Sizi Arayalım

Radyo Frekans Uygulaması

İçindekiler

Radyo frekanslı (RF) terapi, cildin cerrahi dışı sıkıştırılması için kullanılan bir teknolojidir. Radyofrekans enerjisi, dokuyu ısıtmak ve kolajen üretimini ve elastini uyarmak için kullanılır. Böylece ince çizgilerin ve gevşek cilt görünümünün azalması sağlanır. Radyo frekans uygulamasında en sık tercih edilen yöntem Secret Fraksiyonel Radio Frekans Sistem olarak bilinmektedir. Radyofrekans terapi, yüzdeki ve vücudun diğer alanlarındaki ciltte gevşekliği tedavi etmek için kullanılır. Erken yaşlanma belirtileri, gevşek veya sarkmış cilt için bir tedavi olarak önerilir. Bazı hastalar bunu kozmetik işlemlere alternatif olarak da tercih edebilirler.

Seans Sayısı :
7 - 10 Seans
Operasyon Süresi :
25 - 30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Minimum
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Ömür Boyu

Radyo frekans tedavisinde mikro iğnelerle 60-80 ° C’ye kadar radyo frekansı enerjisi sağlanmaktadır. Mikro iğneler yalıtılmamıştır, bu da çevresindeki cilt için çok daha az travma anlamına gelmektedir. Sonuç olarak, konvansiyonel fraksiyonel sistemlere kıyasla daha az arıza ve rahatsızlık var, bununla birlikte etkili sonuçlar veriyor. Aynı zamanda secret radyo frekans tedavisi altın iğne olarak da bilinmektedir. Bu tedavi kollajen ve elastin hücrelerini yenilemek için cilt katmanlarının derinliklerinde yara iyileştirme tepkisini başlatır. Bu, daha sıkı, pürüzsüz ve daha parlak bir cilt görünümüne neden olur.

Ne Dediler?
Patrícia Trindade
20/01/2021

Karın germe, lipo ve meme büyütme için Portekiz'den seyahat etti! Prosedürle ilgili her şey mükemmel! Sonucu seviyorum. Tüm ekip benimle ilgilenirken harikaydı! Kansızlığımı buldular ve benimle ilgilendiler ve bana tüm tedavileri sağladılar! Portekiz'e geri döndüm ve ne zaman yardıma ihtiyacım olsa veya soru sorsam bana yardım ediyorlar ve hala beni takip ediyorlar :)

Devamını Oku
Leyla Ciftci
22/12/2021

dr yapabilirim Yücel Sarıaltın'ı şiddetle tavsiye ederim!!! Çok cana yakın, özenli ve çok profesyonel. Fazlasıyla mutluyum, sonunda her zaman olmasını istediğim gibi ve bunun için çok minnettarım !!! Asistanı Yağmur Hanım ilk görüşmeden itibaren bana çok iyi bir his verdi ve bu profesyonel destek Türkiye'de kaldığım süre boyunca ve sonrasında da devam etti! Kaldığım kadar benim için çok önemli olan şey Hastane birinci sınıftı!!! Ayrıca tüm ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. TEŞEKKÜRLER

Devamını Oku
lex Thubron
22/12/2021

Geçenlerde rinoplasti için Dr Yücel'e gittim ve deneyimimi çok sevdim! Bu hafta benim için yaptıkları her şey için Dr Yücel'e ve yardımcılarına özellikle carolina'ya ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm ekip çok güzel ve sevimli ve iletişim boyunca devam ettiler benim için her şeyi çok kolaylaştırdılar ve İstanbul'da geçirdiğim zamanı kesinlikle çok sevdim. Bu doktoru seçtiğim için çok mutluyum ve gelecekte baktığım herhangi bir ameliyat kesinlikle bu doktora geri döneceğim !! Hayalimdeki burnu bana kazandırdığı için başta doktor olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederim :)

Devamını Oku
ha...e
11/02/2022

Botox uygulaması İçin kliniğe başvurdum. Doktorum Yücel Bey Hijyen kuralları ağırlama karşılama yaptırdığım işlem için kliniği gönülden tavsiye ederim.

Tülay Erden
05/07/2022

Göğüs küçültme operasyonu geçirdim çok mutluyum Yücel hocam tecrübesi ile birlikte Güler yüzlü samimiyeti insana ayrı bir güven veriyor . Teşekkür ediyorum. Mutlu olmA hayalim kabusa dönüşmedi.

Isabella Gomez jaramillo
10/01/2020

Size deneyimlerimden bahsedeceğim. 9 yıl önce Kolombiya'da burun estetiği oldum ve memnun kalmadım burnum değişti ama istediğim sonuçları alamadım mutlu değildim ve yaklaşık 1 yıl önce yaptırmaya karar verdim. başka bir operasyon Avrupa'nın en iyi burun estetiği cerrahlarını aramaya başladım ve hiçbiri beni ikna edemedi bir gün doktor Yücel Sarıaltin'e Instagram'da baktım ve Instagram'da kendisine yazmaya karar verdiğim hastaların fotoğraflarını beğendim ve asistanı beni ikna etti ameliyatla ilgili tüm bilgileri bana verdi burun estetiğini kendim yapmak istedim sonunda doktor yücel sarıaltin ile bişetomi ve burun estetiği yaptım tavsiye ederim %100 burnum sonunda hep istediğim gibi oldu var çok mutluyum. doktorun tedavisi çok nazik sekreteri ve tüm doktor personeli bana çok iyi davrandı İspanya'ya mutlu gidiyorum

Devamını Oku

Tedavi öncesi konfor için topikal anestetik uygulanır. Tedavinin kendisi yaklaşık 30 dakika sürer ve bir miktar soğuma sağlamak için bir soğutma cihazı da kullanılabilir. Bu tedavi minimal invazivdir ve iyileşme süreci önemli değildir, ancak tedaviden hemen sonra bir miktar kızarıklık oluşabilir.

İlgili İçerikler
Koronavirüse Karşı Alabileceğimiz Kişisel Önlemler Nelerdir?

Artık küresel bir salgın halini alın koronavirüs hastalığı, ilk olarak Aralık 2019’da ortaya çıkmıştır.

Çarpık Bacak Ameliyatı

Çarpık Bacak Ameliyatı, alt bacak kısmında başımıza gelen bir...

Annelik Estetiği Sadece Anneler için midir?

Hamilelik sürecini de içerisine kattığımız annelik döneminde kadınlar bebeklerinin bakımını birinci sıraya koymakta, ortaya çıkan ...

Rinoplasti Sonrası Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Burnun yeniden şekillendirilmesi için yapılan estetik operasyona rinoplasti denilmektedir...

Son Düzenleme : 26.03.2023