Sizi Arayalım

Two Pack Ameliyatı

İçindekiler

Kadınlarda Karın Kası Estetiği (Two Pack) ya da Karın kası estetiği, olarak son zamanlarda sıklıkla duyulan bu tabir, genelde spor yapılarak ortaya çıkan kasların, estetik operasyon aracılığı ile kısa yoldan ortaya çıkarılması işlemine verilen isimdir. Uzun süre spor egzersizleri yapmaya vakti olmayanlar ya da estetik bir vücut görüntüsüne kısa yoldan sahip olmak isteyenlerin birincil tercihi bu özel işlemler olmaktadır.

Kadınlarda da sıklıkla uygulanmakta olan bu popüler işlem, iki karın kasının birbirine paralel olarak ortaya çıkarılması ile gerçekleşir. Özellikle kadınlarda yapılan bu estetik uygulamaya tıbbi olarak karın kası estetiği two pack adı verilir.

Seans Sayısı :
1 Seans
Operasyon Süresi :
2 - 3 Saat
Mevsim :
4 Mevsim
Hastanede Yatış :
1 Gece
Hassasiyet Süreci :
1 - 3 Gün
İşe Dönüş Süresi :
4 - 6 Gün
Anestezi :
Genel Anestezi
Sonuçların Kalıcılığı :
Ömür Boyu

Two pack ameliyatıVaser liposuction olarak adlandırılan bu operasyon ile karında biriken ve kas dokusunu gizlemekte olan dokuların alınması ile tamamlanır. İşlem yapılan bölgede sadece yağlar alınmakla sınırlı kalmaz aynı zamanda karın kasları ortaya çıkacak bir şekilde düzenleme yapılır.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Kimlere Yapılır?

Karın kası estetiği kadın uygulaması spor yapan yapmayan herkese rahatlıkla yapılabilir. Bazı durumlarda spor ile ilgilenen kişilerde karın kası ortaya çıkamayabilir. Kişilerin talepleri üzerine uzmanlarca gerekli kas dokunun ortaya çıkarılması estetik bir operasyon ile kolayca gerçekleşebilir.
Bakımlı, daha fit ve sıkı bir vücut görüntüsüne sahip olmak isteyen kişiler, genellikle bu özel işlemi tercih etmektedir.

Spor yapanların yanı sıra; spora ayıracak vakti olmayan ancak sportif bir vücuda sahip olmayı düşleyen kişilerde Two Pack uygulamalarından fazlasıyla yararlanmaktadır.

Kısa sürede istenilen biçimde karın kası görünümüne sahip olmak isteyenler için bu işlem başarılı bir biçimde gerçekleştirilir. Sağlık açısından bir risk teşkil etmeyen tüm kadınlarda istenen şekilde yerine getirilir.

Ne Dediler?
testimonial icon
ak...l
31/10/2014

yeni ameliyat olmama rahmen cok iyiyim sevgili doktorumun yakınlığı ilgisi sayesinde daha iyi oldum Allah razı olsun elleriniz dert görmesin Yücel bey esinize selamlar bebisinizide öpüyorum Allaha emanet olun....

Devamını Oku
testimonial icon
önder toksoy
03/01/2023

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittiğim,lovest klinik'te lokal anestezi ile göz kapağı operasyonu geçirdim.ilkönce danışmanım Tubanur hanım'a şahsıma gösterdiği ameliyat öncesi , sonrası yakınlığa ve ailemden biri görmemi sağladığı için özellikle teşekkür ederim. tabi ki Doktorum Yücel bey ,için ayrı bir parantez açmam gerekir.hastasına karşı güleryüzlü ve samimi açıklamalarıyla tedirgin olmanızı engelliyor,gereksiz gördüğü durumları ikna ederek yapmak istemiyor,bu da hastada güven duyulmasını sağlıyor.Lokal anestezi olduğum için,heyecan duyduğum,operasyon çok rahat ve kısa sürede muhabbet ederek geçti.bu sırada ve sonrasın da kesinlikle acı duymadım,sadece morluklar olabiliyor.bunun için başta yücel bey olmak üzere lovest ailesine teşekkür ederim.çok memnun kaldım,kesinlikle tavsiye ederim

Devamını Oku
testimonial icon
Hd***
05/08/2019

Merhaba :) Ben Hedil Ürdün'den geliyorum. Daha önce 4 kez burun estetiği ameliyatı oldum ve hepsi de başarısız geçti. 5. ameliyatımı Op. Dr. Yücel Sarıaltın'a oldum ve ameliyatımın sonucu harika. Burun ile dudak arasında bir mesafe vardı o kısaldı. Bu kadar küçük bir iz kalacağını düşünmemiştim.

Devamını Oku
testimonial icon
Tülay Erden
05/07/2022

Göğüs küçültme operasyonu geçirdim çok mutluyum Yücel hocam tecrübesi ile birlikte Güler yüzlü samimiyeti insana ayrı bir güven veriyor . Teşekkür ediyorum. Mutlu olmA hayalim kabusa dönüşmedi.

testimonial icon
Gz***
02/08/2019

Merhaba:) İki tane oğlum var, onlara hamileliklerimden sonra insülin direnci ile birlikte bir kilo alma serüvenim başladı. Meme operasyonuna ve karın operasyonuna ihtiyacım oldu. Bir arkadaşımın da tavsiyesi ile sevgili Yücel Hoca ile tanıştım. Sürecimi ve sonucunu sizinle paylaşıyorum.

Devamını Oku
testimonial icon
Leyla Ciftci
22/12/2021

dr yapabilirim Yücel Sarıaltın'ı şiddetle tavsiye ederim!!! Çok cana yakın, özenli ve çok profesyonel. Fazlasıyla mutluyum, sonunda her zaman olmasını istediğim gibi ve bunun için çok minnettarım !!! Asistanı Yağmur Hanım ilk görüşmeden itibaren bana çok iyi bir his verdi ve bu profesyonel destek Türkiye'de kaldığım süre boyunca ve sonrasında da devam etti! Kaldığım kadar benim için çok önemli olan şey Hastane birinci sınıftı!!! Ayrıca tüm ekibine çok teşekkür etmek istiyorum. TEŞEKKÜRLER

Devamını Oku

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatından Önce Nelere Dikkat Edilmelidir?

Two pack operasyonu öncesi özellikle dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Bunların en başında ise ameliyat esnasında kan akışını bozacak olan ilaçların kullanımından uzak durulmalıdır. Kan sulandırıcı kategorisine giren tüm ilaçlar veya bitkisel ürünler ameliyat öncesinde bırakılmalı ve bu konuda uzmanlar kesinlikle bilgilendirilmelidir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Ameliyatı

 • Estetik uygulamaya başlanmadan öncesinde ilgili karın bölgesi için bir analiz çalışması yürütülür. Bu bölgede bulunan yağlar ve kaslar en başta belirlenir. Ardından ortaya çıkan duruma göre gerekli değerlendirme yapılarak kişiye özel kas estetiği ameliyatı için gerekli çalışmalara başlatılır.
 • İşlem öncesinde belirlenen ve işaretlenen kas ve yağ dokuları, ameliyat esnasında plana bağlı kalınarak alınır ve şekillendirilir.
 • Bu işlemin başarılı bir biçimde yerine getirilmesi için vaser liposuction yöntemi ile en başta fazla yağların karın bölgesinden alınarak tahliye edilmesi sağlanır.
 • Karındaki kas dokusu bu sayede ortaya çıkarılır. İstenen şekilde karın kasları birbirine paralel olacak biçimde şekillendirilerek karın bölgesi kapatılır ve işlem başarılı bir biçimde sonuçlandırılır.
 • Karın kası ameliyatı başladığı ilk andan itibaren 3 saate kadar ancak gerçekleştirilir. Yapılan operasyon, genel anestezi sayesinde sorunsuz bir şekilde yerine getirilir.
 • Karın kası ameliyatı sonrasında hastanın 1 gece hastanede kalması tavsiye edilir.
İlgili İçerikler
Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Liposuction Hangi Bölgelere Uygulanabilir ve uygulama sonuçları pek...

BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular
BBL Hakkında En Sık Sorulan Sorular

BBL olarak bilinen Brezilya Popo Estetiği, kalçaların görünümünü...

Alın Germe Estetiği Kimlere Uygulanır?
Alın Germe Estetiği Kimlere Uygulanır?

Alın yüzde yaşlanmanın etkilerinin ilk hissedildiği yüz bölgesidir...

Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu
Çekici Bir Yüze Sahip Olmanın Anahtarı: Çene Dolgusu

Yüze, karakteristik bir özellik katan en önemli unsurlarından biri de çenedir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Etkisi Ne Zaman Görünür?

Yapılan karın kası ameliyat işleminin ardından kişiler karınlarındaki değişimi görmek ister. Bu değişim bir süre sonra tamamen ortaya çıkmaktadır. İlk günlerde uygulama noktasında bir takım şişme ve ödem oluşumları yaşanabilmektedir. Kusursuz bir two pack görünümü için yaklaşık olarak 10 gün kadar beklemek gerekmektedir.

Two Pack (Karın Kası Estetiği) Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

 1. Bu özel uygulama, genel anestezi verilerek hayata geçirilen bir estetik işlemdir. Hastanede bir gece kalınmasının hemen ardından ertesi gün hasta taburcu edilir.
 2. Karın kası estetik operasyonu yaşayan kişilerin hijyen konusunda titiz davranmaları önemlidir. Herhangi bir istenmeyen duruma maruz kalmamak adına bu noktaya önem gösterilmesi gerekmektedir.
 3. İşlem yapılan bölgede 1 ay boyunca hekim tavsiyesi ile korse kullanımı sağlanır. Bu sayede istenen etki çok daha sorunsuz bir biçimde ortaya çıkabilir.
 4. İyileşme süresince hastanın vücudunu zorlamadan yaşaması önemlidir.
 5. Sigara gibi nikotin içerikli besinlerden uzak durulmalı ve alkol gibi olumsuz etkisi bulunan bu tür alışkanlıklardan uzak durulması büyük öneme sahiptir. 3 hafta boyunca bu hususa dikkat edilmesi önemlidir.
 6. Her geçen hafta hasta, sosyal yaşantısına hafif bir biçimde geçiş yapabilir. İşlemin ardından iyileşme sürecinde bir takım hafif ağrı oluşumları ortaya çıkabilir. Normal bir durumdur ve gerekli ağrı kesici takviyeler hekim tarafından tavsiye edilir.
 7. Bu süreçte sportif aktivitelerden ve hareketli bir yaşamdan uzak kalınması gerekmektedir.
 8. Sağlıklı ve olabildiğince düzenli bir beslenme şekli benimsenmelidir.

Two Pack Ameliyatı Fiyatları

Two Pack ameliyatı fiyatı yapılacak olan operasyonun hangi hastane ve hekim tarafından yapılacağına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada kişiler, gerekli araştırmayı yaparak uzman deneyimine ve hastane özelliklerine göz atarak; Karın Kası Estetiği fiyat kararını oluşturmaktadır.

Detaylı Two Pack ameliyatı ücretleri hakkında şimdi en net bilgileri edinmek için iletişim kurabilirsiniz.

Son Düzenleme : 20.04.2023