Sizi Arayalım

Two Pack Ameliyatı

İçindekiler

Kadınlarda Karın Kası Estetiği (Two Pack) ya da Karın kası estetiği, olarak son zamanlarda sıklıkla duyulan bu tabir, genelde spor yapılarak ortaya çıkan kasların, estetik operasyon aracılığı ile kısa yoldan ortaya çıkarılması işlemine verilen isimdir. Uzun süre spor egzersizleri yapmaya vakti olmayanlar ya da estetik bir vücut görüntüsüne kısa yoldan sahip olmak isteyenlerin birincil tercihi bu özel işlemler olmaktadır.

Kadınlarda da sıklıkla uygulanmakta olan bu popüler işlem, iki karın kasının birbirine paralel olarak ortaya çıkarılması ile gerçekleşir. Özellikle kadınlarda yapılan bu estetik uygulamaya tıbbi olarak karın kası estetiği two pack adı verilir.

Seans Sayısı :
1 Seans
Operasyon Süresi :
2 - 3 Saat
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
1 Gece
Hassasiyet Süreci :
1 - 3 Gün
İşe Dönüş Süresi :
4 - 6 Gün
Anestezi :
Genel Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
Ömür Boyu

Two pack ameliyatıVaser liposuction olarak adlandırılan bu operasyon ile karında biriken ve kas dokusunu gizlemekte olan dokuların alınması ile tamamlanır. İşlem yapılan bölgede sadece yağlar alınmakla sınırlı kalmaz aynı zamanda karın kasları ortaya çıkacak bir şekilde düzenleme yapılır.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Kimlere Yapılır?

Karın kası estetiği kadın uygulaması spor yapan yapmayan herkese rahatlıkla yapılabilir. Bazı durumlarda spor ile ilgilenen kişilerde karın kası ortaya çıkamayabilir. Kişilerin talepleri üzerine uzmanlarca gerekli kas dokunun ortaya çıkarılması estetik bir operasyon ile kolayca gerçekleşebilir.
Bakımlı, daha fit ve sıkı bir vücut görüntüsüne sahip olmak isteyen kişiler, genellikle bu özel işlemi tercih etmektedir.

Spor yapanların yanı sıra; spora ayıracak vakti olmayan ancak sportif bir vücuda sahip olmayı düşleyen kişiler de Two Pack uygulamalarından fazlasıyla yararlanmaktadır.

Tıpkı karın germe işleminde olduğu gibi, kısa sürede istenilen biçimde karın kası görünümüne sahip olmak isteyenler için bu işlem başarılı bir biçimde gerçekleştirilir. Sağlık açısından bir risk teşkil etmeyen tüm kadınlarda istenen şekilde yerine getirilir.

Ne Dediler?
testimonial icon
ga...m
04/08/2014

burun estetigim için size minnattarım hocam ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN tam istetigim gibi olmuş.size 4ay içinde 2kez ameliyat oldum ve 2sindede istedigim burnu yaptınız. estetik konusunda hiç kimse sizin elinize su dökemez şunuda söylemeden edemiyecem bu memleketede sizin gibi bir cerrah artık zor gelir.bence erzurumdan bir YILDIZ geçti ve o YILDIZ da SİZDİNİZ hocam.RABBİM SİZE EŞİNİZE VE BEBEĞİNİZLE BİRLİKTE MUTLU UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN.YENİ İŞİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

Devamını Oku
testimonial icon
Melike Tuzlen
15/01/2022

En iyi doktor ve en iyi ekip. Özellikle Buse her şeyi daha kolay ve konforlu hale getiriyor. Şimdiye kadar birkaç küçük operasyon geçirdim ve hepsinin sonuçlarından çok memnunum. Bundan sonra da kesinlikle Yücel Bey'i seçeceğim.

Devamını Oku
testimonial icon
jihane zaroual
03/01/2023

Dr.sarialtin ve ekibini sadece tavsiye edebilirim, işi ve bakımı da çok iyi. Asistanı Nagham, her adımda benim için oradaydı.

testimonial icon
nü...e
24/11/2018

İlk muayenemi oldum ve ön görüşmeye geldim.Yücel Beyin değerli bilgilerinden ve enerjisinden çok memnun kaldım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ameliyat sonrası sonucunda iyi olucağını umuyorum.

testimonial icon
Hatun Aydın
01/05/2024

Harika bir doktor, mükemmel bir ekip çalışması. 1 ay önce Op.Dr.Yücel Sarıaltın’a 360liposuction ameliyatı oldum ve size şöyle söyleyim sonuçtan aşırı memnun kaldımmm Yücel Hocam’ın Harika yaklaşımı, tecrübesi,ilgisi ve tüm sevecenliği beni mest etti. Göbek ve bel çevremdeki fazla yağlardan aşırı rahatsızdım ve vücut şekillendirme ameliyatı için ben de araştırma içerisindeydim. Hocamın yaptığı işleri gördükten sonra tamamen ikna oldum ve şu an aldığım kararın ne kadar doğru olduğu bir kez daha anladım. Çok çok çok teşekkürler Yücel Hocam

Devamını Oku
testimonial icon
Tuba AVCI
13/01/2020

Merhaba , Yücel Bey kesinlikle tavsiye edeceğim bir Doktor , önce naifligi sonra başarısı ile memnun kalacağınız , eli hafif ve hızlı olması , yapılan işlem takibi ile taktirinizi kazanacaktır. Güler yüzlü personeli , başarılı ekibi ile gönül rahatlığıyla tedaviniz için seçeceğiniz bir adres

Devamını Oku

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatından Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Two pack operasyonu öncesi özellikle dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunların en başında ise ameliyat esnasında kan akışını bozacak olan ilaçların kullanımından uzak durulmalıdır. Kan sulandırıcı kategorisine giren tüm ilaçlar veya bitkisel ürünler ameliyat öncesinde bırakılmalı ve bu konuda uzmanlar kesinlikle bilgilendirilmelidir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatı

 • Estetik uygulamaya başlanmadan öncesinde ilgili karın bölgesi için bir analiz çalışması yürütülür. Bu bölgede bulunan yağlar ve kaslar en başta belirlenir. Ardından ortaya çıkan duruma göre gerekli değerlendirme yapılarak kişiye özel kas estetiği ameliyatı için gerekli çalışmalara başlatılır.
 • İşlem öncesinde belirlenen ve işaretlenen kas ve yağ dokuları, ameliyat esnasında plana bağlı kalınarak alınır ve şekillendirilir.
 • Bu işlemin başarılı bir biçimde yerine getirilmesi için vaser liposuction yöntemi ile en başta fazla yağların karın bölgesinden alınarak tahliye edilmesi sağlanır.
 • Karındaki kas dokusu bu sayede ortaya çıkarılır. İstenen şekilde karın kasları birbirine paralel olacak biçimde şekillendirilerek karın bölgesi kapatılır ve işlem başarılı bir biçimde sonuçlandırılır.
 • Karın kası ameliyatı başladığı ilk andan itibaren 3 saate kadar ancak gerçekleştirilir. Yapılan operasyon, genel anestezi sayesinde sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.
 • Karın kası ameliyatı sonrasında hastanın 1 gece hastanede kalması tavsiye edilir.
İlgili İçerikler
Ameliyatsız Jinekomasti Geçer mi? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?
Ameliyatsız Jinekomasti Geçer mi? Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Erkeklerde görülen ve meme büyüme sorunu olarak tanımlanan Jinekomasti...

Örümcek Ağı Estetiği Nedir?
Örümcek Ağı Estetiği Nedir?

Son zamanların en çok tercih edilen uygulamalarından biri olan örümcek ağı yani iple yüz germe tedavisi...

Genital Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz
Genital Estetik Hakkında Merak Ettikleriniz

Günümüzde kozmetik cerrahi alanındaki en motive edici işlemlerden biri genital estetiktir. Hamilelik, doğu...

Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler
Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler ve öneriler sayesinde...

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Etkisi Ne Zaman Görünür?

Yapılan karın kası ameliyat işleminin ardından kişiler karınlarındaki değişimi görmek ister. Bu değişim bir süre sonra tamamen ortaya çıkmaktadır. İlk günlerde uygulama noktasında bir takım şişme ve ödem oluşumları yaşanabilmektedir. Kusursuz bir two pack görünümü için yaklaşık olarak 10 gün kadar beklemek gerekmektedir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 1. Bu özel uygulama, genel anestezi verilerek hayata geçirilen bir estetik işlemdir. Hastanede bir gece kalınmasının hemen ardından ertesi gün hasta taburcu edilir.
 2. Karın kası estetik operasyonu yaşayan kişilerin hijyen konusunda titiz davranmaları önemlidir. Herhangi bir istenmeyen duruma maruz kalmamak adına bu noktaya önem gösterilmesi gerekmektedir.
 3. İşlem yapılan bölgede 1 ay boyunca hekim tavsiyesi ile korse kullanımı sağlanır. Bu sayede istenen etki çok daha sorunsuz bir biçimde ortaya çıkabilir.
 4. İyileşme süresince hastanın vücudunu zorlamadan yaşaması önemlidir.
 5. Sigara gibi nikotin içerikli besinlerden uzak durulmalı ve alkol gibi olumsuz etkisi bulunan bu tür alışkanlıklardan uzak durulması büyük öneme sahiptir. 3 hafta boyunca bu hususa dikkat edilmesi önemlidir.
 6. Her geçen hafta hasta, sosyal yaşantısına hafif bir biçimde geçiş yapabilir. İşlemin ardından iyileşme sürecinde bir takım hafif ağrı oluşumları ortaya çıkabilir. Normal bir durumdur ve gerekli ağrı kesici takviyeler hekim tarafından tavsiye edilir.
 7. Bu süreçte sportif aktivitelerden ve hareketli bir yaşamdan uzak kalınması gerekmektedir.
 8. Sağlıklı ve olabildiğince düzenli bir beslenme şekli benimsenmelidir.

Two Pack Ameliyatı Fiyatları

7000 €’dan başlayan fiyatlarla uygulanan two pack ameliyatı için ilk olarak hekiminizle görüşmeniz gerekir. Hekim değerlendirmesi neticesinde operasyonun gereklilikleri ve hastanın durumu incelenir. Buna göre de fiyatın netleşmesi sağlanır. Two Pack ameliyatı fiyatı yapılacak olan operasyonun hangi hastane ve hekim tarafından yapılacağına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada kişiler, gerekli araştırmayı yaparak uzman deneyimine ve hastane özelliklerine göz atarak; Karın Kası Estetiği fiyat kararını oluşturmaktadır.

Detaylı Two Pack ameliyatı ücretleri hakkında şimdi en net bilgileri edinmek için iletişim kurabilirsiniz.

Son Düzenleme : 18.05.2024