Ultherapy (Ultrasonlu Yüz Uygulaması)

Ultherapy, boyun, çene ve kaş kaldırmak için FDA tarafından onaylanmış tek invaziv olmayan cilt sıkılaştırma tedavisidir. Ultherapy, gevşek cildi zamanla, kesintiye uğramaksızın kaldırmak ve sıkıştırmak için odaklanmış ultrason kullanır.

Ultherapy, ciltte derinleşen yeni kollajenin büyümesini teşvik etmek için odaklanmış ultrason kullanan cerrahi olmayan tek kozmetik işlemdir. Yeni kolajen üretimi zamanla oluşur, bu nedenle sonuçlar üç ile altı ay içinde daha belirgin hale gelebilir. İşlemin çoğu hasta için sadece bir saat sürer ve kesinti olmaz. Aynı zamanda, tedavi sırasında hedeflediğimiz doku katmanlarını görmeyi ve enerjinin en etkili olacağı yere bırakılmasını sağlayan ultrason görüntülemeyi kullanan tek tedavidir.

Sizi Arayalım

    Ultherapy tedavisinde konfor eşik değerleri hastadan hastaya değişiklik gösterirken, çoğu hasta işlemin oldukça tolere edilebileceğini bildirmiştir. Herhangi bir rahatsızlık olduğunda ve oluşursa, ultrason enerjisi verilirken olur. Bu geçicidir ve kollajen oluşturma sürecinin başlatıldığına dair olumlu bir işarettir.

    Ultherapy ile tedavi edilen hastalar, işlemi takiben bir yıl sonra taze genç kolajene sahip olmakla birlikte cilt yaşlanmaya devam ediyor. Gelecekteki rötuş tedavileri bireysel olarak değişen yaşlanma sürecine ayak uydurmaya yardımcı olabilir.

    Ultherapy tedavisinin herhangi bir yan etkisi bulunmamakla beraber tedaviyi takiben bir buçuk saate kadar kızarıklık olabilir ve küçük bir yüzdesinde hafif şişme, karıncalanma veya hassasiyet olabilir ancak bu hafif ve geçici yan etkilerdir.

    TOP