Örümcek Ağı

Güneş, cilt bozuklukları, yaşlanma ve hatta kalıtım, yüzdeki ve vücudun herhangi bir yerindeki cildin yaşlanmasına katkıda bulunur. Bunlar arasında kırışıklıklar ve sivilce izleri gibi dokusal düzensizlikler, çiller, güneş lekesi veya görünür kılcal damarlar gibi pigment değişikliği yer alır. Buna ek olarak, cilt elastikiyetini kaybedebilir, daha az sıkı hissedebilir ve genç deride belirgin olan sağlıklı parlaklığı kaybedebilir. Bu gibi bir durumda örümcek ağı estetiği ameliyatsız cilt gençleştirme olarak da bilindiği için oldukça popüler ve etkilidir.

Sizi Arayalım

    Cilt yaşlandıkça kırışıklıklar ve ince çizgilerle beraber cilt sarkması da meydana gelmektedir. Bu cildin kollajen ve elastikiyetini kaybetmesi nedeniyle ortaya çıkar. Örümcek ağı estetiği tedavisinde polidiaksanon ipler cilt altına özel iğnelerle yerleştirilmekte ve cilt altında tıpkı örümcek ağı gibi işlenmektedir. Örümcek ağı estetiğinde yerleştirilen ipler aynı zamanda kollajen üretimini de arttırdığı için cilt kendini yenilemeye başlamaktadır.

    Örümcek ağı estetiği ameliyatsız cilt gençleştirme etkisi sağladığı için hastanın günlük yaşamdan feragat etmesi gerekmez ve bu nedenle de popüler olmaya devam etmektedir. Aynı zamanda vücut hemen reaksiyon verdiği için cilt anında gençleşir ve çok güzel bir etki sağlanır. Örümcek ağı estetiğinin hemen ardından canlanmaya başlayan cilt zaman geçtikçe etkisini daha fazla gösterir ve 3 seneye kadar etkisini sürdürebilir. Bu kişiden kişiye göre değişse de uzun süreli etkisi cazip gelmektedir.

    TOP