Sizi Arayalım

Profhilo Yüz ve Boyun

İçindekiler

Yaşın ilerlemesinin ilk belirtileri genellikle yüz, dekolte, boyun bölgesinde, ellerde ya da kollarda görülmeye başlarken, bu sorunların giderilmesi adına profhilo ve benzer teknikler etkili sonuçlar verir. Profhilo, kırışıklık ya da sarkma gibi problemlerin giderilmesine yardımcı olan yenilikçi bir dolgu uygulamasıdır. Yaşlanma karşıtı bir uygulama olan profhilo 5 nokta tekniği tüm cilt tiplerindeki 25 yaş üstü insanlara uygulanabilir. Hamilelik ya da emzirme dönemleri için önerilmeyen bu yöntem, cildin tazelenmesi ve genç bir görünüm kazanması amacıyla uygulanabilecek en etkili yöntemlerden biri olarak kabul edilir.

Ciltteki yaşlılık belirtilerini kolay ve hızlı bir şekilde geciktiren yenilikçi profhilo yöntemi herhangi bir kimyasal madde içermez, bu nedenle herkes tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilecek bir yöntemdir. Peki profhilo uygulaması nedir ve profhilo 5 nokta tekniği nasıl uygulanır?

Seans Sayısı :
2 Seans
Operasyon Süresi :
30-45 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
1 Gün
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Lokal Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
1 Yıl

Profhilo Nedir?

Hyaluronik asit içeren ve ciltte meydana gelen elastikiyeti onarmak için geliştirilmiş bir uygulama olan profhilo yüz ve boyun dahil olmak üzere pek çok bölgeye uygulanabilir. Cildin alt katmanlarına kadar yayılım gösteriyor olması nedeniyle ince çizgileri ve kırışıklıkları bile sıkılaştırır. Ayrıca cildin çok daha parlak hale gelmesini sağlar. Profhilo 5 nokta tekniğinin hedef bölgesi kan damarlarından ve sinirlerden uzak bir bölge olan, yüzün her iki tarafında bulunan 5 BAP noktasıdır. Bu yüzden risksiz bir işlem olduğu rahatlıkla söylenebilir. FDA ve Avrupa standartları onaylı bu teknoloji cildinizde epidermis, dermis ve subkutan tabakalarına dek ulaşır.

Diğer estetik tedaviler ile kombinasyon halinde uygulanabilen Profhilo yüz ve boyun gençleştirme tedavisi cilt kalitesinin maksimize edilmesini sağlar. Ayrıca cilt üzerindeki 4 farklı kolajen türü uyarılarak cildin tazelenme süreci hızlandırılır. Siz de profhilo ile yaşlanan ve sarkan dokuyu sıkılaştırmak, görünümünüzü gençleştirmek isterseniz, hemen şimdi bizimle iletişime geçebilir, randevu oluşturabilirsiniz.

Ne Dediler?
testimonial icon
önder toksoy
03/01/2023

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim,lovest klinik'te lokal anestezi ile göz kapağı operasyonu geçirdim.ilkönce danışmanım Tubanur hanım'a şahsıma gösterdiği ameliyat öncesi , sonrası yakınlığa ve ailemden biri görmemi sağladığı için özellikle teşekkür ederim. tabi ki Doktorum Yücel bey ,için ayrı bir parantez açmam gerekir.hastasına karşı güleryüzlü ve samimi açıklamalarıyla tedirgin olmanızı engelliyor,gereksiz gördüğü durumları ikna ederek yapmak istemiyor,bu da hastada güven duyulmasını sağlıyor.Lokal anestezi olduğum için,heyecan duyduğum,operasyon çok rahat ve kısa sürede muhabbet ederek geçti.bu sırada ve sonrasın da kesinlikle acı duymadım,sadece morluklar olabiliyor.bunun için başta yücel bey olmak üzere lovest ailesine teşekkür ederim.çok memnun kaldım,kesinlikle tavsiye ederim

Devamını Oku
testimonial icon
Sa***
05/08/2019

Romanyalıyım ama Londra'da yaşıyorum. Her zaman büyük göğüslerim olsun istemiştim ama korkmuştum. Kuzenimin tavsiyesi üzerine Op. Dr. Yücel Sarıaltın'ı buldum. Sonuçtan çok mutluyum ve herkese tavsiye ederim.

Devamını Oku
testimonial icon
Gül*** E***
01/03/2015

Herşey düşündüğümün üstünde pozitif devam etti. Dr. Yücel Bey ve ekibi gerçekten uzman ve profesyonel çalışıyor Tüm ekibe gönülden teşekkürler.

testimonial icon
Fuat Özdemir
13/01/2020

İşini aşkla yapan bir doktor arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sanırım ileride dünya çapında bir estetik cerrah olacak... Ekibide kendi gibi güler yüzlü ve hasta takibini çok iyi yapıyorlar. Teşekkürler.

testimonial icon
si...l
27/12/2018

Yücel Bey yüzüme dolgu ve botoks uygulaması yaptı.. Çok doğal ve tam istediğim gibi oldu. Ayrıca asistanları dahil oldukça samimiler ve çok rahat hissettirdiler.. Eklemeden geçemeyeceğim işlem sonrası kontrolleri de çok ciddiye alıyorlar.. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum

Devamını Oku
testimonial icon
Pink Elo
31/01/2023

1.5 sene önce Bbl oldum .gerçekten zerre sonrasında sorun yaşamadım.aradan bu kadar zaman geçtiği halde yazmak istedim.istediğim kıvrımı harika verdi hocam.belimi inceliği çok iyi oldu .benim çok ağrılı geçti çünkü cilt yapım çok hassas ve ince.diğer odadaki aynı ameliyatı olanlar benim kadar ağrılı değillerdi.onlar çok iyi görünüyorlardı.ama çektiğim acılara değdi.kiloda almadım dengeyi korudum.bu ameliyatı olmak kendime yaptığım en büyük güzellik oldu

Devamını Oku

Profhilo ile Yüz ve Boyun Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Profhilo tekniği vücutta doğal olarak bulunan bir madde olan hyaluronik asit bazlı olması sebebiyle pek çok amaçla kullanılabilir. Profhilo tek başına özellikle sarkan ciltleri yeniden şekillendirir, sıkılaştırır. Yaşlılık nedeniyle azalmaya başlayan kolajen üretiminin bir sonucu olan elastik liflerindeki bozulma ise yeniden yapılandırılır. Tüm bunlara ek olarak sivilceler nedeniyle oluşan deformiteler, yağ dokularındaki kayıplar ve bozulmalar, malar ve submalar bölgelerinde bulunan gevşeklikler de profhilo yöntemi ile yeniden yapılandırılabilir.

Profhilo yüz ve boyun için daha çok tercih edilen bir yöntem olmakla birlikte dekolte bölgesinde, ellerde ya da kollarda da uygulanabilir. Nadir olarak diz kapağı bölgesini pürüzsüz bir hale getirmek amacıyla da kullanılabilir. Cilt gençleştirme konusunda en etkili yöntemlerden biri olan profhilo alanında deneyimli hekimler tarafından klinik ortamında gerçekleştirildiği sürece yüksek başarı oranları sunar. Siz de “profhilo nedir?” sorusuna bizimle iletişime geçerek kapsamlı bir yanıt alabilirsiniz.

İlgili İçerikler
Ter Kokusuna Ne İyi Gelir?
Ter Kokusuna Ne İyi Gelir?

İnsan hem iş hayatını hem de sosyal hayatını olumsuz etkileyen ter kokusu kesin çözüm...

Tam Yüz Gençleştirme
Tam Yüz Gençleştirme

Tam yüz gençleştirme uygulaması, yıllara karşı savaşan cildimizin bir süre sonra yorgun düşmesi...

Kol için Liposuction Nasıl Uygulanır?
Kol için Liposuction Nasıl Uygulanır?

Vücuttaki yağlanma her bölgeyi etkileyebilir. Özellikle kol bölgesinde oluşan yağlanma sorunu en inatçı...

Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular
Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular

Estetik Doktorunuza Sormanız Gereken Sorular operasyon öncesi...

Profhilo Yüz ve Boyun Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Klinik ortamda profhilo lifting tedavisine başlamadan önce, gerekli muayeneler yapılarak kişinin tedavi için herhangi bir engeli olup olmadığı araştırılır. Kişilerin uygulamadan 24 saat saat öncesinde alkol-sigara tüketimine ara vermesi, aspirin benzeri kan sulandırıcı ilaçları kullanmayı bırakması gerekir. Uygulama sırasında izlenen işlem adımları ise şu şekildedir:

  • Uygulama yapılacak bölge lokal anestezik krem ile uyuşturulur,
  • H ha ve L ha hibrit komplekslerden oluşan enjeksiyon malzemesi hazırlanır,
  • Hazırlanan dolgu malzemesi aynı zamanda 32 mg düşük moleküler ağırlıklı ve 32 mg yüksek moleküler ağırlıklı HA içerir,
  • Hazırlanan içerik daha önce belirlenmiş olan noktalardan enjekte edilir.

Toplamda 2 seans olarak gerçekleştirilen profhilo uygulamasında 2 seans arasında 4 hafta bulunur. Uygulama sırasında ağrı ya da sızı hissedilmemekle birlikte, uygulama sonrasında morarma ya da kızarıklık oluşması da söz konusu değildir. Hastalar uygulamadan hemen sonra günlük yaşama dönebilir.

Klinik ortamda gerçekleştirilen profhilo 5 nokta uygulaması sonrasında ağır egzersizleri sınırlandırmak gerekir. Yine ilk 24 saat boyunca yüzme ya da koşu gibi aktiviteler yapılmamalı, makyaj uygulamalarından kaçınılmalıdır. Kişi sıcak ve buharlı ortamlardan uzak durmalı, inek ve koyun eti ile birlikte kabuklu deniz mahsulleri de tüketmemelidir.

Profhilo 5 Nokta Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Profhilo cilt kalitesini artırarak son derece iyi sonuçlar verir. Vücutta bulunan yaşlanma izlerini ve kırışıklıkları yok eder. Cildin yeniden yapılandırılmasına katkı sağlarken, elastikiyetin yeniden kazanılmasına yardımcı olur. Profhilo yüz ve boyun bölgesinde 5 estetik noktaya temas ederek onarım sağlar, parlaklık kazandırır, gençleştirir. Ayrıca cildin nemlendirilmesi konusunda da oldukça etkilidir.

Cildi gençleştiren profhilo akıllı dolgu uygulamasının öne çıkan diğer avantajları şunlardır:

  • Cilt üzerindeki etkiler yalnızca 2 seans sonunda net bir şekilde görülebilir,
  • Enjeksiyon sayısı sınırlı olduğu için ağrı ya da sızı olmaz,
  • Son derece kısa süreli bir işlemdir, bu yüzden sosyal hayatınızdan ya da iş hayatınızdan feragat etmeniz gerekmez.

Eğer siz de profhilo dolgu uygulaması ile cildinizi genç bir görünüme kavuşturarak özgüveninizi geri kazanmak isterseniz, hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

Profhilo Etkileri Ne Zaman Görülür ve Kalıcı mıdır?

Profhilo uygulamasının sonuçlarını uygulamadan hemen sonra görmeye başlamak mümkündür. Özellikle ikinci seanstan sonra oluşan etkiler çok daha belirgin hale gelmeye başlar. Fakat nihai sonuçların ortaya çıkması için yaklaşık 1 ay kadar beklemek gerekir. Özellikle yüz ve boyun bölgesinde 2 seans profhilo tedavisi yeterli olurken, vücudun diğer bölgeleri için üçüncü bir seans gerekebilir. Üçüncü seansın gerekli olup olmadığına ise iki seans sonunda hekim tarafından karar verilir.

Profhilo tedavisinin etki süresi 6 ay ila 9 ay arasında değişiklik gösterir. Fakat bu süre kişinin cilt yapısına, uygulanan enjeksiyon miktarına ya da kişinin yaşam tarzına göre değişebilir. Etkiler yitirildikten sonra profhilo uygulamasının tekrarlanmasına herhangi bir sakınca yoktur. Uygulamayı düzenli olarak yaptırmak etki süresinin uzamasına yardımcı olacaktır. Nitekim düzenli olarak profhilo yaptıranlar uygulamanın başarılı sonuçlarından bahsetmektedir.

Profhilo Yönteminin Yan Etkileri Nelerdir?

Profhilo yönteminin herhangi bir yan etkisi yoktur ve alerjik reaksiyona neden olmaz. Hazırlanan içerik anestezik krem olmaksızın enjekte edilebilir olsa da hasta konforunu artırmak için lokal anestezik krem uygulaması gerçekleştirilir. Mide bulantısı, baş dönmesi ya da benzeri yan etkilerin görülmesi profhilo tedavisi için söz konusu değildir. Yine de yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiğiniz zaman mutlaka doktorunuza danışmanız gerekir.

Profhilo FDA onaylı bir sistem olduğu için son derece güvenilirdir. Bu yüzden yüz ve boyun bölgesindeki deformasyonlardan kurtulmak isteyen herkes profhilo uygulamasından faydalanabilir. Peki profhilo dolgu fiyatları ne kadar ve hekim tercihi neden önemlidi?

Profhilo Fiyatları

Sağlık teknolojileri alanında son gelişmelerden biri olan profhilo, yüksek başarı oranları, göstermiş olduğu üst düzey etki ile en sık başvurulan yaşlılık karşıtı uygulamalardan biri haline gelmiştir. Güvenilir bir uygulama olmakla birlikte, alanında uzman olmayan hekimler tarafından yapılan uygulamalarda bir takım komplikasyonlar ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden profhilo fiyat bilgisinden önce uzman hekim arayışına girmek çok daha doğru olacaktır. Çünkü alanında deneyimli hekimlerce yapılan profhilo uygulaması hem komplikasyon riskini ortadan kaldırır hem de uygulamanın kalıcılık süresini uzatır.

Popülaritesi nedeniyle çok daha ulaşılabilir hale gelen profhilo tedavisi, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış steril bir klinik ortamında yapılmalıdır. Hasta memnuniyeti ve konforunu merkeze koyan Yücel Sarıaltın Klinik, profhilo tedavisi içinde en güvenilir adreslerden biri durumundadır. Siz de hemen şimdi bizi arayabilir, uygulama detaylarını ya da seans fiyatlarını öğrenebilir, bir randevu planlayabilirsiniz. Profhilo yüz ve boyun uygulamasında fiyat aralığı 530 € - 600 € seviyesindedir. Hekim, hastanın durumunu inceledikten sonra işlemin fiyatını belirler.

Son Düzenleme : 18.05.2024