Sizi Arayalım

Profhilo Yüz ve Boyun

İçindekiler

Yaşın ilerlemesinin ilk belirtileri genellikle yüz, dekolte, boyun bölgesinde, ellerde ya da kollarda görülmeye başlarken, bu sorunların giderilmesi adına profhilo ve benzer teknikler etkili sonuçlar verir. Profhilo, kırışıklık ya da sarkma gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan yenilikçi bir dolgu uygulamasıdır. Yaşlanma karşıtı bir uygulama olan profhilo 5 nokta tekniği tüm cilt tiplerindeki 25 yaş üstü insanlara uygulanabilir. Hamilelik ya da emzirme dönemleri için önerilmeyen bu yöntem, cildin tazelenmesi ve genç bir görünüm kazanması amacıyla uygulanabilecek en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilir.

Ciltteki yaşlılık belirtilerini kolay ve hızlı bir şekilde geciktiren yenilikçi profhilo yöntemi herhangi bir kimyasal madde içermez, bu nedenle herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir yöntemdir. Peki profhilo uygulaması nedir ve profhilo 5 nokta tekniği nasıl uygulanır?

Seans Sayısı :
2 Seans
Operasyon Süresi :
30-45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Lokal Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
1 Yıl

Profhilo Nedir?

Hyaluronik asit içeren ve ciltte meydana gelen elastikiyeti onarmak için geliştirilmiş bir uygulama olan profhilo yüz ve boyun dahil olmak üzere pek çok bölgeye uygulanabilir. Cildin alt katmanlarına kadar yayılım gösteriyor olması nedeniyle ince çizgileri ve kırışıklıkları bile sıkılaştırır. Ayrıca cildin çok daha parlak hale gelmesini sağlar. Profhilo 5 nokta tekniğinin hedef bölgesi kan damarlarından ve sinirlerden uzak bir bölge olan, yüzün her iki tarafında bulunan 5 BAP noktasıdır. Bu yüzden risksiz bir işlem olduğu rahatlıkla söylenebilir. FDA ve Avrupa standartları onaylı bu teknoloji cildinizde epidermis, dermis ve subkutan tabakalarına dek ulaşır.

Diğer estetik tedaviler ile kombinasyon halinde uygulanabilen Profhilo yüz ve boyun gençleştirme tedavisi cilt kalitesinin maksimize edilmesini sağlar. Ayrıca cilt üzerindeki 4 farklı kolajen türü uyarılarak cildin tazelenme süreci hızlandırılır. Siz de profhilo ile yaşlanan ve sarkan dokuyu sıkılaştırmak, görünümünüzü gençleştirmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Ne Dediler?
testimonial icon
Hd***
05/08/2019

Merhaba :) Ben Hedil Ürdün'den geliyorum. Daha önce 4 kez burun estetiği ameliyatı oldum ve hepsi de başarısız geçti. 5. ameliyatımı Op. Dr. Yücel Sarıaltın'a oldum ve ameliyatımın sonucu harika. Burun ile dudak arasında bir mesafe vardı o kısaldı. Bu kadar küçük bir iz kalacağını düşünmemiştim.

Devamını Oku
testimonial icon
SAQQULL SHAWL SCARF
05/01/2023

Dudak operasyonu geçirdim. Tuba hanım ve Ceren hanımın muhteşem güler yüzü ve ilgisi beni oraya bağlayıcı etken diyebilirim. Aynı zamanda doktorumuz Yücel beyin naif kişiliği sıcakkanlılığı asilliği der başka bişe demeyeceğim :) çok memnunum iyiki Yücel bey

Devamını Oku
testimonial icon
Cem Barış Canbay
03/11/2022

Eli çok hafif ve işini çok iyi bilen bir hoca. Kendisi gibi güler yüzlü bir ekiple beraber çalışıyor. Ameliyat öncesi, sırası ve sonrasında sürekli benimle iletişim halindeydi. Çok memnun kaldım.

testimonial icon
Birgul Kazak
13/12/2022

Merhabalar ben burun ameliyatı oldum çok memnunum şimdi de oğlum burun ameliyatı oldu o da çok memnun ayrıca gıdı liposuction gıdı lipoliz ve botoks yaptırdım malum biz hanımlar hep güzel ve bakımlı olmak istiyoruz bu yüzden doğru adres Dr. Yücel Sarıaltın kendisine çok teşekkür ediyorum ellerine sağlık hocam her zaman bir numarasınız

Devamını Oku
testimonial icon
Betül Akyürek
25/01/2023

Gülümseyerek yazdığım yorumumda yanağımda oluşan çukurumu doktorum Yücel Sarıaltın’a borçluyum. İlk başta iletişime geçtiğim doktor yardımcısı Tubanur Demirli motive ve ikna etti beni, iyi ki sebebim olmuş. Üniversite yıllarımda böyle bir uygulamadan haberim olsaydı, yanağıma boşuna kurşun kalem koyup arkadaşlarıma benim gamzem var demez, anında bu uygulamayı yaptırırdım. En güzeli; ömür boyu benimle kalacaksın. Gülmesem bile sempatik duruyorum. Ayrıca, yuvarlak yüzümü ince gösterip, hoş ince bir hava kattı. Klinik çok hijyenik ve çalışanlar çok anaç ve her konuda tedbirli disiplinli kişiler. Kliniğe gidip, benim öncesi ve sonrası halimi görmenizi çok isterim.

Devamını Oku
testimonial icon
ys...d
18/02/2022

Yücel Bey'e ikinci kez dudak dolgumu yaptırdım. Yine her zaman olduğu gibi çok memnun kaldım. Dolgum çok doğal duruyor ve asla bıyık bölgeme taşmadı. Türkiye'nin en iyi doktorlarından olduğuna eminim. Kendisini ailecek çok seviyoruz. Hem yaptığı işlemler çok başarılı, hem de çok samimi ve güler yüzlü biri. Yaptıracağınız herhangi bir işlemden memnun kalmama şansınız yok. Hiç düşünmeden Yücel Bey'i tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Profhilo ile Yüz ve Boyun Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Profhilo tekniği vücutta doğal olarak bulunan bir madde olan hyaluronik asit bazlı olması sebebiyle pek çok amaçla kullanılabilir. Profhilo tek başına özellikle sarkan ciltleri yeniden şekillendirir, sıkılaştırır. Yaşlılık nedeniyle azalmaya başlayan kolajen üretiminin bir sonucu olan elastik liflerindeki bozulma ise yeniden yapılandırılır. Tüm bunlara ek olarak sivilceler nedeniyle oluşan deformiteler, yağ dokularındaki kayıplar ve bozulmalar, malar ve submalar bölgelerinde bulunan gevşeklikler de profhilo yöntemi ile yeniden yapılandırılabilir.

Profhilo yüz ve boyun için daha çok tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte dekolte bölgesinde, ellerde ya da kollarda da uygulanabilir. Nadir olarak diz kapağı bölgesini pürüzsüz bir hale getirmek amacıyla da kullanılabilir. Cilt gençleştirme konusunda en etkili yöntemlerden biri olan profhilo alanında deneyimli hekimler tarafından klinik ortamında gerçekleştirildiği sürece yüksek başarı oranları sunar. Siz de “profhilo nedir?” sorusuna bizimle iletişime geçerek kapsamlı bir yanıt alabilirsiniz.

İlgili İçerikler
Annelik Estetiği Nedir?
Annelik Estetiği Nedir?

Annelik estetiği yapılırken meme, bel ve karın bölgesine yapılan müdahaleler aynı anda yapıl...

Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu
Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu

Yüze, karakteristik bir özellik katan en önemli unsurlarından biri de çenedir.

Kimler Saç Ekimi Yaptırmamalıdır?
Kimler Saç Ekimi Yaptırmamalıdır?

Saç ekimi uygulamaları sadece ülkemizde değil dünya genelinde en çok tercih...

Meme Yağ Enjeksiyonu Kimlere Yapılır?
Meme Yağ Enjeksiyonu Kimlere Yapılır?

Meme büyütme isteği genellikle orta yaştaki kadınlar için uygun bir estetik uygulamadır. Yaş ilerledikçe ...

Profhilo Yüz ve Boyun Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Klinik ortamda profhilo lifting tedavisine başlamadan önce, gerekli muayeneler yapılarak kişinin tedavi için herhangi bir engeli olup olmadığı araştırılır. Kişilerin uygulamadan 24 saat saat öncesinde alkol-sigara tüketimine ara vermesi, aspirin benzeri kan sulandırıcı ilaçları kullanmayı bırakması gerekir. Uygulama sırasında izlenen işlem adımları ise şu şekildedir:

  • Uygulama yapılacak bölge lokal anestezik krem ile uyuşturulur,
  • H ha ve L ha hibrit komplekslerden oluşan enjeksiyon malzemesi hazırlanır,
  • Hazırlanan dolgu malzemesi aynı zamanda 32 mg düşük moleküler ağırlıklı ve 32 mg yüksek moleküler ağırlıklı HA içerir,
  • Hazırlanan içerik daha önce belirlenmiş olan noktalardan enjekte edilir.

Toplamda 2 seans olarak gerçekleştirilen profhilo uygulamasında 2 seans arasında 4 hafta bulunur. Uygulama sırasında ağrı ya da sızı hissedilmemekle birlikte, uygulama sonrasında morarma ya da kızarıklık oluşması da söz konusu değildir. Hastalar uygulamadan hemen sonra günlük yaşama dönebilir.

Klinik ortamda gerçekleştirilen profhilo 5 nokta uygulaması sonrasında ağır egzersizleri sınırlandırmak gerekir. Yine ilk 24 saat boyunca yüzme ya da koşu gibi aktiviteler yapılmamalı, makyaj uygulamalarından kaçınılmalıdır. Kişi sıcak ve buharlı ortamlardan uzak durmalı, inek ve koyun eti ile birlikte kabuklu deniz mahsulleri de tüketmemelidir.

Profhilo 5 Nokta Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Profhilo cilt kalitesini artırarak son derece iyi sonuçlar verir. Vücutta bulunan yaşlanma izlerini ve kırışıklıkları yok eder. Cildin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlarken, elastikiyetin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. Profhilo yüz ve boyun bölgesinde 5 estetik noktaya temas ederek onarım sağlar, parlaklık kazandırır, gençleştirir. Ayrıca cildin nemlendirilmesi konusunda da oldukça etkilidir.

Cildi gençleştiren profhilo akıllı dolgu uygulamasının öne çıkan diğer avantajları şunlardır:

  • Cilt üzerindeki etkiler yalnızca 2 seans sonunda net bir şekilde görülebilir,
  • Enjeksiyon sayısı sınırlı olduğu için ağrı ya da sızı olmaz,
  • Son derece kısa süreli bir işlemdir, bu yüzden sosyal hayatınızdan ya da iş hayatınızdan feragat etmeniz gerekmez.

Eğer siz de profhilo dolgu uygulaması ile cildinizi genç bir görünüme kavuşturarak özgüveninizi geri kazanmak isterseniz, hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Profhilo Etkileri Ne Zaman Görülür ve Kalıcı mıdır?

Profhilo uygulamasının sonuçlarını uygulamadan hemen sonra görmeye başlamak mümkündür. Özellikle ikinci seanstan sonra oluşan etkiler çok daha belirgin hale gelmeye başlar. Fakat nihai sonuçların ortaya çıkması için yaklaşık 1 ay kadar beklemek gerekir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde 2 seans profhilo tedavisi yeterli olurken, vücudun diğer bölgeleri için üçüncü bir seans gerekebilir. Üçüncü seansın gerekli olup olmadığına ise iki seans sonunda hekim tarafından karar verilir.

Profhilo tedavisinin etki süresi 6 ay ila 9 ay arasında değişiklik gösterir. Fakat bu süre kişinin cilt yapısına, uygulanan enjeksiyon miktarına ya da kişinin yaşam tarzına göre değişebilir. Etkiler yitirildikten sonra profhilo uygulamasının tekrarlanmasına herhangi bir sakınca yoktur. Uygulamayı düzenli olarak yaptırmak etki süresinin uzamasına yardımcı olacaktır. Nitekim düzenli olarak profhilo yaptıranlar uygulamanın başarılı sonuçlarından bahsetmektedir.

Profhilo Yönteminin Yan Etkileri Nelerdir?

Profhilo yönteminin herhangi bir yan etkisi yoktur ve alerjik reaksiyona neden olmaz. Hazırlanan içerik anestezik krem olmaksızın enjekte edilebilir olsa da hasta konforunu artırmak için lokal anestezik krem uygulaması gerçekleştirilir. Mide bulantısı, baş dönmesi ya da benzeri yan etkilerin görülmesi profhilo tedavisi için söz konusu değildir. Yine de yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğiniz zaman mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir.

Profhilo FDA onaylı bir sistem olduğu için son derece güvenilirdir. Bu yüzden yüz ve boyun bölgesindeki deformasyonlardan kurtulmak isteyen herkes profhilo uygulamasından faydalanabilir. Peki profhilo dolgu fiyatları ne kadar ve hekim tercihi neden önemlidi?

Profhilo Fiyatları

Sağlık teknolojileri alanında son gelişmelerden biri olan profhilo, yüksek başarı oranları, göstermiş olduğu üst düzey etki ile en sık başvurulan yaşlılık karşıtı uygulamalardan biri haline gelmiştir. Güvenilir bir uygulama olmakla birlikte, alanında uzman olmayan hekimler tarafından yapılan uygulamalarda bir takım komplikasyonlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden profhilo fiyat bilgisinden önce uzman hekim arayışına girmek çok daha doğru olacaktır. Çünkü alanında deneyimli hekimlerce yapılan profhilo uygulaması hem komplikasyon riskini ortadan kaldırır hem de uygulamanın kalıcılık süresini uzatır.

Popülaritesi nedeniyle çok daha ulaşılabilir hale gelen profhilo tedavisi, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış steril bir klinik ortamında yapılmalıdır. Hasta memnuniyeti ve konforunu merkeze koyan Yücel Sarıaltın Klinik, profhilo tedavisi içinde en güvenilir adreslerden biri durumundadır. Siz de hemen şimdi bizi arayabilir, uygulama detaylarını ya da seans fiyatlarını öğrenebilir, bir randevu planlayabilirsiniz.

Son Düzenleme : 18.10.2023