Emsculpt Neo, kas yaparken vücudunuzdaki fazla yağları da yakmanıza yardımcı olan bir işlemdir. 30 dakikalık bir seansla yağ yakımı ve kas geliştirme sağlamaktadır. Karın kası yapmak, kalça şekillendirmek, daha sıkı kollara sahip olmak, daha biçimli ve sıkı bacaklara sahip olmak için tercih edilmektedir.

Vücudunu kısa sürede, kalıcı olarak şekle sokmak isteyen birçok kişinin ilk tercihleri arasında yer almaya başlayan Emsculpt Neo, cerrahi işlem gerektirmeden vücutta şekilli bir daralma sunduğu için son yıllarda popüler bir yere sahiptir. 

Sizi Arayalım

  Vücut şekillendirmede adeta devrim niteliğinde görülen Emsculpt, sadece yağ azaltmaya odaklanmamaktadır. Vücudunuzda şikayetçi olduğunuz fazla yağları yakarken aynı zamanda kas kütlenizi de geliştirerek daha fit bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Daha ince ve atletik bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Emsculpt Neo teknolojisi, bütün beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. Özellikle karın ve popo bölgesinin şekillendirilmesinde etkili olan bu işlem, kas temellerini sağlamlaştırır ve karın yağının azalmasına yardımcı olmaktadır. Kalça bölgesine uygulanan Emsculpt Neo ise daha kalkık ve atletik bir popo yapısına herhangi bir cerrahi işlem olmadan kavuşmanızı sağlamaktadır.

  Vücut şekillendirme ve incelme konusunda dünya genelinde uygulanan birçok işlem bulunmaktadır. Dünya genelinde cerrahi müdahale olmadan ciddi bir şekillendirme elde etmenize olanak sağlayan tek yöntem olarak ön plana çıkan Emsculpt Neo, diğer cihazlar gibi sadece yağ yakımına odaklanmamaktadır. Aynı zamanda karın bölgesinde kas yapılarınızın oluşmasını da destekleyen bu işlem ile saatlerce spor yapmadan ve cerrahi işlem gerekmeden hayalini kurduğunuz karın kaslarına ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ısıtma veya soğutma prensibine sahip olmadığından dolayı yanma, iz bırakma, şişme riski Emsculpt uygulamasında söz konusu değildir.

  Emsculpt Neo Nedir?

  Hayal ettiğiniz estetik vücut görünümüne sahip olmanın önündeki tek engel fazla kilolar değildir. Birçok ideal kiloya sahip olan kişi de vücudunun görünümden şikayetçi olmaktadır. Bu durum genellikle zayıf kas yapıları ve bölgesel yağlanma gibi problemlerden dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu noktada Emsculpt Neo sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır. Postürünüzün görünümünde gözle görülür bir fark oluşturan Emspculpt Neo öncesi ve sonrası fotoğrafları ile birçok fit görünüm hayali kuran kişinin dikkatini çeken bir işlemdir.

  Güçlü karın kasları günümüzde hem kadınlar hem de erkekler için oldukça büyük önem taşımaktadır. Daha dik bir postüre sahip olmanıza da yardımcı olan güçlü karın kaslarına Emsculpt sayesinde kavuşabilirsiniz. Karın kaslarının yanı sıra daha dik ve sıkı bir popoya sahip olmak isteyen kişilerin aklına da ilk olarak Emsculpt gelmektedir. Yağ azaltma ve kas yapımı ile ilgili önemli etkileri olan Emsculpt Neo, radyo frekans enerjisi ve yüksek yoğunluklu elektromanyetik enerjileri aynı anda kullanmaktadır. Kısa sürede ve konforlu bir yöntemle vücudunuzu şekillendirmek için Emsculpt Neo’yu tercih edebilirsiniz.

  Emsculpt Neo Uygulama Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?

  Emsculpt yöntemi ile vücudunu şekle sokmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konuların başında farkın ne zaman kendini belli edeceğidir. Uygulama yaptıran kişilerde çıplak gözle hissedilen fark 2 veya 4 hafta içerisinde ortaya çıkmaya başlamaktadır. Kişinin vücut kitle endeksi gibi kişisel verilerine göre bu sürede değişkenlik görülebilir. İlk seanstan itibaren farkı hisseden kişilerin sayısı az değildir. Uygulamanın etkileri 1 yıl boyunca devam etmektedir.

  Gerekli doktor muayeneleri yapıldıktan sonra kişinin kaç seans Emsculpt Neo tedavisi göreceğine karar verilmektedir. Birkaç gün arayla haftada 2 gün olmak üzere 4 – 6 seans uygulama yapılmaktadır. Amerika Sağlık Örgütü onaylı olan bu uygulama, güvenilir bir uygulamadır. Bu uygulamanın etkili olması ve istenilen sonucun elde edilmesi için mutlaka kaliteli, işinde uzman ekiplerin olduğu kliniklerde yaptırılmasına dikkat edilmelidir.

  Emsculpt, herhangi bir cerrahi işlem gerektirmeyen kas hareketliliğine bağlı olarak yağların eritilmesini destekleyen bir işlemdir. Bu nedenle ihtiyaç duyan ve yaptırmak isteyen herkes bu uygulamadan faydalanabilmektedir.

  Emsculpt Neo Uygulama Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Doğru bir beslenme düzenine sahip olmak, her zaman olduğu gibi Emsculpt Neo uygulaması sürecinde de büyük önem taşımaktadır. Doğru bir beslenme programı ile beraber yürütülen uygulamalarda daha kısa sürede ve daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Bu dönemde protein ağırlıklı beslenmek, düşük yağlı bir beslenme programını takip etmek uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda günlük 2.5 / 3 litre su tüketimine özen göstermek, detoks suları ve besinler ile yağ yakımını desteklemek de bu süreçte önemlidir. Emsculpt Neo verimini artırmak için bu süreçte alkol tüketimi sınırlandırılmalı ve fiziksel aktivite de artırılmalıdır.

  Emsculpt Neo Fiyatları

  Emsculpt Neo uygulaması öncesinde klinikte uzman doktor ile bir görüşme yapılmaktadır. Bu muayene sonucunda kişinin Emsculpt Neo uygulamasından beklentileri de göz önüne alınarak gerekli seans programı hazırlanmaktadır. Kişisel ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan bu Emsculpt Neo seansları için fiyat farklılıkları gözlemlenmektedir. Emsculp Neo fiyatları uygulama yapılacak bölge veya bölgelere göre belirlenmektedir.

  TOP