya da büyük yara izlerinden rahatsız olan kişilerin, yaşın ilerlemesi ile vücudundaki negatif hissettiren bölgeleri iyileştirmek isteyen kişilerin, yani kısacası gerçekten ihtiyacı olan kişilerin PB serum kullanması gerekir.

Maddi açıdan ise PB serum fiyat kişinin sorununun büyüklüğüne göre değişiklik gösterebileceği gibi serumu elde edeceğiniz yer de önemlidir. Yücel Sarıaltın bu konuda müşteri memnuniyetini %100 gerçekleştireceğine emin olmaya ek, oldukça bütçe dostu fiyatlandırmalar benimsemektedir.

PB Serum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

PB Serum Kaç Günde Etki Eder?

PB serum etkisi, formların hangi günde nasıl kullanılacağına karar verildikten sonra gözlemlenen tedavi gelişimine göre değişiklik gösterecektir. Bu etki ortalama 2 ila 7 gün arasında görülebildiği gibi PB serumun uygulanacak seans 2-3 haftada bir 2 ya da 6 seans şeklinde yapılabilir.

PB Serum Kaç Seansta Uygulanır?

PB serum uygulaması tedavi edilecek bölgeye ek olarak soruna göre de değişiklik gösterebilir. Ortalama bir seans sayısı verilmesi gerekirse 1 ila 4 seans yeterli olacaktır. Ameliyat ya da yara izleri ne kadar yeniyse uygulanacak ilk seans o kadar etkili olacaktır. Eğer yaralar eski ise 1-4 seans uygun olacaktır.

PB Serum Nerelere Uygulanır?

PB serum uygulaması genellikle kol, baldır, karın ve çene altı gibi bölgelerde gerçekleştirilir. Tedavi süreci ve seans etkileri kişiden kişiye değişiklik gösterebildiği gibi uygulanan bölgelerde olabilecek maksimum kısa sürede iyileşme gözlemlenmektedir.

Son Düzenleme : 05.10.2023