Yüz Boyun Mezoterapisi

Mezoterapi, selülit, fazla kilo, vücut şekillendirmesi ve yüz / boyun gençleşmesi gibi vücudunuzdaki sorunlu bölgeleri düzeltmeyi amaçlayan cerrahi olmayan bir kozmetik çözümdür. Çeşitli FDA onaylı ilaç, vitamin ve mineral içeren enjeksiyonlarla uygulanır. Ciltteki son derece etkili antioksidanların enjeksiyon ile verilmesi kan akışını, oksijeni ve bölgenin metabolizmasını arttırır ve cildin kollajen ve elastin sentezini arttırır. Sonuç güzel, ışıltılı ve parlayan bir cilt olacaktır. Yüz ve boyun kişinin yaşlanma belirtilerini gösteren en önemli alanlar olduğu için mezoterapi uygulaması oldukça güvenli ve etkilidir.

Sizi Arayalım

  Cilt altındaki yağ ve doku tabakası olan mezoderm içine verilir.

  Enjeksiyonun içerik karışımı, tedavi edilecek her benzersiz vaka ve alana göre değişir.

  Mezoterapi ayrıca ağrıyı azaltmada ve hem kadınlarda hem de erkeklerde saç dökülmelerinin yenilenmesinde yardımcı olabilir.

  Mezoterapi, yaşla birlikte azalan kolajen ve elastini uyararak cilt tonu, nemlendirme ve sıkılığı geliştirir. Yapılan bu estetik tedavi, hastaya daha az acı ve morarma ile yüksek hassasiyet ve etkililik düzeyi sağlar. Mezoterapi tedavisinin avantajını sağlayan özellikler şu şekildedir;

  Enjeksiyon esnasında sadece iğne geriye ve ileriye doğru hareket eder ve bu sayede hassasiyet sağlar ve ağrıya neden olan basıncı önler.

  Enjeksiyonların aşırı yüksek frekansına bağlı olarak ciltteki fibroblastlar ilave olarak kollajen sentezini uyarırlar.

  Enjekte edilen madde miktarı daha kesin ve eşit olarak dağıtılır.

  TOP