Sizi Arayalım

Profhilo Yüz ve Boyun

İçindekiler

Yaşın ilerlemesinin ilk belirtileri genellikle yüz, dekolte, boyun bölgesinde, ellerde ya da kollarda görülmeye başlarken, bu sorunların giderilmesi adına profhilo ve benzer teknikler etkili sonuçlar verir. Profhilo, kırışıklık ya da sarkma gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan yenilikçi bir dolgu uygulamasıdır. Yaşlanma karşıtı bir uygulama olan profhilo 5 nokta tekniği tüm cilt tiplerindeki 25 yaş üstü insanlara uygulanabilir. Hamilelik ya da emzirme dönemleri için önerilmeyen bu yöntem, cildin tazelenmesi ve genç bir görünüm kazanması amacıyla uygulanabilecek en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilir.

Ciltteki yaşlılık belirtilerini kolay ve hızlı bir şekilde geciktiren yenilikçi profhilo yöntemi herhangi bir kimyasal madde içermez, bu nedenle herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir yöntemdir. Peki profhilo uygulaması nedir ve profhilo 5 nokta tekniği nasıl uygulanır?

Seans Sayısı :
2 Seans
Operasyon Süresi :
30-45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Lokal Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
1 Yıl

Profhilo Nedir?

Hyaluronik asit içeren ve ciltte meydana gelen elastikiyeti onarmak için geliştirilmiş bir uygulama olan profhilo yüz ve boyun dahil olmak üzere pek çok bölgeye uygulanabilir. Cildin alt katmanlarına kadar yayılım gösteriyor olması nedeniyle ince çizgileri ve kırışıklıkları bile sıkılaştırır. Ayrıca cildin çok daha parlak hale gelmesini sağlar. Profhilo 5 nokta tekniğinin hedef bölgesi kan damarlarından ve sinirlerden uzak bir bölge olan, yüzün her iki tarafında bulunan 5 BAP noktasıdır. Bu yüzden risksiz bir işlem olduğu rahatlıkla söylenebilir. FDA ve Avrupa standartları onaylı bu teknoloji cildinizde epidermis, dermis ve subkutan tabakalarına dek ulaşır.

Diğer estetik tedaviler ile kombinasyon halinde uygulanabilen Profhilo yüz ve boyun gençleştirme tedavisi cilt kalitesinin maksimize edilmesini sağlar. Ayrıca cilt üzerindeki 4 farklı kolajen türü uyarılarak cildin tazelenme süreci hızlandırılır. Siz de profhilo ile yaşlanan ve sarkan dokuyu sıkılaştırmak, görünümünüzü gençleştirmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Ne Dediler?
Sophie
29/11/2021

Kızımda güzel bir Rinoplasti gördükten sonra yüz prosedürlerimi Dr Yücel'den ayırttım. Asla başka birine güvenmezdim ama işinin ne kadar doğal olduğunu görünce emin ellerde olacağıma ikna oldum. Toplamda, özel gereksinimime göre özelleştirilmiş 'kedi gözü' içeren bir Rinoplasti, Blefaroplasti ve yüz ve boyun germe oldum. Yücel Doktor daha ilk görüşmeden yüzüme bir baktı ve ne istediğimi ve özelliklerime neyin uygun olacağını biliyordu, hatta burun kemerimin tepesinde istemediğim küçük bir ben aldı. Kendimi yepyeni bir kadın gibi hissediyorum ve doğal bir sonuçla birkaç yıl daha genç görünüyorum! Hizmet harika, baştan sona profesyonelce ele alındı ​​ve Carolina, harika bakıcı asistanı sorular ve güvence için (her zaman telefonla) telefondaydı. Tüm prosedür boyunca kendimi hiç yalnız hissetmedim ve otel ve klinik konaklamanın yanı sıra tıbbi bakım içeren paket anlaşma mükemmeldi. İlaç ve sonrası bakım da olağanüstü. Dr Yücel ve ekibini ne kadar öve övemem ve ona tamamen güvendiğim için bundan sonra vücut şekillendirme için geri döneceğim. Fiyat ve hizmet 10/10 Sophie - Londra :))

Devamını Oku
rmonyk1
04/01/2020

Onu gerçekten tavsiye ederim! Şimdiye kadar en iyi doktor! Ve en iyi personel.Ben yeniden şekillendirilmiş vücut, BBL, liposuction, karın tuck ve vajinal gençleştirme yaptım.Sonuçtan çok memnun kaldım. Tüm personel çok cana yakın ve yardımsever.

Devamını Oku
ak...l
31/10/2014

yeni ameliyat olmama rahmen cok iyiyim sevgili doktorumun yakınlığı ilgisi sayesinde daha iyi oldum Allah razı olsun elleriniz dert görmesin Yücel bey esinize selamlar bebisinizide öpüyorum Allaha emanet olun....

Devamını Oku
Gz***
02/08/2019

Merhaba:) İki tane oğlum var, onlara hamileliklerimden sonra insülin direnci ile birlikte bir kilo alma serüvenim başladı. Meme operasyonuna ve karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ile sevgili Yücel Hoca ile tanıştım. Sürecimi ve sonucunu sizinle paylaşıyorum.

Devamını Oku
Mirhan MİROĞLU
09/01/2022

Rhinoplasti ( burun ameliyatı ) oldum. Operasyondan önce ve sonra her açıdan ilgilendiler. Tabi burası yorum kısmı size ameliyatı ve olanları anlatayım. Hastaneye tetkiklerden sonra yatırıyorlar. Ameliyat için doktorumuz gelip kontrollerini yapıyor. Ameliyat öncesi keşif yapıyor diyebilirim. Ameliyata alıyorlar sonra. Bir şey koklatıyorlar. 5 e kadar say diyorlar. Ben 500 e kadar sayarım dedim ama 3 ten sonrasını hatırlamıyorum. Ameliyat bitiyor. Narkozlu hallerimi pek hatırlamıyorum. Sevgilimin adını bağırmışım. Bence siz de pek hatırlamak istemeyeceksiniz . Bu arada hastane ve şartlarından bahsetmek bile istemiyorum. Efsaneydi çünkü. Her şey çok güzeldi. Bir gün misafir ediyorlar hastanede. Doktorumuz son kontrolünü yaptıktan sonra taburcu ediyor. Burnumun içindeki tampon çıkarılırken kesinlikle acıtmadı. Endişesi olan varsa kesinlikle bir endişesi olmasın. Ağrım iki gün sürdü. Bütün tamponların çıkması bantların sökülmesi altı güne tekabül etti. Morluklar da sekizinci günün sonunda tamamen son buluyor. Ameliyattan sonra iki gün için şişler çok çok fazla oluyor. Gözleriniz az görecek kadar. Ama acısı falan kesinlikle yok. Bu büyük şişlikler de dördüncü günün sonunda bitiyor. Yani toplasanız en fazla on gün içerisinde muhteşem nefes alan ve muhteşem görünen burnunuza kavuşuyorsunuz. Doktorumuz ve ekibinden yana hiç bir sorun yaşamadım. Çok huysuzumdur iyi sabrettiklerini düşünüyorum hatta. Bana çok iyi davrandılar. Şuan ameliyattan tam 4 ay geçti. Masajlarımı düzenli yaptım ve çok memnunum. Not: Salya sümük ağladığım eski sevgilimi unutturacak derecede burnumu güzel yaptı doktor bey. Çünkü yenileri gerçekten de unutturdu. Kral adamsın Yücel abi seviyorum seni

Devamını Oku
•Denki_Simp•
05/12/2021

Doktor Yücel ile ameliyatımı yapmak için Birmingham'a (İngiltere) geldim. Çok büyük bir ameliyattı (karın germe, çene ile tüm vücut liposu, implantlı meme dikleştirme) Ayrıca tüm ekibe teşekkür edecek sözüm yok. Döndüğüm için çok mutluyum, göğsüm harika ve ayrıca her şey yolunda! Teşekkürler ve teşekkürler!

Devamını Oku

Profhilo ile Yüz ve Boyun Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Profhilo tekniği vücutta doğal olarak bulunan bir madde olan hyaluronik asit bazlı olması sebebiyle pek çok amaçla kullanılabilir. Profhilo tek başına özellikle sarkan ciltleri yeniden şekillendirir, sıkılaştırır. Yaşlılık nedeniyle azalmaya başlayan kolajen üretiminin bir sonucu olan elastik liflerindeki bozulma ise yeniden yapılandırılır. Tüm bunlara ek olarak sivilceler nedeniyle oluşan deformiteler, yağ dokularındaki kayıplar ve bozulmalar, malar ve submalar bölgelerinde bulunan gevşeklikler de profhilo yöntemi ile yeniden yapılandırılabilir.

Profhilo yüz ve boyun için daha çok tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte dekolte bölgesinde, ellerde ya da kollarda da uygulanabilir. Nadir olarak diz kapağı bölgesini pürüzsüz bir hale getirmek amacıyla da kullanılabilir. Cilt gençleştirme konusunda en etkili yöntemlerden biri olan profhilo alanında deneyimli hekimler tarafından klinik ortamında gerçekleştirildiği sürece yüksek başarı oranları sunar. Siz de “profhilo nedir?” sorusuna bizimle iletişime geçerek kapsamlı bir yanıt alabilirsiniz.

İlgili İçerikler
Saç Ekimi Hangi Yaşta Yapılmalıdır?

Gür ve ışıldayan saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bu tarz...

Annelik Estetiği Sadece Anneler için midir?

Hamilelik sürecini de içerisine kattığımız annelik döneminde kadınlar bebeklerinin bakımını birinci sıraya koymakta, ortaya çıkan ...

En İyi Saç Ekim Merkezi

En İyi Saç Ekim Merkezi olarak hizmet veren kliniğimiz aracılığı ile...

Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler ve öneriler sayesinde...

Profhilo Yüz ve Boyun Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Klinik ortamda profhilo lifting tedavisine başlamadan önce, gerekli muayeneler yapılarak kişinin tedavi için herhangi bir engeli olup olmadığı araştırılır. Kişilerin uygulamadan 24 saat saat öncesinde alkol-sigara tüketimine ara vermesi, aspirin benzeri kan sulandırıcı ilaçları kullanmayı bırakması gerekir. Uygulama sırasında izlenen işlem adımları ise şu şekildedir:

  • Uygulama yapılacak bölge lokal anestezik krem ile uyuşturulur,
  • H ha ve L ha hibrit komplekslerden oluşan enjeksiyon malzemesi hazırlanır,
  • Hazırlanan dolgu malzemesi aynı zamanda 32 mg düşük moleküler ağırlıklı ve 32 mg yüksek moleküler ağırlıklı HA içerir,
  • Hazırlanan içerik daha önce belirlenmiş olan noktalardan enjekte edilir.

Toplamda 2 seans olarak gerçekleştirilen profhilo uygulamasında 2 seans arasında 4 hafta bulunur. Uygulama sırasında ağrı ya da sızı hissedilmemekle birlikte, uygulama sonrasında morarma ya da kızarıklık oluşması da söz konusu değildir. Hastalar uygulamadan hemen sonra günlük yaşama dönebilir.

Klinik ortamda gerçekleştirilen profhilo 5 nokta uygulaması sonrasında ağır egzersizleri sınırlandırmak gerekir. Yine ilk 24 saat boyunca yüzme ya da koşu gibi aktiviteler yapılmamalı, makyaj uygulamalarından kaçınılmalıdır. Kişi sıcak ve buharlı ortamlardan uzak durmalı, inek ve koyun eti ile birlikte kabuklu deniz mahsulleri de tüketmemelidir.

Profhilo 5 Nokta Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Profhilo cilt kalitesini artırarak son derece iyi sonuçlar verir. Vücutta bulunan yaşlanma izlerini ve kırışıklıkları yok eder. Cildin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlarken, elastikiyetin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. Profhilo yüz ve boyun bölgesinde 5 estetik noktaya temas ederek onarım sağlar, parlaklık kazandırır, gençleştirir. Ayrıca cildin nemlendirilmesi konusunda da oldukça etkilidir.

Cildi gençleştiren profhilo akıllı dolgu uygulamasının öne çıkan diğer avantajları şunlardır:

  • Cilt üzerindeki etkiler yalnızca 2 seans sonunda net bir şekilde görülebilir,
  • Enjeksiyon sayısı sınırlı olduğu için ağrı ya da sızı olmaz,
  • Son derece kısa süreli bir işlemdir, bu yüzden sosyal hayatınızdan ya da iş hayatınızdan feragat etmeniz gerekmez.

Eğer siz de profhilo dolgu uygulaması ile cildinizi genç bir görünüme kavuşturarak özgüveninizi geri kazanmak isterseniz, hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Profhilo Etkileri Ne Zaman Görülür ve Kalıcı mıdır?

Profhilo uygulamasının sonuçlarını uygulamadan hemen sonra görmeye başlamak mümkündür. Özellikle ikinci seanstan sonra oluşan etkiler çok daha belirgin hale gelmeye başlar. Fakat nihai sonuçların ortaya çıkması için yaklaşık 1 ay kadar beklemek gerekir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde 2 seans profhilo tedavisi yeterli olurken, vücudun diğer bölgeleri için üçüncü bir seans gerekebilir. Üçüncü seansın gerekli olup olmadığına ise iki seans sonunda hekim tarafından karar verilir.

Profhilo tedavisinin etki süresi 6 ay ila 9 ay arasında değişiklik gösterir. Fakat bu süre kişinin cilt yapısına, uygulanan enjeksiyon miktarına ya da kişinin yaşam tarzına göre değişebilir. Etkiler yitirildikten sonra profhilo uygulamasının tekrarlanmasına herhangi bir sakınca yoktur. Uygulamayı düzenli olarak yaptırmak etki süresinin uzamasına yardımcı olacaktır. Nitekim düzenli olarak profhilo yaptıranlar uygulamanın başarılı sonuçlarından bahsetmektedir.

Profhilo Yönteminin Yan Etkileri Nelerdir?

Profhilo yönteminin herhangi bir yan etkisi yoktur ve alerjik reaksiyona neden olmaz. Hazırlanan içerik anestezik krem olmaksızın enjekte edilebilir olsa da hasta konforunu artırmak için lokal anestezik krem uygulaması gerçekleştirilir. Mide bulantısı, baş dönmesi ya da benzeri yan etkilerin görülmesi profhilo tedavisi için söz konusu değildir. Yine de yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğiniz zaman mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir.

Profhilo FDA onaylı bir sistem olduğu için son derece güvenilirdir. Bu yüzden yüz ve boyun bölgesindeki deformasyonlardan kurtulmak isteyen herkes profhilo uygulamasından faydalanabilir. Peki profhilo dolgu fiyatları ne kadar ve hekim tercihi neden önemlidi?

Profhilo Fiyatları

Sağlık teknolojileri alanında son gelişmelerden biri olan profhilo, yüksek başarı oranları, göstermiş olduğu üst düzey etki ile en sık başvurulan yaşlılık karşıtı uygulamalardan biri haline gelmiştir. Güvenilir bir uygulama olmakla birlikte, alanında uzman olmayan hekimler tarafından yapılan uygulamalarda bir takım komplikasyonlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden profhilo fiyat bilgisinden önce uzman hekim arayışına girmek çok daha doğru olacaktır. Çünkü alanında deneyimli hekimlerce yapılan profhilo uygulaması hem komplikasyon riskini ortadan kaldırır hem de uygulamanın kalıcılık süresini uzatır.

Popülaritesi nedeniyle çok daha ulaşılabilir hale gelen profhilo tedavisi, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış steril bir klinik ortamında yapılmalıdır. Hasta memnuniyeti ve konforunu merkeze koyan Yücel Sarıaltın Klinik, profhilo tedavisi içinde en güvenilir adreslerden biri durumundadır. Siz de hemen şimdi bizi arayabilir, uygulama detaylarını ya da seans fiyatlarını öğrenebilir, bir randevu planlayabilirsiniz.

Son Düzenleme : 10.05.2023