Sizi Arayalım

Radyo Frekans Uygulaması

İçindekiler

Radyo frekanslı (RF) terapi, cildin cerrahi dışı sıkıştırılması için kullanılan bir teknolojidir. Radyofrekans enerjisi, dokuyu ısıtmak ve kolajen üretimini ve elastini uyarmak için kullanılır. Böylece ince çizgilerin ve gevşek cilt görünümünün azalması sağlanır. Radyo frekans uygulamasında en sık tercih edilen yöntem Secret Fraksiyonel Radio Frekans Sistem olarak bilinmektedir. Radyofrekans terapi, yüzdeki ve vücudun diğer alanlarındaki ciltte gevşekliği tedavi etmek için kullanılır. Erken yaşlanma belirtileri, gevşek veya sarkmış cilt için bir tedavi olarak önerilir. Bazı hastalar bunu kozmetik işlemlere alternatif olarak da tercih edebilirler.

Seans Sayısı :
7 - 10 Seans
Operasyon Süresi :
25 - 30 Dakika
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
Yok
Hassasiyet Süreci :
Minimum
İşe Dönüş Süresi :
Hemen
Anestezi :
Yok
Sonuçların Kalıcılığı :
Ömür Boyu

Radyo frekans tedavisinde mikro iğnelerle 60-80 ° C’ye kadar radyo frekansı enerjisi sağlanmaktadır. Mikro iğneler yalıtılmamıştır, bu da çevresindeki cilt için çok daha az travma anlamına gelmektedir. Sonuç olarak, konvansiyonel fraksiyonel sistemlere kıyasla daha az arıza ve rahatsızlık var, bununla birlikte etkili sonuçlar veriyor. Aynı zamanda secret radyo frekans tedavisi altın iğne olarak da bilinmektedir. Bu tedavi kollajen ve elastin hücrelerini yenilemek için cilt katmanlarının derinliklerinde yara iyileştirme tepkisini başlatır. Bu, daha sıkı, pürüzsüz ve daha parlak bir cilt görünümüne neden olur.

Ne Dediler?
testimonial icon
si...l
27/12/2018

Yücel Bey yüzüme dolgu ve botoks uygulaması yaptı.. Çok doğal ve tam istediğim gibi oldu. Ayrıca asistanları dahil oldukça samimiler ve çok rahat hissettirdiler.. Eklemeden geçemeyeceğim işlem sonrası kontrolleri de çok ciddiye alıyorlar.. Kendilerine ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum

Devamını Oku
testimonial icon
Jessica Petros
17/07/2020

Dr. Yücel çok güvenilir, hastalarına kesinlikle son derece güvenli ve rahat hissettiriyor! Personeli de çok harika ve en iyi hizmeti sunuyorlar. Rinoplasti ve bişektomi ameliyatımdan bu yana 6 ay geçti ve şimdiye kadar işinden çok memnunum. Burun estetiği ve/veya bişektomi isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.

Devamını Oku
testimonial icon
H S
10/12/2021

Türkiye'de ilk kez mutlak başarı ile. Tüm ameliyatlarında harika sonuçlar, güvenilir geri bildirimler ve ameliyat için ihtiyacınız olacak her şeyi içeren paketlerle Dr Yücel Instagram'da karşılaştı. Dr Yücel ve ekibi en başından beri beni güvenle karşıladılar. Beni derhal havaalanından almaktan, beni otele, kliniğe, hastaneye götürmeye kadar. Tüm sorularım asistan tarafından hemen cevaplandı ve kendimi çok güvende hissettim. Hiç şüphe yok ki, Dr Yücel ihtiyaçlarınıza öncelik veriyor, o harika, 360 lipo & bbl sonuçlarımdan çok memnunum. Her şey yolunda gitti, teşekkürler Dr Yücel & ekibi

Devamını Oku
testimonial icon
s....b
04/03/2022

2017’den beri tanıdığım keşke çok daha önce tanısaydım dediğim muhteşem doktor. Doğal olamayacak işlemi siz isteseniz dahi asla yapmaz, aşırı kibar, güler yüzlü, samimi, ilgili ve işinde çok başarılı bir doktordur. Meme büyütme de dahil olmak üzere bir çok işlem yaptırdım kendisine ve hepsinden çok memnun kaldım, ben söylemesem kimse herhangi bir işlem yaptırdığımı anlamıyor. Hangi işlem olursa olsun hiç farketmez tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Devamını Oku
testimonial icon
Gz***
04/08/2019

İki yıl önce mide küçültme ameliyatı oldum o kadar kilo verince haliyle cildimde ve sırtımda sarkmalar meydana geldi. Karın bölgemdeki fazla deriyi aldırmak ve mememi büyütmek istiyordum. Ayrıca iki oğlum var ve onlara hamileliklerimden sonra insülin direncimle birlikte kilo alma sürecim başladı ve bir meme-karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle sevgili Yücel hocayla tanıştım. Sayesinde tüm fazlalıklarımdan kurtuldum. Yücel hocama çok teşekkür ederim.

Devamını Oku
testimonial icon
Yüksel C
03/01/2023

Yücel Bey, mükemmel bir doktor olduğu kadar mükemmel bir insan. 2017'den itibaren hastası olarak, kendisinin tüm uygulamalarından çok memnun kaldım. Daha genç ve daha mutlu hissetmemi sağladı. Çok iyi bir plastik cerrahtan ötesi, çok iyi bir heykeltraş olarak şekil veriyor yüzünüze.

Devamını Oku

Tedavi öncesi konfor için topikal anestetik uygulanır. Tedavinin kendisi yaklaşık 30 dakika sürer ve bir miktar soğuma sağlamak için bir soğutma cihazı da kullanılabilir. Bu tedavi minimal invazivdir ve iyileşme süreci önemli değildir, ancak tedaviden hemen sonra bir miktar kızarıklık oluşabilir.

İlgili İçerikler
En İyi Saç Ekim Merkezi
En İyi Saç Ekim Merkezi

En İyi Saç Ekim Merkezi olarak hizmet veren kliniğimiz aracılığı ile...

BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular
BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular

BBL olarak bilinen Brezilya Popo Estetiği, kalçaların görünümünü...

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?
Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan örümcek ağı yani iple yüz germe tedavisi...

Saç Ekimi Hangi Yaşta Yapılmalıdır?
Saç Ekimi Hangi Yaşta Yapılmalıdır?

Gür ve ışıldayan saçlara sahip olmak herkesin hayalidir. Bu tarz...

Son Düzenleme : 05.10.2023