Sizi Arayalım

Two Pack Ameliyatı

İçindekiler

Kadınlarda Karın Kası Estetiği (Two Pack) ya da Karın kası estetiği, olarak son zamanlarda sıklıkla duyulan bu tabir, genelde spor yapılarak ortaya çıkan kasların, estetik operasyon aracılığı ile kısa yoldan ortaya çıkarılması işlemine verilen isimdir. Uzun süre spor egzersizleri yapmaya vakti olmayanlar ya da estetik bir vücut görüntüsüne kısa yoldan sahip olmak isteyenlerin birincil tercihi bu özel işlemler olmaktadır.

Kadınlarda da sıklıkla uygulanmakta olan bu popüler işlem, iki karın kasının birbirine paralel olarak ortaya çıkarılması ile gerçekleşir. Özellikle kadınlarda yapılan bu estetik uygulamaya tıbbi olarak karın kası estetiği two pack adı verilir.

Seans Sayısı :
1 Seans
Operasyon Süresi :
2 - 3 Saat
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
1 Gece
Hassasiyet Süreci :
1 - 3 Gün
İşe Dönüş Süresi :
4 - 6 Gün
Anestezi :
Genel Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
Ömür Boyu

Two pack ameliyatıVaser liposuction olarak adlandırılan bu operasyon ile karında biriken ve kas dokusunu gizlemekte olan dokuların alınması ile tamamlanır. İşlem yapılan bölgede sadece yağlar alınmakla sınırlı kalmaz aynı zamanda karın kasları ortaya çıkacak bir şekilde düzenleme yapılır.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Kimlere Yapılır?

Karın kası estetiği kadın uygulaması spor yapan yapmayan herkese rahatlıkla yapılabilir. Bazı durumlarda spor ile ilgilenen kişilerde karın kası ortaya çıkamayabilir. Kişilerin talepleri üzerine uzmanlarca gerekli kas dokunun ortaya çıkarılması estetik bir operasyon ile kolayca gerçekleşebilir.
Bakımlı, daha fit ve sıkı bir vücut görüntüsüne sahip olmak isteyen kişiler, genellikle bu özel işlemi tercih etmektedir.

Spor yapanların yanı sıra; spora ayıracak vakti olmayan ancak sportif bir vücuda sahip olmayı düşleyen kişilerde Two Pack uygulamalarından fazlasıyla yararlanmaktadır.

Kısa sürede istenilen biçimde karın kası görünümüne sahip olmak isteyenler için bu işlem başarılı bir biçimde gerçekleştirilir. Sağlık açısından bir risk teşkil etmeyen tüm kadınlarda istenen şekilde yerine getirilir.

Ne Dediler?
Sophie
29/11/2021

Kızımda güzel bir Rinoplasti gördükten sonra yüz prosedürlerimi Dr Yücel'den ayırttım. Asla başka birine güvenmezdim ama işinin ne kadar doğal olduğunu görünce emin ellerde olacağıma ikna oldum. Toplamda, özel gereksinimime göre özelleştirilmiş 'kedi gözü' içeren bir Rinoplasti, Blefaroplasti ve yüz ve boyun germe oldum. Yücel Doktor daha ilk görüşmeden yüzüme bir baktı ve ne istediğimi ve özelliklerime neyin uygun olacağını biliyordu, hatta burun kemerimin tepesinde istemediğim küçük bir ben aldı. Kendimi yepyeni bir kadın gibi hissediyorum ve doğal bir sonuçla birkaç yıl daha genç görünüyorum! Hizmet harika, baştan sona profesyonelce ele alındı ​​ve Carolina, harika bakıcı asistanı sorular ve güvence için (her zaman telefonla) telefondaydı. Tüm prosedür boyunca kendimi hiç yalnız hissetmedim ve otel ve klinik konaklamanın yanı sıra tıbbi bakım içeren paket anlaşma mükemmeldi. İlaç ve sonrası bakım da olağanüstü. Dr Yücel ve ekibini ne kadar öve övemem ve ona tamamen güvendiğim için bundan sonra vücut şekillendirme için geri döneceğim. Fiyat ve hizmet 10/10 Sophie - Londra :))

Devamını Oku
Niran Demetoğlu
03/01/2023

Herkese merhaba ben Belçikalıyım geçen hafta Dr.Yücel ile mumya makyajı yapmak için Türkiye'ye geldim hizmetten çok memnun kaldım hepinize teşekkür ederim

nü...e
24/11/2018

İlk muayenemi oldum ve ön görüşmeye geldim.Yücel Beyin değerli bilgilerinden ve enerjisinden çok memnun kaldım. Zaten tavsiye üzerine gitmiştim. Ameliyat sonrası sonucunda iyi olucağını umuyorum.

H S
10/12/2021

Türkiye'de ilk kez mutlak başarı ile. Tüm ameliyatlarında harika sonuçlar, güvenilir geri bildirimler ve ameliyat için ihtiyacınız olacak her şeyi içeren paketlerle Dr Yücel Instagram'da karşılaştı. Dr Yücel ve ekibi en başından beri beni güvenle karşıladılar. Beni derhal havaalanından almaktan, beni otele, kliniğe, hastaneye götürmeye kadar. Tüm sorularım asistan tarafından hemen cevaplandı ve kendimi çok güvende hissettim. Hiç şüphe yok ki, Dr Yücel ihtiyaçlarınıza öncelik veriyor, o harika, 360 lipo & bbl sonuçlarımdan çok memnunum. Her şey yolunda gitti, teşekkürler Dr Yücel & ekibi

Devamını Oku
MrMreToO Nassar
15/12/2021

Klinik beni çok sıcak karşıladı ve doktor tüm tıbbi konulara aşinaydı. Basınç hastası olduğumdan ve ameliyat sonucunda yüksek tansiyondan korktuğum için olabilir ama doktor beni rahatlattı ve aslında ameliyat sırasında, hatta ameliyattan sonra bile basınç yükselmedi. Klinik içinde doktorla birlikte çalışan ekip mükemmel bir ekip, cömert bir göğüsleri var ve her zaman gülümsüyorlar.Dr. Dr. Lee'nin yaptığı ameliyatlar başarılı geçti ve şu an kendime çok güveniyorum çünkü doktordan istediğim her şeyin gerçekleştiğini hissediyorum. Kuveyt'ten geldim, özellikle doktora ve sonuçlar gerçekten harikaydı ve Dr.Yugal'a ve tüm klinikte çalışan ekibe çok minnettarım.Bana ve Dr. Yugal harika bir doktor olmadan önce, sadece kliniğe değil, bir aile üyesi olarak her referansla ilgilendiği için... Ekip Sadece tıbbi konularla değil, konaklama ve ulaşım dahil tüm detaylarla ilgileniyor.

Devamını Oku
de...a
22/10/2013

Çok iyi niyetli ve çok ilgilenen bir doktor. Ben hem burun ameliyatı oldum hemde silikon yaptırdım. Sonuçlardan çok memnunum. iyiki ona ameliyat olmuşum.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatından Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Two pack operasyonu öncesi özellikle dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunların en başında ise ameliyat esnasında kan akışını bozacak olan ilaçların kullanımından uzak durulmalıdır. Kan sulandırıcı kategorisine giren tüm ilaçlar veya bitkisel ürünler ameliyat öncesinde bırakılmalı ve bu konuda uzmanlar kesinlikle bilgilendirilmelidir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatı

 • Estetik uygulamaya başlanmadan öncesinde ilgili karın bölgesi için bir analiz çalışması yürütülür. Bu bölgede bulunan yağlar ve kaslar en başta belirlenir. Ardından ortaya çıkan duruma göre gerekli değerlendirme yapılarak kişiye özel kas estetiği ameliyatı için gerekli çalışmalara başlatılır.
 • İşlem öncesinde belirlenen ve işaretlenen kas ve yağ dokuları, ameliyat esnasında plana bağlı kalınarak alınır ve şekillendirilir.
 • Bu işlemin başarılı bir biçimde yerine getirilmesi için vaser liposuction yöntemi ile en başta fazla yağların karın bölgesinden alınarak tahliye edilmesi sağlanır.
 • Karındaki kas dokusu bu sayede ortaya çıkarılır. İstenen şekilde karın kasları birbirine paralel olacak biçimde şekillendirilerek karın bölgesi kapatılır ve işlem başarılı bir biçimde sonuçlandırılır.
 • Karın kası ameliyatı başladığı ilk andan itibaren 3 saate kadar ancak gerçekleştirilir. Yapılan operasyon, genel anestezi sayesinde sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.
 • Karın kası ameliyatı sonrasında hastanın 1 gece hastanede kalması tavsiye edilir.
İlgili İçerikler
Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler

Meme Estetiği Sonrası Yapılması Gerekenler ve öneriler sayesinde...

Boyun Germe Operasyonu Hakkında Her Şey

Boyun sarkması, çoğunlukla aşırı hızlı kilo alıp verme gibi durumlarda veya...

BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular

BBL olarak bilinen Brezilya Popo Estetiği, kalçaların görünümünü...

Kol için Liposuction Nasıl Uygulanır?

Vücuttaki yağlanma her bölgeyi etkileyebilir. Özellikle kol bölgesinde oluşan yağlanma sorunu en inatçı...

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Etkisi Ne Zaman Görünür?

Yapılan karın kası ameliyat işleminin ardından kişiler karınlarındaki değişimi görmek ister. Bu değişim bir süre sonra tamamen ortaya çıkmaktadır. İlk günlerde uygulama noktasında bir takım şişme ve ödem oluşumları yaşanabilmektedir. Kusursuz bir two pack görünümü için yaklaşık olarak 10 gün kadar beklemek gerekmektedir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 1. Bu özel uygulama, genel anestezi verilerek hayata geçirilen bir estetik işlemdir. Hastanede bir gece kalınmasının hemen ardından ertesi gün hasta taburcu edilir.
 2. Karın kası estetik operasyonu yaşayan kişilerin hijyen konusunda titiz davranmaları önemlidir. Herhangi bir istenmeyen duruma maruz kalmamak adına bu noktaya önem gösterilmesi gerekmektedir.
 3. İşlem yapılan bölgede 1 ay boyunca hekim tavsiyesi ile korse kullanımı sağlanır. Bu sayede istenen etki çok daha sorunsuz bir biçimde ortaya çıkabilir.
 4. İyileşme süresince hastanın vücudunu zorlamadan yaşaması önemlidir.
 5. Sigara gibi nikotin içerikli besinlerden uzak durulmalı ve alkol gibi olumsuz etkisi bulunan bu tür alışkanlıklardan uzak durulması büyük öneme sahiptir. 3 hafta boyunca bu hususa dikkat edilmesi önemlidir.
 6. Her geçen hafta hasta, sosyal yaşantısına hafif bir biçimde geçiş yapabilir. İşlemin ardından iyileşme sürecinde bir takım hafif ağrı oluşumları ortaya çıkabilir. Normal bir durumdur ve gerekli ağrı kesici takviyeler hekim tarafından tavsiye edilir.
 7. Bu süreçte sportif aktivitelerden ve hareketli bir yaşamdan uzak kalınması gerekmektedir.
 8. Sağlıklı ve olabildiğince düzenli bir beslenme şekli benimsenmelidir.

Two Pack Ameliyatı Fiyatları

Two Pack ameliyatı fiyatı yapılacak olan operasyonun hangi hastane ve hekim tarafından yapılacağına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada kişiler, gerekli araştırmayı yaparak uzman deneyimine ve hastane özelliklerine göz atarak; Karın Kası Estetiği fiyat kararını oluşturmaktadır.

Detaylı Two Pack ameliyatı ücretleri hakkında şimdi en net bilgileri edinmek için iletişim kurabilirsiniz.

Son Düzenleme : 20.04.2023